Filtry

Pokaż

Pokaż na mapie

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Mieszkania Warszawa Targówek

Pokaż na mapie

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Targówku?

Stolica Polski każdego roku przyciąga wiele nowych mieszkańców. Rynek pracy dający ogromne możliwości, liczne uczelnie wyższe, a także oferta kulturalno-rozrywkowa sprawia, że ludzie w każdym wieku chcą zamieszkać w Warszawie. Wśród jej licznych dzielnic, warto wybrać Targówek. Do najważniejszych zalet miejsca zalicza się:

  • stosunkowo niskie ceny nieruchomości na sprzedaż,
  • nieustannie poszerzający się rynek pierwotny ‒ nowe mieszkania powstają tutaj w szybkim tempie,
  • dużo terenów zielonych,
  • dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową.

Choć w wielu rankingach dotyczących popularności warszawskich dzielnic, Targówek nie znajduje się na podium, przyciąga coraz więcej inwestorów i kupujących. Każdy developer próbuje zachęcić klientów licznymi udogodnieniami oferowanej przez siebie inwestycji.

Postaw na nowe budownictwo

Jeśli chcesz kupić mieszkanie bezpośrednio od developera, zapoznaj się z dokładnym opisem poszczególnych propozycji. Aby ułatwić sobie wyszukanie wymarzonego lokum, skorzystaj z zamieszczonych na stronie filtrów. Możesz zaznaczyć bliskość poszczególnych miejsc, np.: parku, lasu, udogodnienia dotyczące samego mieszkania, np. ogródek lub balkon, a także osiedla: kameralną zabudowę, plac zabaw, prywatną siłownię i korty itp.

Ponadto nieruchomości możesz sortować po ich rodzaju: mieszkania, apartamenty, domy, lokale usługowe, a także typie oferty, tj.: na sprzedaż lub do wynajęcia.

Mieszkanie od developera

Nie musisz już szukać swojego lokum, nieustannie wpisując w wyszukiwarkę "sprzedam mieszkanie" i przeglądać setek opcji. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertami developerów zawartymi na naszej stronie. Ponadto możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do biura sprzedaży, odpowiedzialnego za daną propozycję.

Przy każdej inwestycji mieszkań na sprzedaż na Targówku oraz w innych dzielnicach Warszawy są podane informacje dotyczące:

  • terminu jej oddania,
  • metrażu mieszkań, które można kupić oraz liczby pokoi,
  • dokładnej lokalizacji, odległości od punktów handlowo-usługowych,
  • dojazdu do poszczególnych miejsc, np. centrum miasta.

Załączono także zdjęcia i mapę.

Znajdź nieruchomość na Targówku

Bez względu na to, czy szukasz nieruchomości, w której zamieszkasz z rodziną, czy interesuje Cię zakup mieszkania do wynajęcia, dzięki naszej stronie kupisz świetne lokum. Targówek to odpowiednie miejsce zarówno dla singli czy par, rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Dzielnica każdemu gwarantuje to, co niezbędne do komfortowego życia. Aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo i wygodę, zdecyduj się na nowe budownictwo. Rynek pierwotny ma szereg zalet, o których przekonasz się zaraz po wprowadzeniu do swojego wymarzonego M. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki już dziś!

zamknij mapę