Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:

Liczba pokoi:

Planowany termin oddania

Filtruj według kryteriów:

Liczba pokoi:

Planowany termin oddania:

Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 29.00 m2 do 79.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Halo Apartamenty

Apartamentowiec na terenie rewitalizowanego Przedmieścia Świdnickiego

Inwestycja realizowana jest na terenie Przedmieścia Świdnickiego, które sukcesywnie jest rewitalizowane przez miasto. Aktualnie trwa przebudowa okolic Dworca Świebodzkiego. Niebawem rozpocznie się budowa nowego hotelu. Być może niedługo zmienią się także tereny na tyłach stacji Wrocław Świebodzki. Opracowany nowy plan zagospodarowania zakłada m.in. nowe drogi, blogi mieszkalne, biura i park ciągnący się aż do ulicy Klecińskiej. Na nowym osiedlu ma nie zabraknąć zieleni. W związku z planowaną rewitalizacją jest to ten obszar miasta, na którym ceny nieruchomości będą sukcesywnie rosnąć, dlatego jest to ciekawa opcja pod zakup inwestycyjny.

Atrakcyjne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu

Inwestycje mieszkaniowe to jeden z najpopularniejszych sposobów lokowania kapitału. Aby skutecznie go wykorzystać, należy wybierać odpowiednie lokale. Pod uwagę trzeba wziąć m.in. lokalizację budynku, rozmiar powierzchni czy typ nieruchomości. 

 

Inwestycje jako sposób lokowania pieniędzy

Lokowanie pieniędzy w zakup mieszkania jest sprawdzonym i pewnym sposobem na powiększenie majątku. Aby inwestycja była trafiona, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednak zakup nowego mieszkania na rynku pierwotnym, które ma atrakcyjną lokalizację, najczęściej wiąże się z bezpieczeństwem i satysfakcjonującym zwrotem. Aby trafnie zainwestować pieniądze, dobrze jest wybrać dewelopera sprawdzonego i godnego zaufania, który stanie się naszym partnerem.

 

Inwestycje we Wrocławiu – opłacalność

Można spotkać się z opiniami, że inwestycje w nowe mieszkania w dużych miastach przestają być opłacalne. Warto jednak zwrócić uwagę, że na zwrot z inwestycji mieszkaniowej wpływa wiele czynników. Najważniejszym jest lokalizacja mieszkania. Pewne części Wrocławia cieszą się dużą lub rosnącą popularnością. Nowe inwestycje w tych miejscach przyciągają ludzi decydujących się na wynajem mieszkania lub lokalu. Potencjalni najemcy szukają mieszkań odpowiadających na konkretne potrzeby. To wszystko sprawia, że dobrze wybrana inwestycja we Wrocławiu jest opcją z gwarancją zysku.

 

Jak inwestować w mieszkania?

Zakup mieszkania inwestycyjnego może być lokatą – w przypadku późniejszej sprzedaży – lub sposobem na zwiększenie swoich regularnych przychodów. Jednak stawia ono także pewne wymagania. Jednym z najważniejszych jest budżet – zarówno w przypadku gotówki, jak i kredytu, potrzebna jest pewna płynność finansowa. Istotne jest także zapoznanie się z wszystkimi istotnymi cechami inwestycji – odległością od kluczowych miejsc, takich jak placówki edukacyjne, duże firmy czy centrum miasta, ale też infrastrukturą, taką jak transport i drogi, jak i charakterem osiedla. Szczegółowe przeanalizowanie oferty pozwoli podjąć właściwą decyzję.

 

Inwestycje a powierzchnia mieszkania

Rynek pierwotny jest zróżnicowany – można znaleźć zarówno komfortowe apartamenty, jak i funkcjonalne kawalerki. Odpowiednio przemyślana i zaplanowana inwestycja pozwoli osiągnąć zysk niezależnie od metrażu czy tego, jaka jest liczba pokoi. Rozmiar mieszkania to jeden z elementów większej całości i powinien być dobrany w zależności od innych warunków. Inwestowanie w nieruchomości obejmuje również patrzenie na inwestycję w perspektywie kilkunastu lat – jeśli przyjrzysz się temu, jaki potencjał ma konkretna lokalizacja i inwestycja, zwiększasz swoje szanse na trafną decyzję.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera