Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 35.00 m2 do 92.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Nowy Grabiszyn

Miejsce, w którym powstaje osiedle,
ma bogatą, przemysłową przeszłość.

Przed 1939 rokiem na tym terenie działała odlewnia żeliwa i fabryka maszyn rolniczych. Po wojnie przyszedł czas na zakłady produkujące różnego rodzaju urządzenia, a następnie – maszyny budowlane. Fadroma z jej sześcioma kominami przez lata dominowała w krajobrazie Grabiszyna. Dziś, gdy kominów już nie ma, a okolica przemienia się w dzielnicę mieszkaniową, warto w przestrzeni wizualnej zachować pewne symboliczne nawiązania do historii miejsca. Sześć promieniw logo symbolizuje właśnie sześć kominów Fadromy. Inspiracją do powstania logotypu był projekt artystyczny Henryka Sta- żewskiego „9 promieni światła na niebie”. 9 maja 1970 roku kompozycja składająca się z kolorowych snopów światła zabłysła nad Wrocławiem. Kolory instalacji - i logotypu Nowego Grabiszyna - nie są przypadkowe. Są to barwy powstałe przy rozszczepieniu światła białego przez pryzmat.

DLA RODZIN, NA START I INWESTYCYJNIE W II etapie powstaną 134 mieszkania. Do wyboru są lokale od 2- do 4-pokojowych o powierzchni od 35 do 92 m kw. Na uwagę zasługują m.in. „czwórki”, które były projektowane z myślą o rodzinach. Projektanci pamiętali o widnej kuchni, dodatkowej toalecie oraz miejscu na szafy lub garderobie. Każde mieszkanie ma również fantastyczny balkon lub loggię. Z kolei mieszkania dwupokojowe w supercenach to rozwiązanie dla młodych na start lub jako inwestycja. Wszystkie wyróżniają się rozkładami, które pozwolą na wygodne zamieszkiwanie nawet 3-osobowej rodzinie. ELEGANCKO, PONADCZASOWO I ZIELONO Architekci postawili ponadczasowe rozwiązania. Wybrali spokojną kolorystykę - beż i biel. Elegancji budynkom dodadzą wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Wiemy, jak ważna jest zieleń, dlatego szczególną uwagę poświęciliśmy zaaranżowaniu placu miejskiego. Na zamkniętym terenie wewnętrznym znajdzie się strefa odpoczynku – plac zabaw oraz liczne ławki i siedziska. Przestrzeń ta będzie wolna od ruchu samochodowego. Starannie zaprojektowana roślinność stworzy przytulne miejsce do spędzania czasu w gronie rodziny i sąsiadów.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, żłobki, przedszkola, szkoły oraz dwa centra handlowe – Tarasy Grabiszyńskie i Centrum Handlowe Borek. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli załatwić większość spraw w odległości kilku minut spacerem, a pociechy odprowadzać do szkoły. 10 minut jazdy samochodem, 15 minut rowerem, 20 minut tramwajem i 35 minut piechotą – tyle maksymalnie potrzeba, aby dostać się do wrocławskiego Rynku.

Na całej długości ul. Grabiszyńskiej, w wydzielonym torowisku, biegnie linia tramwajowa. Dzięki temu korki nie będą problemem. Przystanek tramwajowy znajduje się przy samym osiedlu. Lokalizację docenią również miłośnicy dwóch kółek – nowa ścieżka rowerowa biegnie prawie do samego Rynku, a na osiedlu nie zabraknie stojaków rowerowych.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera