Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2020

Metraż:
od 57.00 m2 do 107.00 m2

Liczba pokoi:
od 3 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji WICZLINO-OGRÓD

Zagospodarowane, zielone dziedzińce z miejscami do wypoczynku oraz starannie dobraną małą architekturą to charakterystyczny obraz Wiczlina-Ogród. 

Kameralność zabudowy i bliskość rekreacyjnych terenów zielonych zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę jednocześnie zapewniając różnorodne formy aktywnej rodzinnej rekreacji.

Wiczlino-Ogród to kameralne, 4- kondygnacyjne budynki z windami i podziemnymi halami garażowymi, z szeroką gamą optymalnych powierzchni mieszkalnych: 2-, 3- i 4-pokojowych oraz oryginalnych dwupoziomowych loftów o ponadstandardowej wysokości i antresolą do indywidualnej aranżacji.

WICZLINO-OGRÓD w dynamicznie zmieniającej się dzielnicy Chwarzno-Wiczlino rozwija się zgodnie z urbanistyczną koncepcją miasta – ogrodu. Połączenie miejskich udogodnień i bliskość przyrody, zapewnia mieszkańcom optymalne warunki życia w zdrowiu, spokoju i harmonii.

WICZLINO-OGRÓD POŁUDNIE to przytulna część osiedla zlokalizowana na południu inwestycji. Nową ofertę mieszkań przy ul. Tęczowej wyróżnia zaciszne położenie w otoczeniu drzew oraz kameralne sąsiedztwo willowej zabudowy.  
 

Mieszkańcy osiedla w pełni korzystają z osiedlowych udogodnień. Wzdłuż głównej ulicy Filipkowskiego funkcjonują przydatne mieszkańcom sklepy i usługi: m.in. sklep spożywczy, piekarnia, warzywniak, klubokawiarnia, kwiaciarnia, fryzjer, salon urody, restauracja oraz gabinet dentystyczny. Na osiedlu znajduje się kilka przedszkoli oraz szkół języków obcyh a także duży teren rekreacyjny z placem zabaw, tyrolką i boiskiem do streetballa.


Od września 2019 r. po drugiej stronie ul. Wiczlińskiej funkcjonować będzie nowoczesny kompleks edukacyjny z publicznym przedszkolem,szkołą podstawową i XVII Liceum Ogólnokształcącym - placówką  zrzeszoną w programie Microsoft Flagship School. Krótka i bezpieczna droga z osiedla (ok 3 minuty piechotą) sprawi, że uczniowie nie będą tracić czasu i energii na dojazdy.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera