Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2022

Metraż:
od 34.00 m2 do 91.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Famma Dąbrowskiego

Wszystkie mieszkania, niezależnie od powierzchni, wyróżniają się przemyślanymi układami, które zagwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni i komfortowe życie. Szczególnie ciekawe są mieszkania na parterze, których ponad czteroipółmetrowa wysokość pozwoli urządzić antresolę. Duże możliwości aranżacyjne będą miały także mieszkania na ostatnim piętrze – górny poziom (antresola) to dodatkowa przestrzeń dla rodziny. Aranżacja wysokich holi wejściowych doda prestiżu, m. in. dzięki ozdobnej posadzce i nowoczesnej kolorystyce. Zastosowanie drewnopodobnych okładzin, luster oraz futurystycznych lamp w holach wprowadzi apartamentowy klimat. Wchodzących powita logotyp z nazwą osiedla. 

Życie w mieście nie musi oznaczać rezygnacji z własnego, zielonego zakątka. Wszystkie mieszkania będą więc miały balkon, taras lub prywatny ogródek (na parterze). Hitem mieszkań będą fantastyczne tarasy - szerokie i ustawne, w których zakochacie się od razu! Niektóre o powierzchni nawet do 60 m kw. Wyobraźnia i pomysłowość właścicieli może zamienić je w prawdziwe oazy rodzinnego wypoczynku.

Miłośnicy Jeżyc twierdzą, że to nie tylko dzielnica - to styl życia. Ulica Dąbrowskiego to serce Jeżyc, które tętni życiem. Tu naprawdę jest wszystko, co do komfortowego życia potrzebne. Urokliwe kawiarenki, wegańskie lunch-bary i topowe restauracje serwujące dania z całego świata. Lokalne sklepiki oferują zaś wyjątkowo szeroki asortyment. Z kolei po świeże warzywa i owoce warto się wybrać na targ na Rynku Jeżyckim.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera