Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.
Targi Mieszkaniowe Warszawa Pawrót

Targi Mieszkaniowe Warszawa

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie odbędą się dnia 25-26 listopad 2017r. 

Miejscem targów jest PGE Narodowy, przy ul.aleja Poniatowskiego 1.

Targi odbędą się w godzinach 10:00-17:00.

Parking jest bezpłatny dla gości targów. 

Targi Mieszkaniowe Warszawa

61. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert

 

To ostatnia w tym roku szansa na zakup mieszkania w ofercie specjalnej, dedykowanej klientom targów, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych. Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy m.in.: Port Praski, Robyg, Marvipol, Yareal, Bouygues Immobilier Polska, Soho Factory, APM Development, pośrednicy kredytowi np.: Jacek Kur Doradca Kredytów Hipotecznych, Magdalena Nikiel-Tucholska Pośrednictwo Kredytowe czy Murator Finanse a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wstęp wolny.

 

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Równolegle z Targami odbywać się będą bezpłatne wykłady, seminaria i warsztaty dotyczące ochrony nabywcy w umowach deweloperskich, finansowania inwestycji mieszkaniowych, rozliczeń podatkowych, zagadnień technicznych i dokumentacyjnych związanych z zakupem mieszkania. Pod targowym dachem PGE Narodowego powstanie również rozbudowane Centrum Porad, w którym goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie: analityka kredytowego i prawnika. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

 

Targi mieszkaniowe

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród targowych gości, blisko połowa odwiedzających uważa, że wizyta na targach jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą rynku mieszkaniowego i kredytowego, a 75% dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących. 95% gości wybiera Targi Murator EXPO w celu zapoznania się z ofertą warszawskiego rynku nieruchomości lub dokonania zakupu mieszkania lub domu, ponad 60% z nich to osoby w wieku od 26 do 45 lat, z wykształceniem licencjackim lub wyższym (około 70%).

 

Podaż, popyt, targowe smaczki…

W Warszawie co miesiąc oddawanych jest do użytkowania ponad tysiąc nowych mieszkań. W pierwszym półroczu tego roku zbudowano w stolicy blisko 6,3 tys. mieszkań przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, i jednocześnie rozpoczęto budowę prawie 10 tys. nowych. Rośnie średni metraż nowych mieszkań, stołeczne mieszkanie ma obecnie 65,3 mkw. i jest przeciętnie o 5,8 mkw. większe niż przed rokiem.

Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert wpływają korzystnie na popyt. Ale… ceny mieszkań rosną i w Warszawie są już o 3,5% wyższe niż przed rokiem. Nadal jednak popyt przewyższa podaż. Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, lecz jest teraz nieco mniej mieszkań tańszych, które poprzednio wprowadzano z myślą o nabywcach pragnących skorzystać z dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Firma Budowlana DZ-77 przedstawi nowo oddaną do użytkowania inwestycję na bliskiej Białołęce: Osiedle Oaza w standardzie deweloperskim premium. Odwiedzającym targi DZ-77 oferuje gratis indywidualny projekt aranżacji wnętrza mieszkania w 3D. Wygodne mieszkania w Osiedlu Oaza o powierzchni 60-81 mkw. są dostępne w programie MdM. Wawel Development przygotował na targi specjalną ofertę zakupu mieszkań 2 i 3 -pokojowych w inwestycjach Tomcia Palucha w Ursusie oraz przy ulicy Owsianej na Pradze Południe. Nadto po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa inwestycja planowana w Wawrze, której budowę Wawel Development rozpocznie wiosną 2018 roku. Natomiast spółka MDM zaprezentuje osiedle Leśny Kwiat VI, zlokalizowane w otulinie Lasu Kabackiego z bezczynszowymi mieszkaniami w cenie od 319 125 zł. Leśny Kwiat VI to osiem zespołów budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe. Mieszkania spełniają wszystkie założenia domów jednorodzinnych, posiadają indywidualne wejścia, garaże w bryle budynku oraz ogrody lub tarasy. Walencja Development poleca nowoczesne Osiedle Walencja urządzone w hiszpańskim stylu, przestronne, słoneczne mieszkania otoczone zielenią. Aktualnie w ofercie Walencji znajdują się mieszkania z możliwością natychmiastowego odbioru. Na targach będzie można kupić mieszkania w najnowszej inwestycji mieszkaniowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, w zespole mieszkaniowym Vis a vis Wola przy al. Prymasa Tysiąclecia 83. Osiedle będzie realizowane w dwóch etapach, pierwszy to dwa budynki mieszkalne o wysokości do 9 kondygnacji z 213 mieszkaniami o powierzchniach od 31 do 93 mkw. Lokale handlowo-usługowe zajmą 1 tys. mkw. powierzchni. Radius Projekt zaoferuje Park Leśny Rembertów - nowoczesne osiedle w Rembertowie, w którym dostępne są mieszkania o średnim metrażu 40 mkw. i dużym wyborze konfiguracji.

 

 

 

WSTĘP WOLNY

25 i 26 listopada (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

PGE Narodowy, aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

 

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.