Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2020

Metraż:
od 44.00 m2 do 76.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Osiedle Rekreacyjne III

Nowoczesne mieszkanie w cichej okolicy, położone w niewielkiej odległości od centrum Białegostoku? Osiedle Rekreacyjne w dzielnicy Nowe Miasto z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

W piątym etapie inwestycji na Osiedlu Rekreacyjnym powstaje dziewięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się 72 mieszkania o powierzchni od 38 do 75 m2. W budynku zaprojektowano również garaż podziemny. W cenie mieszkania kupujący otrzymuje komórkę lokatorską. Zakończenie realizacji inwestycji nastąpi w IV kwartale 2020 r.

 

Osiedle Rekreacyjne znajduje się na osiedlu Nowe Miasto, na skraju Lasu Solnickiego - i jest to niewątpliwie jedna z jego największych zalet. Do dyspozycji mieszkańców pozostają liczne trasy piesze i biegowe, a take scieżki rowerowe i nordic walking. Tymczasem na osiedlu rozpoczęły przygotowania do budowy boiska sportowego oraz siłowni „pod chmurką”.

 

Usytuowanie Osiedla Rekreacyjnego na obrzeżach Białegostoku nie oznacza, że jego mieszkańcy muszą rezygnować z korzyści, jakie niesie za sobą mieszkanie w stolicy województwa. Do ich dyspozycji pozostają znajdujące się w pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe. Dojazd z osiedla Nowe Miasto do centrum Białegostoku zajmuje około dziesięciu minut, a do znajdujących się w sąsiedniej dzielnicy galerii handlowych – tylko siedem.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera