Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 20.00 m2 do 125.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 5

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Słowackiego 77

Projektanci zadbali, aby architektura budynków była nowoczesna i ponadczasowa, a jednocześnie odwoływała się do najlepszych wzorców. Strefy wejściowe zaskoczą elegancją. Kontrastowe posadzki, plafony, lustra i zieleń podkreślą ozdobny charakter klatek.

Okolica, dzięki temu, że oddzielona od głośnych arterii, jest przyjazna i gwarantuje bardziej naturalny rytm dnia i rodzinną atmosferę. Tutaj będziemy mieli więcej czasu dla najbliższych i dla siebie, a dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się z rówieśnikami w najbliższym otoczeniu.

Słowackiego 77 to doskonałe miejsce dla osób ceniących łatwy dostęp do terenów zielonych.

Zabawa z dziećmi na świeżym powietrzu, spacer z psem, jogging, siłownia plenerowa, przejażdżka rowerowa, a jesienią grzybobranie – tu wszystko mamy na wyciągnięcie ręki!

Osiedle otacza chroniony Trójmiejski Park Krajobrazowy. Niedaleko znajduje się także park miejski Jaśkowa Dolina - malownicza dolina o wyjątkowych walorach krajobrazowych.

Zabudowa nie tak odległego dolnego przebiegu Jaśkowej Doliny - zdominowana stylowymi zabudowaniami willowymi z końca XIX wieku i pierwszej połowy XX wieku, w stylu podmiejskich pałacyków – to idealne miejsce np. na weekendowy spacer.

Słowackiego 77 łączy w sobie urok życia w mieście i bliskość natury. W najbliższym sąsiedztwie mamy więc nowoczesną zabudowę wielorodzinną, jak i zabudowę jednorodzinną. Z drugiej strony – wyjątkowo łatwy dostęp do terenów zielonych. Jeśli ktoś zapragnie bardziej miejskich atrakcji, to naprawdę blisko stąd do centrum Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdańsku.

Okolica oferuje szereg usług (handlowych, gastronomicznych, rekreacyjnych czy edukacyjnych). Wystarczy kilka minut, aby podjechać do kina, centrum handlowego, do klubu czy restauracji.

W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i PKM-ki (Gdańsk Niedźwiednik). Do przystanku popularnej SKM-ki w kilka minut dostaniemy się autobusem lub rowerem. Komunikacja miejska pozwoli w kilkanaście minut dotrzeć do centrum. Równie łatwo dojedziemy do innych dzielnic oraz miast aglomeracji trójmiejskiej. Nieopodal Słowackiego 77 znajdują się stacje Pomorskiego Roweru Metropolitarnego Mevo. Dla zmotoryzowanych niewątpliwym atutem będzie zaś bliskość obwodnicy Trójmiasta.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera