Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 20.00 m2 do 130.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji City Link

Znakomita lokalizacja i doskonałe rozkłady mieszkań powodują, że zakup mieszkania na osiedlu City Link to idealna inwestycja pod wynajem, gwarancja bezpiecznej inwestycji kapitału i ponadprzeciętnych zysków o rentowności przekraczającej 7%.

Poznaj uroki naszej inwestycji w Warszawie! City Link to nowa definicja centrum. Położone tuż obok realizowanej właśnie stacji metra Płocka, osiedle jest absolutnym bestsellerem wśród osób, które cenią sobie sprawną komunikację i bliskość centrum biznesowego Warszawy. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom szeroki wybór parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów, dzięki czemu City Link jest doskonałym miejscem do zamieszkania zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi!

Wola to najszybciej rozwijająca się część stolicy. Przekonaj się sam!

 

5 RAZY WIĘCEJ DLA CIEBIE

Cechą, która wyróżnia Osiedle Tulip Wilanów są mieszkania z antresolami, dzięki którym zyskujesz salon o wysokości aż 5 metrów. Popularny styl industrialny czy skandynawski idealnie wypełnią tak przestronne wnętrza.
W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o powierzchni od 31 do 100 m2.

ODPOCZNIJ NA DZIEDZINCU...

 

Duży, zielony dziedziniec osiedla pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta. To świetne miejsce, by odpocząć, poczytać książkę lub wyjść z dziećmi na plac zabaw. Specjalnie podświetlone rośliny tworzą wieczorem niepowtarzalny klimat.

 

Nowoczesna architektura osiedla City Link i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż są jasne i słoneczne, a ich wysoki standard wykończenia i plac miejski to część tego, co czyni to miejsce wyjątkowym. Przyjdź do salonu sprzedaży przy ul. Skierniewickiej 34 i sam przekonaj się jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie w centrum Warszawy.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera