Filtry

Pokaż

Pokaż na mapie

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Mieszkania Białystok

Pokaż na mapie

Przyjazna przestrzeń dla mieszkańców

Na wiele ciekawych ofert mogą liczyć wszyscy klienci, którzy szukając mieszkania w Białymstoku, chcieliby – aby było ono zlokalizowane w spokojnej dzielnicy z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane na obrzeżach miasta pozwalają mieszkańcom odetchnąć od charakterystycznego dla centrum zgiełku. Przemyślany projekt oraz wykorzystanie podczas budowy najlepszych jakościowo materiałów sprawiają, że inwestorzy otrzymują do swojej dyspozycji niezwykle przyjazną przestrzeń do życia.

Oczywiście nie bez znaczenia są tutaj kwestie finansowe. Co warte podkreślenia – za tzw. nowe budownictwo w Białymstoku inwestorzy zapłacą średnio 5900 zł/m2. Biorąc pod uwagę standard wykończenia oraz fakt, że proces sprzedaży mieszkania odbywa się bez pośredników, cenę taką z pewnością można uznać za atrakcyjną.

W Białymstoku każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. Architekci oraz projektanci nowych osiedli zadbali o wszystko. Rozbudowana oferta sprzedażowa przeznaczona jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób poszukujących wymarzonej kawalerki. Na wiele udogodnień mogą również liczyć klienci zmotoryzowani, ponieważ w budynkach znajdują się podziemne miejsca parkingowe. Jeśli myśl, szukam domu lub kupię mieszkanie, towarzyszy Ci od dawna, sprawdź online nasze propozycje. Postaw na rynek pierwotny – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jaka jest przewaga mieszkań nowych nad tymi z rynku wtórnego?

To bardzo ciekawe pytanie, które zawsze stanowi temat przewodni wielu dyskusji. Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej inwestorów chce kupić mieszkania z rynku pierwotnego. Skąd zatem wynika taki stan rzeczy? Odpowiedzi nie da się zawrzeć w jednym zdaniu. Trzeba natomiast skupić się na najistotniejszych zaletach takiego podejścia do sprawy. Po pierwsze – wykończenie lokalu. W tym zakresie klienci mogą zdecydować się na 2 opcje.

Jedną z nich jest zakup mieszkania w stanie deweloperskim. W tym przypadku wszyscy zainteresowani otrzymują do swojej dyspozycji przestrzeń użytkową, o którą trzeba zadbać samodzielnie. To od inwencji oraz możliwości finansowych klienta zależą m.in. sposób i styl zaaranżowania konkretnych pomieszczeń. Ma to sporo zalet. Cena wyjściowa nieruchomości jest odczuwalnie mniejsza, a nowy właściciel ma sposobność zadecydowania o dosłownie każdym detalu. Jeżeli jednak inwestorzy nie chcą lub nie mogą poświęcić swojego czasu na wykończenie mieszkania albo zależy im na tym, aby po otrzymaniu kluczy od razu się wprowadzić, to wystarczy poinformować o tym dewelopera. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i doprecyzowaniu kosztów firma wynajęta przez sprzedawcę lokalu przystępuje do wykonania usługi.

Ogromną przewagę nieruchomości z rynku pierwotnego nad tymi z wtórnego widać przede wszystkim w samym podejściu do konstrukcji budynku – w szczególności, jeżeli chodzi o parametry termoizolacyjne. Nowoczesna stolarka otworowa oraz właściwie dobrane materiały sprawiają, że użytkownicy nie muszą przejmować się wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Nowe mieszkania mają również lepiej rozplanowany układ pomieszczeń – który doskonale wpisuje się w oczekiwania klientów oraz standardy współczesnego życia. Dobry przykład stanowią tutaj osiedla budowane właśnie w Białymstoku.

Jakie możliwości daje wyszukiwarka mieszkań online?

Lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze konkretnej nieruchomości. Właściwie przemyślane podejście do tej kwestii gwarantuje inwestorom wiele praktycznych korzyści. Dane statystyczne wskazują, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim lokale położone nie w samym centrum miasta, a w niewielkiej odległości od niego. Klienci poszukują po prostu sposobu, który pozwoli uniknąć wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewni łatwy dostęp do komunikacji publicznej oraz rozwiniętej infrastruktury. Na jaką ofertę mogą zatem liczyć osoby, które szukają mieszkania w Białymstoku? Czy żeby znaleźć wymarzony lokal, trzeba liczyć się z koniecznością osobistej wizyty w mieście? Absolutnie nie.

Najwygodniejszym sposobem staje się tutaj wykorzystanie wyszukiwarki online. To za pomocą tego właśnie narzędzia można bardzo szybko i jednocześnie precyzyjnie określić żądane parametry mieszkania. Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut. Od czego zatem zacząć? Pierwszy punkt obejmuje wybranie konkretnej dzielnicy miasta, a drugi natomiast typ oferty – lokale na sprzedaż lub wynajem. Po zaznaczeniu podstawowych opcji klienci mogą przejść do konkretniejszych działań. Wyszukiwarka mieszkań online daje dostęp do wielu ciekawych opcji. Jakich?

Inwestorzy decydują m.in. o liczbie pokoi czy też piętrze, na którym lokal ma się znajdować. Istnieje także możliwość doprecyzowania typu tzw. infrastruktury towarzyszącej. O czym mowa? Chodzi o to, że współcześnie wiele uwagi poświęca się również bezpośredniemu otoczeniu osiedla. Klientom zależy na tym, aby mieć łatwy dostęp do sklepów, parkingów czy terenów rekreacyjnych. Niektórzy natomiast cenią sobie bliskość siłowni lub kortów tenisowych, ponieważ nie chcą, aby przeprowadzka wypłynęła na aktywny styl prowadzonego życia. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też osiedla zamknięte oraz te ochraniane przez certyfikowane firmy.

Reasumując, wyszukiwanie mieszkań za pomocą sieci Internet to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy nie chcą lub nie mogą tracić cennego czasu na przeglądanie setek ofert. Zaznaczenie pożądanych parametrów już na samym wstępie znacząco zawęża liczbę dostępnych propozycji. Po znalezieniu wymarzonego mieszkania na sprzedaż można od razu przejść do zakładki, w której znajduje się wizualizacja zakończonej lub realizowanej właśnie inwestycji.

zamknij mapę