Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 22.00 m2 do 514.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji ATAL Residence Zabłocie IV

Inwestycja ATAL Residence Zabłocie IV jest wyjątkowym projektem. Stary budynek funkcjonującej ponad 100 lat temu fabryki kosmetyków Miraculum poddano rewitalizacji. Obiekt zmienił swój charakter – oferuje przestrzenie biurowe i usługowe, łącząc w sobie nowoczesność z przeszłością i doskonale wpisuje się w tę część miasta. W ramach realizowanej inwestycji, w budynku znajduje się 21 lokali biurowych i usługowych. Przyszli właściciele mogą wybrać lokal dla siebie z bardzo zróżnicowanej gamy metraży od 22,14 do 514,01 mkw. Cześć z zaprojektowanych lokali posiada dodatkową przestrzeń w formie pomieszczeń przynależnych o powierzchniach od 13,58 do 74,12 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 21 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej. Wśród materiałów wykończeniowych inwestycji znalazły się między innymi cegły o naturalnej, ciepłej kolorystyce, które nawiązują do otoczenia oraz do historycznej zabudowy Zabłocia. Zaprojektowana zabudowa została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Poruszanie się pomiędzy kondygnacjami umożliwiają wygodne schody oraz nowoczesne windy.

W sercu miasta, na krakowskim Zabłociu, powstaje prestiżowa inwestycja – ATAL Residence Zabłocie. Tereny dawnej fabryki Miraculum, dzięki staraniom projektantów, zamieniają się w ekskluzywne osiedle mieszkaniowe. Estetyczna architektura, łącząca w sobie stylistykę postindustrialną i nowoczesną, doskonale komponuje się z otoczeniem i przyczynia się do rosnącego autorytetu Zabłocia, które jest jedną z najmodniejszych i najlepiej rozwijających się części Krakowa. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstał przestronny budynek o przemyślanej architekturze i eleganckiej elewacji obejmujący 224 mieszkania.

ATAL Residence Zabłocie II to kolejny etap cieszącej się popularnością inwestycji. W tej części projektu, zlokalizowanej wzdłuż ulicy Zabłocie, powstało 77 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i metrażach od 37,12 do 105,84 mkw. Dla wygody mieszkańców na poziomie -1 znajduje się garaż z 44 miejscami postojowymi, a na terenie zewnętrznym dodatkowo 12 miejsc postojowych naziemnych.

III etap inwestycji obejmie budowę jednego budynku, w którym znajdą się 182 mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od: 35,63 do 132,90 mkw. W budynku zaprojektowano liczne komórki lokatorskie, a dla zmotoryzowanych - 154 miejsca w hali garażowej i 4 ogólnodostępne miejsca naziemne. W parterze budynku znajdować się będzie 15 lokali usługowych.

Atal Residence jest projektem zlokalizowanym przy ulicy Zabłocie, nieopodal ulicy Przemysłowej, w bliskim sąsiedztwie Wisły. Cegła o naturalnej, ciepłej kolorystyce będąca Dominującym elementem wykończenia elewacji Atal Residence Zabłocie nawiązuje do otoczenia oraz historycznej zabudowy Zabłocia. To położenie osiedla zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do terenów rekreacyjnych, instytucji kultury oraz komunikacji i infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, sklepy, kluby fitness oraz ścieżki rowerowe i spacerowe.

Zabłocie słynie z bogatej oferty wydarzeń artystycznych. Znajdują się tu między innymi: MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie i dawna fabryka Emalia. W okolicy powstał Park Stacja Wisła. Inwestycja ATAL Residence Zabłocie znajduje się w pobliżu krakowskiego Kazimierza i Grzegórzek, a pobliskie przystanki tramwajowe zapewniają wygodny dojazd do centrum oraz do pozostałych części miasta. Jest to także bardzo dobra lokalizacja dla zmotoryzowanych. Przejazd z ulicy Zabłocie do centrum oraz do dworca PKP Kraków Główny zajmuje około dziesięciu minut. Wyjazd w kierunku Wieliczki lub Zakopanego oraz autostrady A4 także sprawi problemów.

 

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera