Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:

Liczba pokoi:

Planowany termin oddania

Filtruj według kryteriów:

Liczba pokoi:

Planowany termin oddania:

Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 24.00 m2 do 45.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 3

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji MICROKLIMAT

Doskonałe miejsce zarówno dla klienta biznesowego, turysty jak i studenta. Rozbudowana komunikacja miejska, bliskość Aquaparku,  dworca PKP, PKS oraz wrocławskiej Starówki.

W najbliższej okolicy znajdują się ośrodki akademickie:

  • Uniwersytet Medyczny i Uniwersytecki Szpital Kliniczny na ul. Borowskiej,
  • Uniwersytet Ekonomiczny.

 

Siechnice dziś to prężnie rozwijająca się miejscowość, która swoim mieszkańcom oferuje wszystko, co jestpotrzebne do życia, bez konieczności regularnych wizyt w nieodległym Wrocławiu. Miejsca do aktywnego wypoczynku, bogata oferta lokali handlowych i usługowych, świetna gastronomia oraz oczywiście konieczne zaplecze jeśli chodzi o edukację najmłodszych.

 

Od ścisłego centrum Wrocławia inwestycję dzieli jedynie 12 kilometrów. Taki dystans pokonuje się nawet w godzinach szczytu w okolicach maksymalnie 30 minut.

 

Położenie inwestycji to dla przyszłych mieszkańców wiele wymiernych korzyści. To przede wszystkim tereny rekreacyjne, których najważniejszym elementem jest zalew Błękitna Laguna.

Tereny spacerowe, miejsca aktywnego wypoczynku, a na samym końcu cisza, spokój i oderwanie od wielkomiejskiego hałasu.

Komfort najemców zapewnią:

  • hol z recepcją,
  • dwie wygodne windy,
  • nowoczesne pralnie samoobsługowe,
  • balkon w każdym lokalu.

Dla podróżujących samochodem przygotowano bezpieczny parking podziemny.

 

Sam zalew Błękitna Laguna, dzięki głosom Mieszkańców na projekt „Zrób SiechNICE – Błękitna Laguna dla Mieszkańców”, otrzymał dofinansowanie na inwestycje na terenie kąpieliska. Uzyskana kwota została przeznaczona na wybudowanie plaży, boiska do piłki siatkowej i pomostu. W planach jest także budowa m.in. przystani kajakowej, strefy rekreacji dla dzieci, strefy fit, miejsca do rozpalenia ogniska i grilla.

 

Wokół miejsca, w którym powstanie Osiedle Laguna, dostępne są też liczne ścieżki doskonale nadające się do codziennych spacerów czy przede wszystkim dłuższych, rowerowych wycieczek. Siechnice są punktem startowym dla kilkudziesięciu kilometrów malowniczo poprowadzonych tras, nieopodal biegnie także Rowerowy Szlak Odry, który zaczynając się w Chałupkach i kończąc w Kostrzynie nad Odrą ma aż 1064 km długości.

 

Siechnice znajdują się jedynie 12 kilometrów od ścisłego centrum Wrocławia. Komunikację i dojazd do samego centrum aglomeracji ułatwiają leżąca 2 kilometry stąd Wschodnia Obwodnica miasta oraz znajdująca się nieopodal osiedla stacja PKP, z której podróż do centrum zajmuje jedynie 8 minut. Przy czym wielokrotnie kursujące w ciągu dnia pociągi zatrzymują się jedynie na dwóch stacjach.

 

Do stolicy Dolnego Śląska dojechać można również autobusami komunikacji miejskie, przy czym czas przejazdu np. do Galerii Dominikańskiej zajmuje również około 30 minut. Istotnym czynnikiem wpływającym na komunikację jest także niewielka odległość od autostrady A-4. Pokonanie 11 kilometrów do SPO Kraków zajmuje zwykle około 15 minut.

 

Projekt Osiedla Laguna zakłada realizację nowoczesnej inwestycji (budynków wielorodzinnych), której oferta skierowana będzie przede wszystkim do osób młodszego pokolenia, poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji, niewielkiej odległości od centrum Wrocławia oraz przede wszystkim w atrakcyjnym przedziale cenowym.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera