Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2022

Metraż:
od 26.00 m2 do 176.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 5

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Żoliborz Artystyczny

Nowe etapy Żoliborza Artystycznego powstają vis-a-vis zrealizowanego już osiedla – pomiędzy ulicami Powązkowską i Przasnyską. Podobnie jak w poprzedniej części osiedla ideą nadrzędną projektu było stworzenie otwartej przestrzeni miejskiej – strefy ogólnodostępnej z pasażami, placami i licznymi punktami usługowymi. W nowych etapach znajdą się nowoczesne place zabaw, rzeźby i wewnętrzne, zielone dziedzińce. Architekturę tworzą proste i spokojne proporcje elewacji dopełnione dziełami artystów, co w efekcie tworzy niezwykle estetyczne i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.
 
W nowych etapach osiedla zaplanowaliśmy budynki od 7 do 10 kondygnacji. Na parterze budynków, od ul. Rydygiera i ul. Przasnyskiej, znajdą się liczne punkty usługowe. Komfort posiadania w zasięgu ręki sklepów, piekarni, kawiarenek jest nie do przecenienia! Tętniąca życiem ul. Rydygiera połączona z placem Niemena stworzy miejski pasaż handlowy. Powstanie nowa przestrzeń miejska – ciekawe miejsca, nowe możliwości i udogodnienia. W kolejnych etapach powstanie ogólnodostępny plac miejski im. Andrzeja Wajdy, który będzie centralną częścią całego osiedla.

Projekt osiedla uwzględnia nowoczesne elementy małej architektury i piękną, różnorodną zieleń. Wewnątrz osiedla powstaną klimatyczne dziedzińce wyposażone w place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, teren do rekreacji oraz ławki i stojaki rowerowe. Stworzymy miejsca, w których można będzie odpocząć po pracy, pospacerować, porozmawiać z sąsiadem. Zróżnicowana forma terenu, wzniesienia i bujna roślinność stworzą przyjemną zieloną enklawę.

Żoliborz Artystyczny rozkwitł. Od początku realizacji powstało tu wiele sklepów, restauracji i kawiarni - właściciele zauważyli wyjątkowy charakter tego osiedla, docenili jego potencjał. Daje to mieszkańcom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, gwarantuje komfort i wygodę.

 „Jak się żyje na Żoliborzu Artystycznym? Świetnie! To wyjątkowe miejsce. Funkcjonalne, mądrze zaprojektowane. To przestrzeń estetyczna i z dobrą energią, którą ja i moi bliscy odczuwamy na co dzień. Moja rodzina docenia tu przede wszystkim dostatek miejsc do spacerów i odpoczynku, kawiarni, restauracji. Możemy pozwolić sobie z żoną na spontaniczne wyjście na romantyczną kolację, bo świetną knajpkę mamy za rogiem. Z synkiem uwielbiamy zabawy i lody na placu Niemena.”

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera