Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2019

Metraż:
od 43.00 m2 do 106.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 5

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Port Popowice

Twoje życie. Przestrzeń, którą stworzyliśmy dla Ciebie Szanujemy Twój czas, dlatego Port Popowice będzie miejscem wielofunkcyjnym. Poza wygodnym mieszkaniem, znajdziesz tu także sklepy, usługi oraz liczne miejsca rekreacji. Przestrzeń tworzymy z najlepszymi projektantami, aby była nie tylko atrakcyjna estetycznie, ale również kompleksowo odpowiadała na Twoje potrzeby. Po odbiorze kluczy do wymarzonego mieszkania, szybko przekonasz się, że pomyśleliśmy o wszystkim. Twój port. Przystań, w której zatrzymasz się na dłużej Budynek A w ramach pierwszego etapu jest już gotowy, więc możesz się wprowadzić i zacząć korzystać z atutów lokalizacji inwestycji. Nie śpieszysz się? Wybierz mieszkanie w budynku B z widokiem na bogatą zieleń Parku Zachodniego, który będzie ukończony jeszcze w tym roku. Inwestorom polecamy także lokale w budynku C, których metraże gwarantują szybki zwrot z inwestycji. Lubisz mieć duży wybór? Właśnie dodaliśmy kolejne mieszkania w budynku „G” II etapu! Bez względu na to kim jesteś, w Porcie Popowice znajdziesz przystań dla siebie.

Projekt otoczony jest zewsząd bogatą miejską zielenią W Porcie Popowice będziesz mógł wziąć głębszy oddech i zrelaksować się w otoczeniu zieleni. Tuż za progiem inwestycji rozpościerają się aż dwa miejskie parki. Wybierz się na sentymentalny spacer malowniczymi alejkami zabytkowego Parku Zachodniego. Albo spędź popołudnie aktywnie: biegając po ścieżkach Parku Popowickiego, pływając na basenie przy ul. Wejherowskiej lub jeżdżąc na rowerze wzdłuż Odry. Wieczorem zabierz znajomych na plażę miejską, zlokalizowaną po sąsiedzku, aby obserwować przy dobrej muzyce słońce znikające za horyzontem. Zamieszkaj w porcie i oszczędzaj czas Masz niepowtarzalną okazję, aby stać się częścią historii jednego z najciekawszych miejsc we Wrocławiu. Poczuj klimat dawnego portu i zamieszkaj w sąsiedztwie Odry. W okolicy znajdziesz niezbędną infrastrukturę, sklepy, usługi, centrum handlowe, szkołę i przychodnie medyczne, które ułatwią Ci codzienne życie oraz pozwolą zaoszczędzić bezcenny czas. Wykorzystaj go na to, co naprawdę dla Ciebie ważne – rozwijanie pasji i spędzanie czasu z rodziną.

Nowe mieszkania na Popowicach – Port Popowice Chcesz mieszkać w bliskiej odległości od centrum, ale jednocześnie w cichej, zielonej okolicy? Zapraszamy do Portu Popowice – inwestycji, którą realizujemy przy współpracy z firmą Rank Progress. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia spotyka się z wizją nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej i komercyjnej. Projektanci stworzyli na terenie dawnego Portu Popowice unikalne osiedle – idealne do życia i prowadzenia biznesu. Osiedle Port Popowice powstanie na obszarze o wielkości 14 hektarów przy ulicach Wejherowskiej i Białowieskiej we Wrocławiu. Ponieważ w projekcie zostały uwzględnione zarówno budynki mieszkalne, usługowe, jak i biurowe, realizowana inwestycja będzie w pełni samowystarczalna. W jednym miejscu będziesz wygodnie mieszkał, zrobisz zakupy, a także odpoczniesz nad wodą i wśród zieleni. Wszystko czego potrzebujesz jest w Twoim zasięgu – poznaj szczegóły i zdecyduj się na mieszkanie w tej wyjątkowej lokalizacji.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera