Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 49.00 m2 do 60.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 3

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Home Factory

Większość potencjalnych nabywców Home Factory zna już z pewnością doskonalę Starą Pragę z jej sukcesywnie rewitalizowanymi kwartałami ulic. Dziś zapraszamy Państwa na Pragę Nową, Pragę Północ i poindustrialne rejony Pelcowizny. "Home Factory"- nazwa naszej inwestycji, zawiera w sobie wszytsko, co niesie za sobą lokalizacja projektu. Jest w niej postindustrialny charakter miejsca, jest bezpieczeństwo przystani, którą ma stać się osiedle, jest także element podróży, podkreślający świetne walory komunikacyjne miejsca, w którym powstanie inwestycja. Inwestycja "Home Factory" jest realizowana w oparciu o koncepcję warsztatów "wymyślania Warszawy na nowo". W warsztatach uczestniczyli zarówno mieszkańcy, jak i inwestorzy. Patronat nad ideą tworzenia nowej koncepcji sprawował Architekt Miasta Warszawy. Główną ideą projektu było stworzenie osiedla nie tylko doskonale skomunikowanego z Centrum Miasta, ale zapewniającego również maksymalny poziom komfortu bezpośrednio na miejscu, ewentualnie bezpośrednio w jego sąsiedztwie. Kluczem miała być dopracowana infrastruktura osiedlowa, bliskość centrów handlowych i terenów rekreacyjnych Pragi (Ogród Zoologiczny, trasy rowerowe wzdłuż Wisły, Park Praski) - elementów poszukiwanych zarówno przez singli, jak i młode rodziny.

Położenie Home Factory w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Jagiellońskiej, między dwiema przeprawami- Mostem Gdańskim i Mostem Grota-Roweckiego zapewni mieszkańcom osiedla rzadko spotykaną mobilność.

Dostęp do obwodnicy warszawskiej zarówno w kierunku zachodnim, jak i wschodnim oraz błyskawiczne połączenie z centrum miasta to ogromny atut tej lokalizacji. Zostanie on w najbliższym czasie wzbogacony o jeszcze jeden element - nowy most, który połączy Stary Żoliborz z tą częścią Pragi.

Doskonała komunikacja w połączeniu z komfortem życia na miejscu Główną ideą projektu było stworzenie nie tylko miejsca doskonale skomunikowanego z Centrum miasta, ale zapewniającego również maksymalny poziom komfortu bezposrednio na miejscu, ewentualnie bezposrednio w jego sąsiedztwie. Kluczem miała być dopracowana infrastruktura osiedlowa, bliskość centrów handlowych i terenów rekreacyjnych Pragi (Ogród Zoologiczny, trasy rowerowe wzdłuż Wisły, Park Praski) - elementów poszukiwanych zarówno przez singli jak i młode rodziny.

 

 

 

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera