Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Jana Kazimierza 12

Rodzaj inwestycji: Mieszkania
Adres inwestycji: Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 12
Metraż: od 44.37 - do 97.49 m2
Termin oddania: oddane do użytku
Telefon:    731 10... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Jana Kazimierza 12

NOWE MIESZKANIA W ZASIĘGU CENTRUM MIASTA

Położone w sercu Woli osiedle łączy w sobie cechy wyróżniające miejsce, w którym żyje się komfortowo. Bliskość centrum miasta, bezpośredni dostęp do punktów handlowych i sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że lokalizacja zyskuje uniwersalny charakter. Powstało tu niemal 300 mieszkań.  Na parterze budynku, wzdłuż ul. Jana Kazimierza, mieszczą się lokale usługowe. Cały kompleks, utrzymany w stonowanej, nowoczesnej stylistyce, dopełnia okalająca budynek zieleń oraz plac zabaw.

Wola jest dzielnicą z potencjałem, który dostrzegli zarówno inwestorzy, jak i mieszkańcy stolicy. Dynamiczny rozwój widoczny jest dzięki powstającym tu nowym kompleksom mieszkaniowym oraz inwestycjom w lokalną infrastrukturę. Ścisłe centrum miasta, oddalone zaledwie o 3,5 km, połączone jest z Wolą nowooddaną arterią ze ścieżkami rowerowymi.  Dogodną komunikację z innymi dzielnicami zapewnia sieć miejskich autobusów i tramwajów oraz wciąż rozbudowywana II linia metra.

INFORMACJE

Powierzchnie dostępnych mieszkań: od 32 m² do 97 m²
Wysokość zabudowy: od VI do IX pięter
Liczba klatek: 11
Liczba lokali na kondygnacji: od 1 do 4
Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 292
Balkon/loggia: bez dodatkowych opłat, tarasy na piętrach I, VII, IX 
Parking: podziemna, dwukondygnacyjna hala garażowa
Pomieszczenia gospodarcze: na poziomie garażu o pow. 2,4 m² –  11,20 m²
Lokale usługowe na terenie inwestycji: na parterze
Standard wykończenia: deweloperski
Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste

Inwestycja oddana do użytku. 2017r.

KOMUNIKACJA

Tramwaj: przystanek Reduta Wolska 550 m
Autobus: przystanek Ordona 350 m, przystanek Reduta Wolska 550 m
II linia metra: przystanek Moczydło 1,5 km, przystanek Rondo Daszyńskiego 2 km
PKP: stacja Warszawa Zachodnia 2 km

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Wola – ku osiedlu wielkomiejskiemu

Dzielnica zajmuje powierzchnię 19,26 km2 i znajduje się po lewej stronie Wisły. Mieszkali tutaj pisarze Miron Białoszewski i Wanda Chotomska, ale także bohaterowie popularnego serialu Miodowe lata.

Wola znajduje się blisko centrum Warszawy i to tutaj sprzedaje się najwięcej mieszkań. O popularności Woli decyduje też rozbudowana oferta rynkowa i duża rozpiętość cen.

Pod koniec XIX w. doszło do dynamicznego ożywienia gospodarczego Woli – na tym terenie powstało wiele fabryk i osiedli mieszkaniowych. W czasie okupacji niemieckiej utworzono tutaj getto warszawskie. Czasy wojny nie oszczędziły Woli – dzielnica została niemal doszczętnie zniszczona. Po wojnie wyburzono pozostałości kamienic i na ich miejscu wybudowano duże blokowiska.

Dzisiaj Wola przekształca się na naszych oczach w osiedle ogólnomiejskie. Zamiast fabryk powstają nowe banki, zagraniczne firmy, rozległe biurowce. Wyróżniają się Warsaw Spire i Warsaw Trade Tower (to, po Pałacu Kultury i Nauki, dwa najwyższe budynki stolicy). Mieszkańcy całej Polski przyjeżdżają do Warszawy zobaczyć nowoczesne Muzeum Powstania Warszawskiego.

Na terenie Woli znajduje się wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, uczelni i przedszkoli. Uwagę zwracają liczne obiekty sportowe, m.in. hale sportowe, pływalnie, ośrodki rekreacyjno-sportowe. Do najważniejszych inicjatyw kulturalnych należą: Wolskie Wieczory Artystyczne, Przeglądy Swobodnych Inicjatyw, Nowy Karcelak, Dni Dziecka na Woli, Wolskie Jesienie Kultury, Święto Muzyki Filmowej, Wolskie Zdarzenia Kabaretowe.

Wola Park to miejsce, gdzie można szybko zrobić kompleksowe zakupy. Znajdują się tutaj liczne sklepy, supermarket Auchan, obiekty usługowe, Multikino, klub fitness Calypso oraz Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego, sala zabaw dla dzieci, Wola Park organizuje wiele warsztatów, spotkań i wydarzeń kulturalnych. Wydzielono także strefę restauracyjną.

Za co jeszcze można pokochać Wolę? Jakiś czas temu urząd dzielnicy wydał ciekawy przewodnik „poWoli subiektywnie”. Dowiemy się z niego, gdzie znajdują się bazar staroci, wizyTUjąca GALERIA, dawna fabryka Norblina, Fabryka Koronek, Muzeum Gazownictwa, Pałacyk Biernackich, Powązki, Cmentarz Żydowski, Reduta Ordona, Mennica Państwowa, Teatr na Woli i wiele innych. W publikacji łącznie opisano aż 38 atrakcji Woli. Niewątpliwie nie sposób się tutaj nudzić.

Komunikacja

Mieszkańcy Woli mogą korzystać z komunikacji autobusowej i tramwajowej. Samochodem do centrum możemy dojechać już w 15 minut. Sprawną komunikację z innymi częściami miasta zapewnia obwodnica i droga ekspresowa S8. Zgodnie z planami, w ramach budowy II linii metra ma powstać nowa stacja metra.

Wola znajduje się blisko Śródmieścia. Najważniejsze arterie dzielnicy to Trasa W-Z i Al. Jana Pawła II.

Nowe inwestycje

Na Woli powstaje coraz więcej nowych osiedli mieszkaniowych. LC Corp proponuje Mieszkania na Woli. Atutami inwestycji są dobry dojazd do centrum, rozbudowana sfera usługowo-handlowa. Metraż od 29 do 105 m2.

Przy ul. Jana Kazimierza 33 powstaje SkyLife – osiedle 8 nowoczesnych budynków o unikatowej architekturze. Deweloper zaplanował liczne atrakcje dla mieszkańców, np. place zabaw, miejsca do grillowania, alejki spacerowe, fontannę, miejsce do gry w bule. Ciekawym pomysłem jest również strefa SkyLife RELAX. Przykładowe 2-pokojowe mieszkanie ma metraż 45,69 m2 i składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki i korytarza.

Bliska Wola to osiedle multifunkcjonalne w stylu ECO. Ciekawa aranżacja przestrzeni wspólnej pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu. Charakterystyczny desing stanowi połączenie tradycji i nowoczesności. W ofercie znajdują się nawet 6-pokojowe mieszkania – metraż 163,25 m2, ale także miniapartamenty – kompaktowe mieszkania w wysokim standardzie.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus

Ul. Jana Kazimierza 12 lok. 4

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
w soboty w godz. 9.00-15.00

Jesteśmy firmą rodzinną z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem.
Zrealizowaliśmy blisko pięćdziesiąt inwestycji. Osiągnięcie tego stało się możliwe, dzięki zaangażowaniu i pasji, z którą tworzymy.

Budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy tak jak my, cenią sobie tradycje i inwestują w przyszłość.

Nasza działalność deweloperską rozpoczęliśmy w Siedlcach w 1991 r., gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, realizujemy także obiekty o charakterze komercyjnym, takie jak galerie handlowe.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że od 2000 roku jesteśmy obecni w Warszawie i nadal rozszerzamy ofertę na takie miasta jak Gdynia, Białystok czy Zgierz.

Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny: od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizacje, po zagospodarowanie terenu.

Polecamy również inwestycje:

Cascade Residence

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Modzelewskiego

Cascade Residence

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25A

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Riviera Park

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. ul. Krzyżówki

Riviera Park

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Osiedle Stella

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. ul. Człuchowska/Siemiatycka

Osiedle Stella

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. JANKI BRYLA

Sokółka Zielenisz

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka/Cienka

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Lake Park

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka

Lake Park