Filtry

Pokaż

Pokaż na mapie

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Mieszkania Warszawa Żoliborz

Pokaż na mapie

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego na Żoliborzu

Inwestycja w mieszkanie z rynku pierwotnego, a więc wprost od podmiotu zajmującego się jego budową, to mądra i odpowiedzialna decyzja. Dokonując zakupu, dostajesz szansę na urządzenie się od podstaw zgodnie z własnym poczuciem stylu i według swoich indywidualnych potrzeb. Masz też pewność, że jesteś pierwszym lokatorem i nikt przed Tobą nie zajmował lokum. W ramach kupna otrzymujesz gwarancję i rękojmię, co sprawia, że developer udziela wsparcia, gdy pojawi się konieczność serwisu czy naprawy.

Ceny nowych nieruchomości w stolicy ciągle rosną, więc ulokowanie swoich środków w nieruchomość wiąże się z potencjalnym zyskiem w przyszłości. Lokal może jednak zacząć przynosić dochody już chwilę po zakupie – wystarczy, że zainwestujesz w mieszkanie do wynajęcia. W Warszawie istnieje odpowiedni popyt – to w końcu aglomeracja pełna najlepszych szkół i siedzib oddziałów największych korporacji, w których swoich sił chce spróbować wielu ludzi poszukujących szansy na lepsze życie.

Lokal od developera jest atrakcyjny samo w sobie, jednak znacząco zyskuje także ze względu na swoją lokalizację. Żoliborz to dzielnica w północno-zachodniej części stolicy, preferowana przez osoby zainteresowane kupnem mieszkania. Na co możesz więc liczyć, wybierając to miejsce? Z pewnością na bardzo dobre skomunikowanie z centrum i przede wszystkim bliskość stacji metra, a także bogatą ofertę lokali gastronomicznych i usługowych, co czyni tę dzielnicę pełną wszelkich udogodnień. Okolica wyróżnia się urzekającym, kameralnym charakterem i rozległymi terenami zielonymi. To doskonała lokalizacja dla osób chcących znaleźć nieruchomość z rynku pierwotnego i pozostać blisko wielkomiejskiego życia, jednocześnie ciesząc się spokojnym, cichym otoczeniem.

Dlaczego warto korzystać z naszej wyszukiwarki mieszkań?

Każde opublikowane ogłoszenie mieszkania na sprzedaż jest dokładnie sprawdzane. Dzięki temu oszczędzasz czas na weryfikację wiarygodności developera – robimy to za Ciebie. Nasza wyszukiwarka publikuje także szczegółowe opisy inwestycji, które zawierają dane metrażowe, liczbę pokoi czy termin realizacji. Oferty posiadają dobrze opracowaną dokumentację fotograficzną, więc można zapoznać się z wyglądem lokum i osiedla. Poszukiwania ułatwia możliwość filtrowania ogłoszeń pod kątem interesujących Cię kryteriów. Jeśli szukasz mieszkania na Żoliborzu, użyj naszej wyszukiwarki. Wielość ofert, różnorodność cen, gwarancja wysokiego standardu i łatwa obsługa strony ułatwiają znalezienie idealnego lokalu!

zamknij mapę