Filtry

Pokaż

Pokaż na mapie

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Mieszkania Warszawa Rembertów

Pokaż na mapie

 • X

  • Mieszkania na Sprzedaż

  Młoda Wawa

  • Pokaż na mapie, Młodnicka 7, Warszawa, Rembertów

  • Liczba pokoi: od 1 do 5
  • Metraż: od 24.00 m2 do 89.00 m2
  Cena od 268 000.00 zł m2
 • X

  • Mieszkania na Sprzedaż

  Park Leśny Rembertów

  • Pokaż na mapie, Chełmżyńska 198, Warszawa, Rembertów

  • Liczba pokoi: od 1 do 4
  • Metraż: od 25.00 m2 do 88.00 m2
  Cena od 228 000.00 zł

Co oferuje nasza wyszukiwarka mieszkań?

Wybierając nasz serwis, możesz liczyć na bardzo szczegółowe opisy wszystkich dostępnych lokali, które są uzupełnione dobrej jakości fotografiami lub wizualizacjami graficznymi. Aby podnieść poziom wygody użytkowania, wyposażyliśmy stronę w wyszukiwarkę oraz filtry, dzięki którym możesz skonkretyzować swoje potrzeby i zawęzić pole poszukiwań. Ponadto istnieje możliwość wypełnienia formularza preferencji, po którego wysłaniu otrzymasz merytoryczne propozycje mieszkań na sprzedaż. Jeśli rozglądasz się za nowym lokum, postaw na naszą wyszukiwarkę.

Rembertów to dzielnica doskonała dla osób chcących żyć w wielkim mieście, ale jednocześnie ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Mieszkańcy mogą liczyć na dostęp do szkół, przedszkoli, placów zabaw czy sklepów oraz wielu punktów usługowych, wiodąc spokojne życie z dala od miejskich hałasów. Dobrze odnajdą się tu osoby starsze, a także rodziny z dziećmi. Na obszarze tego osiedla znajduje się kilka popularnych szkół wyższych, więc dobrą inwestycją jest zakup mieszkania do wynajęcia bezpośrednio. Popyt na takowe wśród studentów i przyjezdnych wciąż pozostaje wysoki.

Mieszkania z rynku pierwotnego w Rembertowie

Wiele osób kupuje nowe lokum na własny użytek, aby zapewnić sobie i rodzinie wysoki standard życia. To dobra decyzja m.in. dlatego, że ceny sprzedaży nieruchomości są tutaj niższe niż w innych częściach Warszawy. Ogromną zaletą jest kameralny charakter dzielnicy i jednoczesna bliskość do centrum zapewniająca możliwość korzystania ze wszystkich dobrodziejstw wielkiej aglomeracji, jak chociażby zamówienia sprzątania mieszkania czy korzystania z innych, profesjonalnych usług.

Decyzja o kupnie lokum to opłacalny ruch, szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. Ceny w rozwijających się dzielnicach, jaką jest Rembertów, ciągle rosną. Wybierając lokal pochodzący bezpośrednio od wykonawcy, możesz dobrowolnie pokierować jego wykończeniem i zastosować rozwiązania najlepsze dla Twojej rodziny. Niwelujesz też ryzyko, jakie pojawia się, gdy kupujesz lokum od lokatora. Na światło dzienne nie wyjdą po jakimś czasie niemiłe „niespodzianki” – wiesz, że nabywasz nieruchomość w idealnym stanie, zupełnie nieużywaną. Bezpieczeństwo inwestycji podnosi rękojmia i gwarancja, które otrzymujesz. Oznacza to, że w razie wystąpienia ewentualnych problemów sprawą zajmuje się developer.

Przejrzyj nowe mieszkania na sprzedaż w Rembertowie w Warszawie, sprawdź ich parametry, lokalizację inne ważne aspekty i w razie zainteresowania skontaktuj się z nami w celu umówienia oględzin!

zamknij mapę