Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 32.00 m2 do 97.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Placu Unii

Plac Unii znajduje się w sercu miasta. Życie tu ma swój wyjątkowy rytm, energię i styl, bo centrum to możliwości i puls wydarzeń.

Siatka śródmiejskich ulic otacza Plac Unii archipelagiem miejsc, które nadają miejskiemu życiu rytmu, smaku i kolorów. Kawiarnie, restauracje, puby, kluby, knajpki, sklepiki, pracownie czekają tuż za rogiem.
Centrum Gdyni to także miejsce dla aktywnego spędzania czasu. Tylko kilka kroków dzieli Plac od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów, mariny i plaży.

Przestrzeń Placu Unii wyznaczają linie ulic Władysława IV, Obrońców Wybrzeża oraz Armii Krajowej. Ta ostatnia biegnie wprost ku morzu, mijając Gdyńskie Centrum Filmowe, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej i Plac Grunwaldzki z kolejką na Kamienną Górę. Latem ulica Armii Krajowej tętni kulturalnym życiem, gromadząc sceny licznych wydarzeń plenerowych. 

Poznaj ideę "zjednoczonego miasta", którą wcielamy w życie realizując projekt Placu Unii. Nowa inwestycja wyrasta z tożsamości Gdyni, łącząc w sobie nowoczesność, przestrzeń, styl życia i energię Miasta. Swoją formą oraz funkcjonalnością Plac Unii odwołuje się do najznakomitszych wzorców gdyńskiego modernizmu. W Placu Unii odnaleźć można najbardziej charakterystyczne jego cechy, takie jak: typowe obłe formy elementów architektonicznych, horyzontalne podziały, czy klimat części wspólnych. 

Kamienice Placu Unii wpisane zostały w siatkę centralnych ulic miasta: Obrońców Wybrzeża, Władysława IV oraz Armii Krajowej, co pozwoli mieszkańcom w pełni cieszyć się dynamiką Śródmieścia. Centralna lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu – tylko kilka kroków dzieli Plac od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów, mariny i plaży.

Apartamenty Placu Unii to komfort zamieszkiwania oraz najwyższy standard wykończenia. Wyjątkowego charakteru nadają pomieszczeniom duże, ponadstandardowe przeszklenia, tarasy i loggie, z których widok otwiera się na reprezentacyjne wnętrze placu, park, Kamienną Górę i panoramę miasta.

Dbałość o funkcjonalność budynków, udogodnienia, parkingi i bezpieczeństwo, to wyjście naprzeciw wymogom komfortowego życia w sercu miasta.

Plac Unii to wolność, wygoda i radość życia.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera