Filtry

Pokaż

Polecani dweloperzy


Portal wyszukiwarkamieszkan.pl to miejsce, w którym znajdziesz swój idealny dom, apartament lub lokale użytkowe do konkretnego wykorzystania – bez pośredników, z gwarancją bezpieczeństwa i w dobrej cenie. Współpracujący z nami deweloper przedstawi Ci propozycje atrakcyjnych wnętrz na sprzedaż, które będą obejmować nowe inwestycje z rynku pierwotnego. Decydując się na jedną z naszych ofert, będziesz miał możliwość samodzielnego wykreowania swojej przestrzeni. To największy atut, jakim wyróżnia się rynek pierwotny.
 • Spółka Home Invest została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju; na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. 
  Home Invest to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług.

  Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

  Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie pieniądze klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

   

  Naszą jakość wykonania chwalą niezależni eksperci

  Jesteśmy dumni, że fachowcy, którzy pomagali naszym klientom dokonać odbioru mieszkań, bardzo wysoko ocenili jakość ich wykonania. A dobra jakość oznacza, że nie poniesiesz nieprzewidzianych wydatków przy wykańczaniu swojego „M”.

 • W kwietniu 2019 roku upłynęło 11 lat od rozpoczęcia działalności polskiego dewelopera Unidevelopment SA. W ciągu ostatniej dekady zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego. Nasza spółka, należąca do Grupy UNIBEP SA, z każdym rokiem konsekwentnie rozwijała się realizując nowe projekty oraz stawiając na wartości takie jak jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

  Od 2008 roku obecni jesteśmy w Warszawie, od 2012 w Poznaniu, a od 2016 roku także w Radomiu i Bielsku Podlaskim. Nasza spółka zrealizowała już łącznie 15 inwestycji, w których oddała do użytku ponad 3000 mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali usługowych. Ich całkowita powierzchnia to ponad 15.000 metrów kwadratowych. A w przygotowaniu mamy kolejne ciekawe projekty.

 • Grupa ROBYG działa na rynku deweloperskim od 2000 roku. Prowadzi działalność w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. ROBYG to ponad 21 000 sprzedanych lokali i 63 000 zadowolonych klientów. Zapewniamy mieszkańcom naszych osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań. Wszystkie osiedla mają doskonale zaprojektowaną zieleń niską i wysoką, aby redukować wpływ promieniowania słonecznego, przegrzewania otoczenia i retencjonowanie wody – przez system korzeniowy oraz liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną.

   

  Na naszych osiedlach instalujemy pełną instalację światłowodową, panele fotowoltaiczne, klimatyzację, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko. Każde mieszkanie w ROBYG jest jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne pozwalają sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych. We wszystkich lokalach zainstalowany jest – bez dodatkowych opłat – system Smart House, który pozwala kontrolować domową elektronikę za pomocą urządzenia mobilnego. Wszystkie osiedla ROBYG posiadają także instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu. Ponadto ROBYG w dzielnicach, w których prowadzi inwestycje, tworzy pełną infrastrukturę: drogi, sygnalizację świetlną, oświetlenie, ścieżki rowerowe, chodniki, zieleń oraz małą architekturę.

  Misją ROBYG jest tworzenie w pełni funkcjonalnych, dużych przestrzeni miejskich ze wszystkimi udogodnieniami, które są fundamentem dla lokalnych społeczności.

 • Spółka powstała w  2003 r. Od początku działalności jesteśmy ściśle związani z warszawskim Gocławiem. We współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową Gocław-Lotnisko wybudowaliśmy tu kilka dużych inwestycji mieszkaniowo- usługowych obejmujących ponad 1000 mieszkań. Zrealizowaliśmy również osiedla domów jednorodzinnych na Ursynowie oraz podwarszawskich gminach Konstancin Jeziorna i Lesznowola, a także budynek mieszkalno-usługowy na Bemowie.

  Jesteśmy wiarygodni.
  Spółka rozwija się dynamicznie, a jej wiarygodność i bezpieczeństwo prawne oraz dobrą sytuację ekonomiczno-finansową potwierdzają:  

  • obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (Sprawdź aktualne dane finansowe)
  • przynależność do Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa,
  • Certyfikat dewelopera przyznawany nieprzerwanie od 2010 r.
  • oraz liczne nagrody i wyróżnienia, w tym; Inwestycja Roku 2011, Deweloper Roku 2011, 2013, 2014 i 2015.

   

   

  Stawiamy na jakość i funkcjonalność.

  • każdą inwestycję przygotowujemy i realizujemy dokładając wszelkich starań, aby wysoka jakość budowanych obiektów łączyła się z przystępną ceną
  • przy realizacji inwestycji współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami robót budowlanych;
  • jesteśmy przekonani, że dobry projekt to podstawa – szukamy najlepszych rozwiązań, by mieszkania były wygodne i ustawne, po prostu!
  • budowane przez nas budynki pozwalają na indywidualne kształtowanie rozkładu mieszkań, zgodnie z życzeniami przyszłych mieszkańców.

   

  Mamy plany na przyszłość.

  • w przygotowaniu kolejne projekty mieszkaniowo- usługowe zlokalizowane na Pradze Południe.
 • Holding Matexi to największa belgijska grupa deweloperska działająca w segmencie mieszkaniowym. Firma będąca rodzinnym przedsięwzięciem posiada ponad siedemdziesięcioletnie doświadczenie na europejskim rynku deweloperskim, portfolio ponad 36,5 tysięcy zrealizowanych projektów, a obrót firmy w 2016 roku to 310 mln euro. Grupa Matexi zatrudnia, na co dzień, ponad 350 pracowników i współpracuje z ponad 3 tysiącami podwykonawców. Matexi to firma z pełną świadomością swojej społecznej roli, którą wypełnia, realizując trwałe i ekologiczne budynki, odpowiadające współczesnym potrzebom mieszkaniowym, oraz tworząc nowe miejsca pracy. Jednym z podstawowych celów grupy jest dynamiczny, konsekwentny rozwój na rynku polskim realizowany zgodnie z tymi samymi zasadami.

  Matexi Group jest prywatnym holdingiem działającym od 1945 roku, w trzech liniach biznesowych : deweloperskiej, budowlanej, inwestycyjnej. Stabilna sytuacja finansowa i własnościowa, efektywnie działająca struktura oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że Matexi Group co roku realizuje wysokiej jakości projekty w każdej z dziedzin, którymi się zajmuje. Wszystkie działania grupy koncentrują się na zrównoważonym rozwoju opartym o długofalową strategię biznesową.

  Matexi Group angażuje się w projekty, których celem jest kreowanie dogodnych warunków do życia – miejsc, gdzie mieszkanie, praca i zakupy stają się czystą przyjemnością. Jednocześnie firma bezustannie inwestuje we własny rozwój i aktywnie wspiera swoich pracowników w osiąganiu coraz ambitniejszych celów.

  Oparta na wzajemnym zaufaniu kultura korporacyjna i zwiększające się portfolio realizowanych projektów od ponad 70 lat budują mocną pozycje Matexi Group na rynku nieruchomości. Dzięki temu firma może poszczycić się mianem największego dewelopera mieszkaniowego w Belgii.


   

 • Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską o zasięgu międzynarodowym, z 64-letnim doświadczeniem w budownictwie. Na polskim rynku działamy od 2001 roku i cieszymy się zaufaniem naszych Klientów w Warszawie, Wrocławiu, a od niedawna także w Poznaniu. Korzystamy z know-how naszej spółki matki – największego dewelopera we Francji. Nasze inwestycje finansujemy ze środków własnych, a wszystkie projekty oddajemy zgodnie z określonym wcześniej terminem. Z roku na rok grono naszych Klientów, również tych stałych, powiększa się. Świadczy to o tym, że jesteśmy godnym zaufania deweloperem, którego rozwiązania i standardy spotykają się z uznaniem.

 • GRUPA ARCHE powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych  projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajdują się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie, Osiedle Łamana we Włochach, Villa Vogla na Wilanowie, Osiedle Postępu 10 na Mokotowie w Warszawie oraz Osiedle Wybickiego w Ząbkach, wieloetapowe Osiedle Bema w Piasecznie, Osiedle Tobaco Park w Łodzi i wiele innych na terenie Warszawy i okolic. Łącznie wybudowano ponad 6 500 domów i mieszkań.

   

  Do Grupy Arche należy również 12 hoteli. Hotele historyczne: Pałac i Folwark Łochów, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Koszary Góra Kalwaria oraz Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Częstochowie, Warszawie, Lublinie i Siedlcach, Arche Residence w Łodzi. Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

 • Layetana Real Estate to hiszpańska firma deweloperska, która powstała w Barcelonie w 1964 roku. Od momentu założenia koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Każdy projekt realizowany jest z niezwykłą starannością, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Layetana Real Esate dąży do tworzenia budynków, które ułatwiają życie i pracę oraz sprawiają, że architektura miasta staje się bardziej spójna. Od niemal pięćdziesięciu lat deweloper stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Powołaniem i największą wartości firmy jest poprawa standardu i jakości życia mieszkańców wielkich aglomeracji, poprzez wprowadzanie oferty najwyższej jakości usług, opracowanych przez ludzi – dla ludzi.

  Layetana Real Estate jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  W ostatnich latach firma otrzymała między innymi tytuł:

  • Deweloper Roku 2016
  • Deweloper Roku 2017
  • Przyjazny Deweloper 2016*
  • Przyjazny Deweloper 2017*
  • Przyjazny Deweloper 2018*.
  Gazeta Finansowa oraz miesięczniki Home&Market i Gentleman opublikowały Raport Specjalny „Przyjazny Deweloper ” – lista najlepszych deweloperów i najciekawszych inwestycji. 
 • Cordia należy do grupy Futureal, jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej. Realizujemy projekty w Polsce, Rumunii, Węgrzech i Hiszpanii.
  Jesteśmy liderem na rynku w Budapeszcie, gdzie tworzymy prestiżowe projekty w centrum miasta oraz na przedmieściach.

  Projekty realizujemy terminowo, kładąc nacisk na wysoki standard i perfekcję wykonania. Nasze rosnące portfolio projektów w Polsce to między innymi warszawskie osiedle Zielone Bemowo oraz trzy zrealizowane projekty w Krakowie, w tym Supernova oraz Cystersów Garden. W 2020 r. ukończona zostanie budowa kameralnego osiedla Lotniczówka, w 2021 r. a kolejne projekty, także w innych regionach Polski, czekają na swoją oficjalną premierę.

  Swoją pozycję wzmacniamy od ponad 15 lat, zdobywając doświadczenie, rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy wraz z nami tworzą nas sukces.

  U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca absolutną pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji