Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 45.00 m2 do 108.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Apartamenty Karolinki

Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie na osiedlu Wojska Polskiego, w urokliwej części miasta, uznawanej za jedną z najlepszych dzielnic Gliwic. To miejsce idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę oraz bezpieczeństwo. Codzienne życie ułatwi mieszkańcom bliskie sąsiedztwo przedszkoli, szkół, sklepów, lokali usługowych oraz budynków użytku publicznego. Bardzo dobra komunikacja zagwarantuje sprawne przemieszczanie się w obrębie miasta, jak również szybki wyjazd poza jego granice.


Kompleks wyróżni nowoczesna elewacja wykonana z wysokiej klasy materiałów. Ponadczasowy projekt stworzy przestrzeń, na której harmonijnie współgrać będą ze sobą natura i nowoczesność. W pierwszym etapie inwestycji, ATAL zrealizuje 251 mieszkań w układzie od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 26 do 116 mkw. Architekturę uzupełnią starannie wkomponowane w bryłę balkony, przestronne tarasy na ostatnich kondygnacjach, a także ciekawy design i dodatki. Dla mieszkańców apartamentów na parterze zaprojektowano prywatne ogródki. Udogodnieniem będą również miejsca postojowe zlokalizowane na parkingu naziemnym oraz podziemnym, a także komórki lokatorskie. W obiekcie znajdzie się ponadto część usługowa z lokalami użytkowymi. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewni całodobowy monitoring i kodowane wejścia do budynków.

 

Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie u zbiegu ulic Karolinki i Bolesława Śmiałego, w zachodniej części miasta. Stąd mieszkańcy z łatwością dotrą do pobliskich żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów, lokali usługowych oraz budynków użytku publicznego. Wolny czas będą mogli spędzić, spacerując po Parku Starokozielskim czy na zakupach w Parku Handlowym Arena. Osoby prowadzące aktywny tryb życia skorzystają z pobliskiej siłowni, kortu tenisowego, boiska do gry w piłkę nożną bądź klubu squasha.  Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone to doskonała przestrzeń dla biegaczy, rowerzystów oraz miłośników pieszych wędrówek. 


Inwestycja powstanie w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Dotarcie do centrum Gliwic zajmie zaledwie 15 minut spacerem. Bliskość przystanków z licznymi liniami autobusowymi odjeżdżającymi z ulic Andersa i Kozielskiej ułatwi sprawny dojazd  do Dworca PKP, Politechniki Gliwickiej czy wyjątkowej Palmiarni Miejskiej. Kolejnym atutem będzie dogodne połączenie Apartamentów Karolinki z drogami krajowymi: DTŚ, nr 408 i autostradą A4. Dzięki temu każdy mieszkaniec zyska możliwość sprawnego poruszania się po mieście, jak również szybkiego wyjazdu poza jego granice.

 

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera