Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 28.00 m2 do 110.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 5

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Park Skandynawia III

To kolejny, trzeci etap cenionego przez mieszkańców osiedla wśród gotowej infrastruktury Gocławia, z dostępem do wszystkiego, co potrzebne do życia w mieście: komunikacji, sklepów, szkół, zieleni miejskiej i rozrywki. Przyjdź i poznaj to wygodne skandynawskie osiedle w środku Warszawy!

Skandynawia wpisana jest w nazwę Skanska, dlatego właśnie tu znajdziesz to, co jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia: ekologię, jakość, styl i równowagę między pracą a życiem prywatnym. Park Skandynawia w drodze po międzynarodowy certyfikat BREEAM. Ekologia – tak jak dla Ciebie – ma dla nas priorytetowe znaczenie. Decydując się na zakup naszego mieszkania masz pewność, że razem z nami przyczyniasz się do ochrony środowiska. Dodatkowo poddane recyklingowi odpady budowlane odzyskiwane są blisko w 100%. By mieć pewność, że nic nie umknęło naszej uwadze, przebieg budowy monitorują Green asesorzy, czyli zespół kontroli ekologicznej.

Przestrzeń osiedla zorganizowana zgodnie ze skandynawskim porządkiem: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie. Starannie zagospodarowane części wspólne: drzewa, krzewy, trawniki, mała architektura, specjalnie dobrane gatunki roślin. Wygodnie wyposażone miejsce rekreacji, plac zabaw i stojaki rowerowe. Planowana zielona promenada – atrakcyjna przestrzeń między centrum handlowym a osiedlem. Dwa nowe budynki: 128 i 78 mieszkań, 3 lokale usługowe metraże od 28,61 do 110,40 m2 wysokość pomieszczeń około 2,70 m zróżnicowana bryła: 6 i 7 pięter funkcjonalne plany, świetne doświetlenie pomieszczeń, duże okna z białym wykończeniem wewnętrznym i okleiną drewnopodobną z zewnątrz cichobieżne windy, wygodne do przewożenia wózków dla dzieci i osób niepełnosprawnych jednokondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi, miejsca postojowe naziemne wózkownia spójna, jasna, skandynawska kolorystyka i staranne wykończenie budynków projekt pracowni nsMoonStudio, realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska SA zdrowe materiały wykończeniowe budki dla ptaków projekt zieleni nawiązuje do naturalnego środowiska przyrodniczego okolicy energooszczędne rozwiązania: czujniki ruchu, oświetlenie LED recykling materiałów budowlanych na poziomie blisko 100% Etap III ubiega się o uznany certyfikat BREEAM, potwierdzający jakość i wpływ budynku na środowisko. Etapy I i II otrzymały certyfikat na poziomie „Good”. Dowiedz się więcej o certyfikacie BREEAM. Zapytaj o korzyści z certyfikacji budynków.

Zapomnij o spóźnieniach Osiedle jest położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. Przyszli mieszkańcy Parku Skandynawia docenią świetną komunikacyjnie lokalizację przy trasach ale i przy miejscach rekreacji oraz wśród gotowej już infrastruktury społecznej osiedla Gocław.

Osiedle jest położone przy ul. Optyków na Pradze-Południe, w sąsiedztwie ulicy Ostrobramskiej. 9 linii autobusowych łatwy dostęp do Trasy Siekierkowskiej i miejskich arterii 15 minut samochodem do centrum ścieżki rowerowe, stacje Veturilo centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia, park trampolin i basen żłobki, przedszkola, szkoły parki miejskie (park Nad Balatonem, park „Leśnika”, park Znicza)

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera