Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 26.00 m2 do 102.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Przy Arsenale

Komunikacja

 

Pod względem komunikacyjnym nasza inwestycja nie ma sobie równych. Zaledwie 350 metrów dzieli apartamenty Przy Arsenale od stacji metra Ratusz Arsenał oraz najbliższych przystanków tramwajowych i autobusowych skąd kilkunastoma liniami można dostać się do wszystkich dzielnic miasta.

Bliskość dwóch głównych osi komunikacyjnych stolicy: ul. Marszałkowskiej i Al. Solidarności pozwoli  kierowcom dotrzeć do dowolnego celu w obrębie stolicy. Osobom korzystającym z rowerów miejskich 6 stacji  Veturilo znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie umożliwia sprawne poruszanie się na krótszych dystansach. W najbliższej okolicy znajdują się uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, urzędy, banki, liczne punkty handlowo-usługowe m.in. restauracje, kawiarnie a także teatry, kina i galerie.

Serce stolicy

 

W samym sercu stolicy, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy, powstaje nasz wyjątkowy projekt – apartamenty Przy Arsenale. Zlokalizowana przy Alei Solidarności 60B inwestycja znajduje się w miejscu idealnym niemal pod każdym względem.
Zaledwie 350 metrów dzieli budynek od Ogrodu Krasińskich, blisko 12 hektarowego parku miejskiego a 500 metrowy dystans dzieli inwestycję od Placu Bankowego. W ciągu kilkunasto-minutowego spaceru mieszkańcy inwestycji dotrą na Plac Zamkowy - zabytkowy symbol stolicy, do Teatru Wielkiego  czy Ogrodu Saskiego.

Apartamenty Przy Arsenale powstają w miejscu, gdzie krzyżują się zabytkowa zabudowa ul. Długiej będąca kontynuacją warszawskiego Starego Miasta z nowoczesną europejską metropolią.

Przy Arsenale

 

Przy Arsenale to ekskluzywny budynek apartamentowy składający się z kameralnej części wysokiej, z zaledwie 40 apartamentami, z których można podziwiać panoramę Warszawy – Starówkę, Ogród Krasińskich lub Centrum miasta. W części niskiej zaprojektowano przytulne 1 i 2-pokojowe lokale które idealnie odpowiadają na potrzeby aktywnych i często podróżujących osób ceniących posiadanie niewielkiego mieszkania w centrum europejskiej stolicy.

Ekskluzywnie

 

Pomimo tak niewielkiej ilości lokali zaprojektowano 2 osobne wejścia z reprezentacyjnymi holami wykończonymi w standardzie odpowiadającym klasie budynku, z recepcją i 4 windami na potrzeby mieszkańców.

Zagospodarowanie terenu

 

W budynku powstanie komfortowy podziemny parking na 65 samochodów. Dostępne będą także pomieszczenia pełniące funkcje pomocnicze dla mieszkańców, np. specjalne miejsce na rowery.

 

- materiały konstrukcyjne i budowlane najwyższej jakości

- wysoki i funkcjonalny standard części wspólnych

- windy renomowanego producenta

- duże okna wykonane z drewna

- eleganckie korytarze

- szklane balustrady i oświetlenie na każdym balkonie

- atrakcyjna wizualnie fasada

- komfortowy garaż podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery

- całodobowy monitoring

 

Lokalizacja

 

Lokalizacja naszych apartamentów jest idealnym miejscem zarówno dla osób otaczających się kulturą i sztuką, jak i dla tych, którzy preferują bardziej aktywne formy wypoczynku. Dzięki położeniu w samym sercu Warszawy, mieszkańcy apartamentów „Przy Arsenale” na wyciągnięcie ręki mają dostęp do najmodniejszych miejsc. Niezależnie czy będzie to wieczór z przyjaciółmi w klimatycznej restauracji czy spektakl w Teatrze Wielkim.

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji Przy Arsenale gwarantuje również szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu. Choć inwestycja znajduje się w samym centrum nowoczesnego miasta, to jest otoczona parkami, w których można odpocząć i zapomnieć o zgiełku i pędzie stolicy. Pobliski Ogród Krasińskich to miejsce idealne na spacery z dzieckiem czy zabawę z psem.  Dla amatorów joggingu i jazdy na rolkach swoje uroki roztacza Park Saski. Równie blisko znajduje się Wisła, na brzegu której w lecie można zagrać w siatkówkę plażową czy pospacerować po odnowionym bulwarze. Sportowcy znajdą tu dla siebie nie tylko liczne boiska, ale też korty tenisowe i siłownie.  

 

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera