Filtry

Pokaż

Pokaż na mapie

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Mieszkania Warszawa Bielany

Pokaż na mapie

Bielany – tanie i atrakcyjne osiedle w Warszawie

Mimo że Bielany są graniczną dzielnicą Warszawy, to żyje się tu bardzo dobrze. Jednym z aspektów, które przyciągają mieszkańców i przybyszów do osiedlania się tutaj, jest fakt, że dociera tu metro. Na różnorodny krajobraz dzielnicy składają się m.in. placówki edukacyjne i medyczne, parki i lasy, boiska sportowe, sklepy każdej wielkości i wszelkiego rodzaju punkty usługowe. Dzięki temu decyzja, żeby kupić nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, które na sprzedaż bezpośrednio oferuje developer, jest jak najbardziej trafna. Można w nim zamieszkać lub wynająć i czerpać zyski z inwestycji.

Tym, co przyciąga mieszkańców i przyjezdnych, jest duża ilość terenów zielonych. Jeżeli chcesz wyjść na spacer, pojeździć na rowerze czy spędzić czas na łonie natury, w bliskiej odległości znajduje się popularny Las Bielański, jak również Las Młociński i Lasek Lindego. To urokliwe miejsce do spokojnego życia, które jest szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi i osób starszych. Nowe mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia z rynku pierwotnego na Bielanach są warte polecenia także ze względu na relatywnie niskie ceny. Jeśli chcesz oszczędzić na zakupie lokalu w stolicy, sprawdź ogłoszenia developerów z tego osiedla dostępne w naszej wyszukiwarce.

Nowe mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia – szeroki wybór sprawdzonych ofert

Kupno nieruchomości na tym osiedlu to świetny pomysł na zamieszkanie w atrakcyjnym miejscu w stolicy relatywnie niskim kosztem, jednak transakcję możesz potraktować także jako sposób na inwestycję. Udostępnienie nowego mieszkania do wynajęcia bezpośrednio lub nabycie na sprzedaż po to, aby w przyszłości zarobić na różnicy w cenie, to ciekawy pomysł na inwestycję.

Aby ułatwić Ci wybór najlepszego, nowego mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, każdy developer, których oferty przedstawiamy, został przez nas skrupulatnie zweryfikowany. Dzięki temu oszczędzasz czas na sprawdzaniu rzetelności ogłoszeń, bo wiesz, że są zgodne z rzeczywistością i dobrze oddają charakter danej inwestycji. W podjęciu trafnej decyzji pomogą Ci rozbudowane, szczegółowe opisy oraz precyzyjne informacje dotyczące nieruchomości zlokalizowanych na Bielanach w Warszawie. Udostępniamy także zdjęcia oddanych do użytku osiedli lub wizualizacje tych, które znajdują się jeszcze w fazie budowy.

zamknij mapę