Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 28.00 m2 do 90.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji NEXT URSUS

Przestrzeń dla Ciebie

Dążymy do podnoszenia jakości życia mieszkańców inwestycji, zapewniając im odpowiednią infrastrukturę. W Next Ursus znajdzie się przestronna strefa fitness, funkcjonalne place zabaw, oraz ławki ładujące ze stacjami WiFi. Stacja rowerów miejskich to dodatkowa atrakcja dla mieszkańców, dzięki której będą mogli spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

Dodatkowo dla mieszkanów Next Ursus:

– Place zabaw – Stacja rowerów miejskich – Fitness – Fotowoltaika – Ławki multimedialne z WiFi

Next Ursus Twoje przyszłe osiedle

Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, osiedle Next Ursus będzie składać się z 14 komfortowych i ciekawych architektonicznie budynków. Vision, Emotion, Passion to zaledwie kilka nazw, które znajdą się w tej inwestycji. Wierzymy, że ich pozytywna energia będzie dodawać Wam radości każdego dnia.

Szamoty to część Ursusa podbijająca serca poszukujących mieszkań w Warszawie. Osoby ceniące sobie dobrą komunikację z centrum oraz zaciszne i nowoczesne osiedle wybierają właśnie Ursus. Inwestycja obejmować będzie 14 budynków, tworząc zintegrowane, nowoczesne osiedle w sercu dzielnicy. Obecnie w sprzedaży są dostępne 4 etapy inwestycji. W projekcie znalazły się mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe od 28 do 90 metrów kwadratowych. Większość mieszkań posiadać będzie ekspozycje na dwie strony świata, co zapewni dobre doświetlenie pomieszczeń. Niektóre z parterowych lokali wyposażone będą w kameralne ogródki, te na wyższych piętrach w praktyczne balkony i tarasy. Do dyspozycji mieszkańców osiedla będą dodatkowo: garaże podziemne, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Opcjonalnie mieszkania mogą być wyposażone w inteligentny system Smart Home.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera