03
LIP

2020

NOWY MURAL w Warszawie

Kategoria: Nieruchomości

NOWY MURAL NA WOLI OD HOME INVEST

Mamy przyjemność poinformować, iż dnia 24.06.2020 miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu „Przyszłość na Woli” autorki Katarzyny Boguckiej, który został namalowany z inicjatywy Home Invest na ścianie budynku inwestycji Apartamenty Okopowa 59A.

“Dzielnica Wola przeszła w ostatnich latach ogromną transformację. Ufamy, iż PRZYSZŁOŚĆ NA WOLI będzie właśnie taka, jak na naszym muralu: Radosna, Nowoczesna, Pełna życia!”

 

 

 

Apartamenty Okopowa 59A to nowa inwestycja realizowana przez Home Invest, na którą składa się jeden ośmiopiętrowy budynek. Projekt zlokalizowany będzie w biznesowej części Warszawy - na Woli. Apartamenty cechować będzie przestronność. Dodatkowym atutem będzie to, że wybrane mieszkania będzie można zaaranżować według własnych potrzeb. Układ ścian nośnych poszczególnych mieszkań pozwoli na wygospodarowanie dodatkowego pokoju. W architekturze budynku zastosowano panoramiczne przeszklenia, które zwiększą nasłonecznienie apartamentów. Nowoczesny budynek o eleganckim wnętrzu - to będzie wyróżniało inwestycję Apartamenty Okopowa 59A na tle istniejącej zabudowy.

W budynku znajdzie się 98 mieszkań - zarówno jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych. Największe z nich będą miały wielkość 113 metrów kwadratowych. Dla lokatorów przewidziano także podziemne i naziemne garaże. Dzięki trosce o bezpieczeństwo mieszkańców (monitoring, strzeżone osiedle, całodobowa recepcja), w apartamentach wszyscy poczują się swobodnie i pewnie - zarówno single, jak też młode małżeństwa z dziećmi.

Na uwagę zasługuje doskonała lokalizacja inwestycji - umiejscowiona jest w bezpośrednim sąsiedztwie linii autobusowych i tramwajowych. Umożliwiają one szybki dojazd do najbliższych stacji metra (tylko 1,5 kilometra dzieli budynek od stacji „Dworzec Gdański"). 

Zakup mieszkania w tak dynamicznie rozwijającej się okolicy będzie idealnym rozwiązaniem dla pojedynczych osób, rodzin, jak i dla inwestorów.

 

 

Biuro sprzedaży: ul. Jana Kazimierza 64 Warszawa   |   tel: 22 518 62 62   |   Czynne: pn-pt 9:00-18:00