Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Lake Park

Rodzaj inwestycji: Mieszkania
Adres inwestycji: Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka
Metraż: od 56.95 - do 123.87 m2
Termin oddania: oddane do użytku
Telefon:    +48 2... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Lake Park

Lake Park – miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć miłość do wielkomiejskiego stylu życia z bliskością natury. Architektura osiedla położonego na warszawskim Ursynowie tworzy swoistą enklawę, złożoną z pięciu budynków, zlokalizowanych wokół wewnętrznego jeziora i rozległych terenów zielonych. Doskonale wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a odpoczynkiem, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na terenie osiedla znalazły się specjalne miejsca do rekreacji: boisko do koszykówki, ścieżki spacerowe i do joggingu, specjalnie wydzielona strefa do jogi i do gry w bule. Całość usytuowana w otoczeniu zieleni.

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się też prywatną plażą zlokalizowaną tuz przy jeziorze, własną stacją Veturilo i miejscem do grillowania dla rodziny i przyjaciół. A wszystko to w niedalekiej odległości od najważniejszego centrum biznesowego Warszawy.

 

Osiedle z myślą o mieszkańcach

Lake Park to nowa, prestiżowa część osiedla Central Park Ursynów. Została zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia o podwyższonym standardzie. Tworząc tę inwestycję dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom jak największą wygodę codziennego życia. Na terenie osiedla obok licznych terenów rekreacyjnych znajdują się także place zabaw i prywatne przedszkole Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały, to tylko niektóre z zalet osiedla. Aby zapewnić jak największą ilość terenów zielonych  i jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Wysoce rozwinięta infrastruktura osiedla, liczne udogodnienia oraz doskonała komunikacja z centrum sprawiają, że Lake Park to idealne miejsce do życia.

Inteligentne miejskie rozwiązania.

Głęboko wierzymy, że przyszłością życia w mieście jest filozofia smart living. W myśl wyzwań jakie stoją przed mieszkańcami Warszawy zaprojektowaliśmy nasze osiedle w taki sposób, aby niosło ze sobą jak najwyższy komfort życia i funkcjonalność. Niespotykane jak dotąd rozwiązania urbanistyczne zastosowane w Lake Park to m.in.: podziemny ruch kołowy, nowoczesny system monitoringu, wydajne zagospodarowanie zieleni i wewnętrzne jezioro. Wszystko po to aby żyło się lepiej.

Przyjazna przestrzeń dla rodzin z dziećmi

Zlokalizowane na terenie inwestycji tereny zielone, ścieżki spacerowe oraz liczne place zabaw sprawiają,że Lake Park Apartments to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.  Osiedle zlokalizowane jest 10 minut drogi samochodem od największego centrum biznesowego Mokotowa, co pozwala zaoszczędzić cenny czas marnowany na co dzień w korkach do pracy. Dodatkowym atutem  jest bliskość okolicznych przedszkoli, szkół i centrów handlowych, w tym Galerii Mokotów. Lokalizacja ułatwia szybki i dogodny dojazd do centrum i innych ważnych miejsc Warszawy.

Marvipol Development

Marvipol  to solidny deweloper wyznaczający standardy współczesnego budownictwa wielorodzinnego.

Dwudziestoletnie doświadczenie, 300 000 m² wybudowanej powierzchni użytkowej, 3000 mieszkań przekazanych Klientom, niezawodność i przywiązanie do jakości sprawiają, że każda oddana inwestycja to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na każdym etapie jej zakupu.

 

 
Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Ursynów – zielone blokowiska

Niedaleko dzisiejszego Ursynowa swoje dobra posiadał Jan Ursyn Niemcewicz – czego odzwierciedleniem jest nazwa dzielnicy. Dzisiejszy Ursynów to największy zespół osiedlowy Warszawy. Ursynów znany jest wszystkim Polakom ze szklanego ekranu. Kręcono tu „Alternatywy 4” i „Killer-ów 2-óch”.

Ursynów jest najdalej położoną na południe dzielnicą Warszawy, zajmującą obszar 43,79 km2. Jeszcze niedawno był traktowany jak sypialnia Warszawy, dzisiaj powstaje tutaj coraz więcej centrów handlowych i rozrywkowych. Swoje siedziby Na Ursynowie mają też ważne instytucje publiczne.

Ursynów Wysoki pełen jest gigantycznych osiedli, Zielony Ursynów staje się dzielnicą willową. Las Kabacki zajmuje znaczną powierzchnię Ursynowa i wprowadza nieco zieleni do wielkomiejskiej szarości. W zabudowie mieszkalnej przeważają bloki, domy jednorodzinne można znaleźć przede wszystkim w częściach Mroczydło i Stary Imielin.

Do najważniejszych zabytków Ursynowa należą Kościół św. Katarzyny, Fort Służew, Tory wyścigów konnych na Służewcu. Mieszkańcy szukają wytchnienia na Skarpie Ursynowskiej i w Parku Kozłowskiego. Wizytówką Ursynowa jest też Mieszko I – najstarszy dąb województwa mazowieckiego. Na Ursynowie znajduje się najwięcej zbiorników wodnych w całej Warszawie. Będąc tutaj trudno nie zauważyć dużego Pałacu Krasińskich – obecnie rektorat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Park Kultury w Powsinie (mimo swojej nazwy przynależy do Ursynowa) to wspaniałe miejsce na rodzinne weekendy. Można tutaj popływać, zagrać w tenisa albo kręgle, urządzić piknik, zagrać w bilard, zadbać o tężyznę fizyczną na siłowni, upiec kiełbaski, napełnić butelkę oligoceńską wodą. Niedaleko znajduje się Ogród Botaniczny. To miejsce niezwykłe, gdzie spotyka się nowoczesność i klimat retro.

Ursynów nie jest tylko bezdusznym blokowiskiem. Fani piłki nożnej spotykają się w Cafe Melanż. Orientalnej kuchni można spróbować w Gaumarjos Listę uzupełnia piwiarnia Beczka i lokal Nasz Naleśnik. Wśród bloków warto poszukać ciekawych rzeźb, m.in. Jeźdźca na koniu, Pawia, Gołębia. Do największych centrów handlowych dzielnicy należą Galeria Ursynów, Centrum Handlowe Ursynów i KEN Center.

Na Ursynowie działa kilkanaście szkół i uczelnia wyższa – Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego. Znajduje się tutaj też wiele domów i ośrodków kultury oraz kilka galerii.

Komunikacja

Ursynów jest raczej dobrze skomunikowany z resztą Warszawy. Tylko do Centrum Handlowego Ursynów można dojechać aż 13 różnymi liniami autobusowymi. Na Ursynowie znajduje się kilkanaście krańców linii autobusowych. Wygodnym środkiem komunikacji jest metro.

Nowe inwestycje

Gdzie zamieszkać na Ursynowie? Paradoksalnie Ursynów można nazwać zielonym blokowiskiem – jest tutaj bardzo dużo osiedli z wielkiej płyty, ale przeplatanych połaciami zieleni. Powstaje tutaj również wiele inwestycji deweloperskich.

Osoby, które szukają cichego osiedla, może zainteresować oferta od AMP Development – Osiedle Ludwinów. Osiedle składa się z dwupiętrowych domów jednorodzinnych utrzymanych w eleganckiej i nowoczesnej formie architektonicznej.

W centrum Ursynowa powstaje osiedle Roentgena – zabudowa wielorodzinna. Za inwestycję odpowiada Budlex. Metraż od 44 do 127 m2 – to z pewnością jedne z większych mieszkań na Ursynowie.

Lake Apartments to mieszkania na Służewcu. Na osiedlu zaplanowano liczne atrakcje: wewnętrzne jezioro, strefę yogi, strefę grillowania, prywatną plażę, lodowisko, rozbudowaną strefę relaksu (m.in. klub fitness, ścieżki do joggingu, boisko, plac zabaw). Na sprzedaż apartamenty w popularnym metrażu od 28 do 141 m2.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Marvipol S.A.

ul. Kłobucka 13

Pon-Wt: 9:00-19:00, Śr: 11:00-19:00, Czw-Pt: 9:00-19:00, Sob: 10:00-16:00

Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Na początku działalność Spółki koncentrowała się tylko na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego. W 2008 roku akcje Marvipol S.A. po raz pierwszy pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom i zarządzania całym obiektem.

Dążenie do doskonałości to nasza pasja. Staramy się, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo wszystko to, co dla Was najważniejsze. Funkcjonalność, design, prestiż i spokój.

Grupa Kapitałowa Marvipol prowadzi działalność w dwóch obszarach biznesowych. Działalność deweloperską, podstawową dla jednostki dominującej - Marvipol S.A., oraz działalność motoryzacyjną w zakresie importu, sprzedaży, usług serwisowych i obrotu częściami zamiennymi do samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

Polecamy również inwestycje:

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Enclave

Mazowieckie, Pruszków, ul. Bolesława Prusa 45

Enclave

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Lake Park

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka

Lake Park

Cascade Residence

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Modzelewskiego

Cascade Residence

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. JANKI BRYLA

Sokółka Zielenisz

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Osiedle Stella

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. ul. Człuchowska/Siemiatycka

Osiedle Stella

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka/Cienka

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25A

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Riviera Park

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. ul. Krzyżówki

Riviera Park