Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Termin oddania:
2021

Metraż:
od 49.00 m2 do 106.00 m2

Liczba pokoi:
od 2 do: 4

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Apartamenty Rogalskiego

Projekt Biura Architektonicznego MATIK wpisany jest w kameralną działkę w cichym zakątku ulicy Rogalskiego. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne. W ramach projektu przygotowaliśmy 34 mieszkania o metrażu od 49 do 106 m2. Lokale na parterze mają dostęp do własnych ogródków. Pod budynkami zaplanowaliśmy garaże podziemne, a cała posesja zyska eleganckie ogrodzenie. Wyważona, a jednocześnie nowoczesna architektura z wykorzystaniem szkła oraz szlachetnych materiałów elewacyjnych dopełniają koncepcję Apartamentów Rogalskiego.

Budynki apartamentowca wyposażone zostaną w nowoczesny system odzyskiwania wody deszczowej. Odzyskiwana cała woda zbierana z dachu budynku będzie ponownie wykorzystywana w spłuczkach oraz pralkach należących do lokatorów. Zastosowana technologia gwarantuje jednocześnie pełną klarowność i bezwonność wody oczyszczonej przy minimalnych kosztach serwisowych dla wspólnoty.

Rozwiązanie oparte będzie o najnowocześniejszą obecnie technologię filtracji Biovital dostarczonej przez firmę Green Water Solutions.

 

Mieszkańcy Apartamentów Rogalskiego będą mogli cieszyć się udogodnieniami, jakie daje technologia inteligentnego domu. Każde z mieszkań wyposażone będzie w system, który pozwala na sterowanie różnymi funkcjonalnościami mieszkania za pomocą urządzeń mobilnych. W ramach zakupu mieszkania otrzymujecie Państwo moduł do sterowania ogrzewaniem. System jest gotowy do rozbudowy w zależności od Państwa potrzeb i pozwala na zdalne sterowanie systemem alarmowym, oświetleniem, wentylacją czy otwieraniem/zamykaniem rolet. Co ważne, system pozwala na bezinwazyjną instalację i nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Podczas robienia remontu czy zmiany układu mieszkania wystarczy wyjąć moduł ze ściany i przenieść w inne miejsce.

 

Z myślą o posiadaczach aut elektrycznych, których przybywa na naszych drogach, w podziemnym garażu inwestycji zainstalowana zostanie stacja ładowania.

 

Dla tych mieszkańców, którzy chcą oszczędzić czas i usprawnić wykończenie swojego mieszkania przygotowaliśmy program wykończenia wnętrz. W ramach programu, współpracujące z nami biuro architektoniczne wykona dla Państwa projekt oraz skoordynuje jego realizację. Do wyboru będziecie Państwo mieli kilka poziomów cenowych w ramach pakietów wykończenia wnętrz.

Mieszkańcy Krakowa nie potrzebują rekomendacji Woli Justowskiej jako prestiżowego miejsca do życia.

Rogalskiego to jedna z ostatnich tak atrakcyjnie położonych lokalizacji tej dzielnicy. Park Decjusza, Rudawa, Muzeum Fotografii w dawnej strzelnicy czy ulica Królowej Jadwigi są w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Aktywni cieszyć się będą bliskością Lasku Wolskiego i dorzecza Rudawy, a lubiący ciszę znajdą spokojny relaks w pobliskich kawiarniach i restauracjach czy alejkach urokliwego Parku.

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera