Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.
Pawrót

Wilanów – jedna z modniejszych dzielnic Warszawy

W południowej części Warszawy znajduje się Wilanów – modna, popularna szczególnie wśród młodych juppies dzielnica. Znajdują się tutaj liczne obiekty handlowo-usługowe czy rozrywkowe, obiekty kulturalne, rezerwaty przyrody czy restauracje. Zawady to z kolei piękna plaża. Nic dziwnego, że nowe osiedla rosną tutaj jak grzyby po deszczu.

Wilanów – jedna z modniejszych dzielnic Warszawy

Wilanów – dzielnica z atrakcjami

To właśnie w Wilanowie znajdziemy Mauzoleum Potockich, Królewski Ogród Światła, Muzeum Plakatu (organizuje się tu Międzynarodowe Biennale Plakatu), siedzibę stacji TVN, Pałac w Wilanowie czy Ogród Różany, gdzie odbywają się Letnie Koncerty Królewskie.

Plac Vogla to niezwykle nowoczesna przestrzeń miejska, idealna na spotkania i kameralne imprezy. Nieopodal działają galerie handlowe: Galeria Mokotów oraz Sadyba BEST Mall. 

Komunikacja miejska

Za wizytówkę Wilanowa z pewnością można uznać niezwykle atrakcyjny układ komunikacyjny. Przez Wilanów prowadzi bowiem Wisłostrada, ale znajdują się tutaj także inne ulice mające znaczenie ogólnomiejskie, jak chociażby ul. Sobieskiego. Prowadzą tutaj liczne autobusy (warto wskazać też na pętlę autobusową).

Bez problemu z Wilanowa dostaniemy się do Konstancina, Piaseczna czy Parku i Ogrodu Botanicznego w Powsinie, a także na Kępę Zawadowską. Tak dobre skomunikowanie czyni z Wilanowa atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

Wilanów – nowe inwestycje

Villa Piano II (na Zawadach) to funkcjonalne osiedle z apartamentami, składające się z dwóch budynków po 15-16 mieszkań każde. Mieszkania, jak obiecuje deweloper, są tak zaprojektowane, żeby istniało wiele możliwości aranżacji wnętrza. Osiedle zostanie połączone z osiedlem Villa Piano I oraz z osiedlem Kwintet – zgodnie z zamysłem, aby w tym miejscu stworzyć zaciszną enklawę. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w tej inwestycji mogą z pewnością liczyć na to, że zyskają spokojne, bezpieczne życie w miejskim stylu. Osiedle znajduje się raptem 10 minut spacerem od placu Vogla i 3 minuty autobusem od Parku i Pałacu w Wilanowie.

Zielony Wilanów to osiedle składające się z 30 mieszkań, które różnią się pod względem układu i metrażu. W otoczeniu osiedla znajdują się liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe, a także plaże – przecież z tego właśnie słynie Zawady. Inne atuty tej lokalizacji to wygodna komunikacja, niedaleko rezerwat przyrody, cichy i kameralny charakter. Mieszkania dostępne są w 3 wariantach wykończenia: Standard, Komfort, Prestiż (podwyższony standard).

Viva Invest oferuje mieszkania przy ul. Bruzdowej. Zalety tej inwestycji to kameralny charakter, garaże, indywidualne aranżacje czy zielone otoczenie. Dostępnych jest 71 mieszkań, metraż od 37 do 140 m2. Osiedle to jest istną zieloną enklawą w centrum stolicy. Zabudowa jest elegancka i zarazem funkcjonalna. Osiedle znajduje się niecały kilometr od Pałacu Królewskiego. 

Ogrody Wilanów odznaczają się kameralnością, połączeniem minimalizmu z zielonym otoczeniem. Budynki mają wysokość do 4 pięter, wyposażono je w system Smart House, który pozwala na zaoszczędzenie na rachunkach za prąd nawet 30%. Poza tym system pozwala na sterowanie pracą urządzeń z dowolnego miejsca – za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. To bardzo nowoczesne rozwiązanie technologiczne. Docelowo ma powstać aż 300 mieszkań o metrażu do 94 m2. Mieszkając tutaj można zachować balans między pracą a życiem osobistym. To przyjazne miejsce dla młodych ludzi. W pobliżu liczne atrakcje kulturalne, restauracje i kluby, a także miejsca sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi.