Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 70.00 m2 do 130.00 m2

Liczba pokoi:
od 3 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Sokolska 30 Towers

Sokolska 30 Towers to nowoczesna, wielofunkcyjna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Katowic.


    Projekt zakłada realizację budynku o charakterze mieszkalno-biurowym, z wieloma udogodnieniami dla nabywców. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, bliskość atrakcji kulturalnych, a także lokalizacja w centrum miasta czynią tę inwestycję idealną propozycją zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i biznesowych.


    Dwie siedemnastopiętrowe wieże, połączone ze sobą trzema dolnymi kondygnacjami przyciągną nowoczesnym, pełnym lekkości i smaku designem. Z myślą o przyszłych mieszkańcach, architekci zaprojektowali aż 280 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od przytulnych 27 mkw. kawalerek po przestronne 137 mkw. apartamenty. Wszystkie lokale mieszkalne będą wyposażone w loggie i wysokie okna. Utrzymana w minimalistycznej estetyce elewacja budynku zostanie uzupełniona licznymi przeszkleniami, które dodadzą całości lekkości i nowoczesnego wymiaru.


    Parter budynku wyposażony zostanie w wysmakowane lobby, w którym znajdzie się recepcja oraz dwa lokale usługowe. Z kolei, pierwsze dwa piętra dedykowane zostały powierzchniom biurowym. Projektanci zadbali również o przestrzeń rekreacyjną dla mieszkańców, w której nie zabraknie przytulnego klubu malucha oraz bogato wyposażonej siłowni z sauną do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.


    Dach drugiego piętra, pomiędzy wieżami, stanie się zielonym atrium – miejscem odpoczynku i relaksu. Mieszkańcy będą mogli skorzystać również z przestronnego dwukondygnacyjnego

parkingu podziemnego, komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych naziemnych. Całodobowy monitoring i recepcja, a także energooszczędne oświetlenie sprawią, że inwestycja będzie w pełni bezpiecznym i spokojnym miejscem zamieszkania. Architekci zadbali również o potrzeby osób niepełnosprawnych.


    Sokolska 30 Towers stanie się najatrakcyjniejszym i najbardziej pożądanym przez inwestorów adresem na mapie Katowic. Mieszkańcy będą mieli dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim otoczeniu znajdują się bowiem liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, postoje taksówek oraz stacje rowerowe. Ponadto, 700 metrów od inwestycji zlokalizowany jest Dworzec Główny, a przy pobliskiej ulicy Sądowej powstanie wygodne centrum przesiadkowe, dzięki któremu dotarcie nawet w najodleglejszy zakątek Katowic nie będzie stanowić problemu. Z kolei, zmotoryzowani mieszkańcy mogą w ekspresowym tempie znaleźć się na drodze krajowej 79 i stamtąd – dzięki węzłowi Drogowej Trasy Średnicowej – wyruszyć zarówno w stronę Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice czy Gdańska, jak i Wrocławia czy Krakowa.


    W bliskiej okolicy inwestycji znajdują się również liczne restauracje, modne kluby, kawiarnie, kina czy teatry. Przyszli mieszkańcy będą mogli także skorzystać z rozbudowanej oferty klubów fitness, szkół tańca i jogi. Ponadto, Sokolska 30 Towers ulokowana jest dokładnie pośrodku centrum biznesowego Katowic. Inwestycja firmy ATAL z pewnością przypadnie do gustu pracownikom pobliskich międzynarodowych korporacji, którzy cenią komfort, elegancję i wysoki standard nowego budownictwa.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera