Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2020

Metraż:
od 38.00 m2 do 112.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji ZIELONE BEMOWO

Niskie, kameralne budynki zatopione w zieleni – rozległym terenie przekształconym w miejski ogród sprawiają, że Zielone Bemowo to najlepszy wybór dla poszukujących mieszkania w tej części Warszawy. Duże okna, przestronne balkony, nowoczesny design budynków, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt, komu zależy na jakości i dopracowanym standardzie miejsca, w którym żyje nie będzie zawiedziony. Osiedle cechuje duży wybór metraży od 33 do 135 m2 i funkcjonalne układy dostosowane do potrzeb mieszkańców. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne ogródki, loggie lub balkony. Na ostatnich piętrach znajdują się mieszkania z antresolami oraz tarasami na dachu. Osiedle realizowane jest w dwóch etapach i składa się z 3 budynków w etapie I oraz 4 budynków w etapie II.

Bemowo to dzielnica, które zalety są dziś odkrywane na nowo. Doskonały dojazd do centrum i innych części miasta z jednej strony, a z drugiej bliskość terenów zielonych czyni Bemowo wyjątkowo przyjaznym miejscem do życia. Powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, rozbudowuje się infrastruktura miejska i komunikacyjne – tak dynamiczny rozwój Bemowa przyciąga tu ludzi młodych i aktywnych.

Tylko 200 m od stacji metra

Bliskość planowanej stacji II linii metra zlokalizowanej zaledwie 200 m od osiedla (stacja Lazurowa) to niezaprzeczalnie jedna z głównych zalet lokalizacji osiedla. Zielone Bemowo jest świetnie skomunikowane także dzięki przystankom autobusowym oraz łatwemu dostępowi do trasy S8, który umożliwia szybki wyjazd z miasta i dotarcie do innych dzielnic bez potrzeby przejeżdżania przez Centrum. 1 min. drogi piechotą znajduje się przystanek autobusowy przy ul. Lazurowej (autobusy 105, 189, 190, 220, 249, N45). 3 min. samochodem zajmuje dojazd do trasy S8. W 18 min. można dojechać do Lotniska Chopina, w 19 min. do centrum biurowego na Służewcu, a 20 min. zajmuje dojazd do centrum.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera