Filtry

Pokaż

Pokaż na mapie

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Mieszkania Warszawa Białołęka

Pokaż na mapie

Dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?

Jedną z najszybciej zmieniających się dzielnic Warszawy jest Białołęka. Rozwój infrastruktury oraz nowe budownictwo to tylko dwa z licznych powodów, dla których każdego roku przybywa więcej mieszkańców. Miejsce jest chętnie wybierane przez kupujących, którzy doceniają:

  • atrakcyjne ceny nieruchomości ‒ znaczne niższe niż w dzielnicach znajdujących się blisko centrum,
  • tereny zielone. Na nowe mieszkanie w tym miejscu decydują się osoby uwielbiające sport czy spacery na świeżym powietrzu, a także lubiące ciszę i relaks na łonie przyrody,
  • bogatą ofertę rozrywkową dla najmłodszych mieszkańców. Duża ilość placów zabaw, a także przedszkoli i szkół sprawia, że Białołęka jest atrakcyjna dla rodzin z dziećmi.

Sprawdź propozycje developerów

Powstające na Białołęce nowe osiedla przyciągają kupujących szeregiem udogodnień. Na naszej stronie możesz je dowolnie filtrować, aby znaleźć najlepsze lokum. Zaznacz:

  • bliskość poszczególnych miejsc: lasu, parku, przedszkola, centrum handlowego itp.,
  • mieszkania na sprzedaż z ogródkiem lub balkonem,
  • parking lub garaż,
  • portiernię i ochronę,
  • kameralną zabudowę,
  • siłownię i korty...

... i wiele innych opcji, które urozmaicą Twoją codzienność. Ponadto wybierz liczbę pokoi, interesujący Cię rodzaj nieruchomości, np.: apartament, dom, lokal usługowy oraz typ oferty: mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia.

Zdecyduj się na rynek pierwotny

Poza wyżej wymienionymi zaletami mieszkań w nowym budownictwie warto zwrócić uwagę na kilka, istotnych faktów, które przemawiają za zakupem nieruchomości z rynku pierwotnego. Są one objęte okresem rękojmi i gwarancji, a nabywca ponosi jedynie koszty taksy notarialnej, nie płaci natomiast podatku od czynności cywilno-prawnych. Ponadto nowe mieszkania to także większe bezpieczeństwo, możliwość urządzenia gniazdka wg własnych potrzeb i gustu oraz niższe opłaty za eksploatację budynku.

Znajdź swoje wymarzone lokum

Nie musisz już przeglądać setek ogłoszeń o treści "sprzedam mieszkanie" Nasza wyszukiwarka powstała po to, abyś szybko znalazł wymarzoną nieruchomość. Zapoznaj się z opisem poszczególnych inwestycji i zadaj pytanie bezpośrednio pracownikom biura sprzedaży.

Na Białołęce powstaje mnóstwo nowych osiedli, więc masz w czym wybierać. Kupisz tu zarówno kawalerkę, luksusowy apartament, jak i kilkupokojowe mieszkanie. Zdecyduj się na zakup lokalu w spokojnej i zielonej okolicy. Postaw na rynek pierwotny i urządź swoje gniazdko tak, jak chcesz.

zamknij mapę