Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2022

Metraż:
od 26.00 m2 do 89.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Ursus Factory 6

Ursus Factory 6 to 9 kondygnacji z mieszkaniami 1, 2, 3 lub 4 pokojowymi. Każde z mieszkań posiada balkon. Na parterze budynku zaplanowano szereg lokali usługowych.

KLUCZOWE ATUTY NAZIEMNE MIEJSCA PARKINGOWE PODZIEMNY PARKING 7 MINUT DO 3 STACJI SKM PLAC ZABAW LOKALE USŁUGOWE NA PARTERZE BUDYNKU

Ursus Factory 6 to kolejny etap inwestycji, który powstaje przy ul. Posag 7 Panien w dzielnicy Ursus. Lokalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród singli oraz młodych rodzin, ze względu na swój dynamiczny rozwój. To miejsce, z ogromnym potencjałem, które w szybkim czasie przekształciło się z dzielnicy przemysłowej w przyjazną, nowoczesną i pełną udogodnień bezpieczną strefę mieszkalną. Ursus jest nowoczesny w każdym aspekcie. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Wśród najsłynniejszych min.: pierwszy w Warszawie park ekologiczny, uwielbiany przez najmłodszych plac zabaw Hasanka z tyrolką i Park Czechowicki. Sprawna komunikacja dzielnicy pozwala dostać się do centrum już w 15 minut. Mieszkańcy do wyboru mają: trasy szybkiego ruchu, często kursujące autobusy i pociągi. W pobliżu znajduje się wiele placówek oświatowych oraz handlowo-usługowych: CH Ursus Factory, Galeria Gawra, Leroy Merlin, czy Targowisko przy ul. Gierdziejewskiego.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera