Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 31.00 m2 do 111.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 5

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji POLANKA NIEMENA

Przy ul. Niemena powstanie nowoczesny budynek z 294 mieszkaniami. Kształtem przypomina literę E. Dzięki temu mieszkańcy otrzymają 3 imponujące dziedzińce. Na każdym zaplanowaliśmy inną strefę – zabawy, rekreacji lub wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Będzie więc plac rekreacyjny, ławki i stojaki na rowery, leżaki czy urządzenia do ćwiczeń. Wszystko w otoczeniu zieleni (bylin, krzewów, drzew). Na uwagę zasługują naprawdę duże odległości pomiędzy poszczególnymi częściami budynku.

Polanka znajduje się w prawobrzeżnej części Poznania w obrębie dzielnicy Łacina (administracyjnie należącej do Rataj). Graniczy z osiedlem Tysiąclecia, Piotrowem, Świętym Rochem oraz Maltą. Od ścisłego centrum dzieli ją zaledwie dwa i pół kilometra.

To odległość łatwa do pokonania pieszo lub tramwajem, który z przystanku usytuowanego przy osiedlu odjeżdża średnio co cztery minuty. Lokalizacja osiedla umożliwia również szybkie dotarcie zarówno do innych dzielnic Poznania, jak i łatwy wyjazd z miasta w każdym kierunku, w tym dojazd do autostrady.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera