Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania sPlace Park Faza S5

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Przasnyska
Metraż: od 38.90 - do 123.02 m2
Termin oddania: 4 kw. 2018
Rynek pierwotny

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji sPlace Park Faza S5

Żoliborz to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Malowniczo usytuowana, bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, pełna zieleni i charakterystycznego klimatu, z którego czerpią zarówno artyści, jak i zwykli mieszkańcy. Pomimo upływu lat i dynamicznych zmian Żoliborz zachował swój kameralny, artystyczno-inteligencki charakter. Intensywnie rozbudowująca się nowa, zachodnia część Żoliborza doskonale wpisuje się w ten unikalny żoliborski styl łącząc pełną uroku tradycję z nowoczesnością.   

  •     Zaciszna, zielona część Żoliborza, w rejonie Sadów Żoliborskich przy ulicy Przasnyskiej 
  •     W sąsiedztwie sPlacePark głównie nowe inwestycje mieszkaniowe na Żoliborzu
  •     Znakomita komunikacja miejska
  •     Rozwinięta infrastruktura miejska w pobliżu osiedla
  •     Szukasz mieszkania na Żoliborzu? sPlacePark to najlepszy wybór
     
Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Żoliborz – tutaj ludziom się chce

Ponoć wiele lat temu Francuzi tak zachwycili się malowniczymi widokami rozpościerającymi ze skarpy wiślanej, że krzyknęli: Joli Bord! (piękny brzeg). Legenda głosi, że nazwa jednej z najmniejszych dzielnic stolicy powstała przez spolszczenie tego okrzyku – i tak dzisiaj mamy Żoliborz, zielony Żoliborz (co dodają w myślach niemal wszyscy mieszkańcy Warszawy).

Żoliborz zajmuje 8,3 km2 powierzchni, z czego 250 ha stanową zwarte tereny zielone. Mieszkają tutaj ludzie aktywni, radośni, ambitni, często mocno związani z tym miejscem. O Żoliborzu pisali poeci i piosenkarze. Czemu warto tu mieszkać? Bo na Żoliborzu ludziom się po prostu chce.

Żoliborz to miejsce magiczne, które wciąż nie poddało się czasom, w jakich żyjemy. Nie znajdziemy tutaj drapaczy chmur, wielkich biurowców, licznych galerii handlowych. Żoliborz nadal jest kameralną dzielnicą, z historią w tle. Konstanty Ildefons Gałczyński pisał, że żoliborskie ulice są przepiękne. Małe skąpane w zieleni i kwiatach uliczki, niebanalna i tradycyjna architektura – to wizytówki Żoliborza. Do tej krainy może uciec każdy, kto ma już dosyć wielkomiejskiego gwaru i pędu współczesności. Oczywiście są tutaj też parki – na czele z Parkiem Cytadela i Parkiem Żeromskiego. Kępa Potocka to idealne miejsce na piknik, spacer i pływanie kajakiem.

Budownictwo wielorodzinne na Żoliborzu odznacza się prostotą, funkcjonalnością. Mieszkania w tej części Warszawy są stosunkowo tanie. Otoczenie zachęca do integracji – mamy tutaj dużo placów zabaw, skwerów, zielonych zakątków i miejsc wypoczynku. Na Żoliborzu bardzo mocno można odczuć lokalny patriotyzm – wiele rodzin mieszka tutaj od pokoleń. Żoliborz może pochwalić się rozbudowaną sferą oświatową – mimo że jest to mała dzielnica, znajduje się tutaj 18 szkół, 3 uczelnie wyższe, 11 przedszkoli, 3 instytuty naukowe.

Za co można pokochać Żoliborz? Za klimatyczne kawiarenki (na czele z Secret Life Cafe), artystyczne puby, kluby, galerie… Można wymieniać i wymieniać. Ósma kolonia to znakomita kuchnia wegańska i wegetariańska. Wieczorem przy lampce prosecco i z przyjaciółmi można zasiąść w Domie (ul. Mierosławskiego). Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to enklawa inicjatyw kulturalnych. Ambitne kino i ciekawy, acz krótkometrażowy repertuar to wizytówki Kina Elektronik. Koniecznie odwiedzić trzeba też Teatr Komedia i Kino Wisła.

Gdzie na Żoliborzu robi się zakupy? Oczywiście w Galerii Żoliborz – znajdują się tutaj butiki, sklepy, siłownia dla kobiet, szkoła językowa, szkoła tańca Marcina Hakiela, punkty usługowe, żłobek i przedszkole. Wieczorami Galeria Żoliborz to nierzadko sala koncertowa i teatralna. Mieszkańcy mają też dogodny dojazd do większych centrów handlowych znajdujących się w sąsiednich dzielnicach.

Komunikacja

Metro, autobusy, tramwaje sprawiają, że Żoliborz jest bardzo dobrze skomunikowany z każdą częścią Warszawy. Żeby dojechać do centrum wystarczy tylko 7 minut. Mniej więcej tyle powinien też zająć dojazd do zlokalizowanych w sąsiednich dzielnicach galerii handlowych .

Nowe inwestycje

Żoliborz to miejsce przyjazne, zielone, spokojne, dobrze skomunikowane i rozwinięte. Nie dziwi zatem fakt, że powstaje tutaj wiele inwestycji deweloperskich – przede wszystkim w części postindustrialnej. Przy ul. Krasińskiego 58 powstaje spokojne osiedle – mieszkania od 28 do 80 m2. Dostępne są mieszkania 4-pokojowe i mniejsze. Niedaleko osiedla znajdziemy skwery, parki, zieleńce. Osiedle graniczy z Kępą Potocką i Parkiem Kaskada.

Madison Apartments to kameralne osiedle w pobliżu lasu. Do dyspozycji mieszkańców są duże balkony i ogrody (dla mieszkań na parterze) oraz zielone tarasy na dachach. Oferta w sam raz dla rodzin z dziećmi – zaplanowano wewnętrzny Kids Club, plac zabaw i przedszkole. Niedaleko mieści się także restauracja. Atutem osiedla jest dobra komunikacja – mieszkania są w pobliżu stacji metra i przystanków autobusowych.


 


 


 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Layetana Developments Polska Sp. z o.o

ul. Przasnyska 4 (róg Rydygiera)

Pon - Czw:   10:00-18:00
Piątek:         10:00-16:00
Sobota:        10:00-14:00
Niedziela:    zamknięte

Layetana to firma deweloperska, która powstała w Barcelonie w 1964 roku. Od momentu założenia Layetana koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Każdy projekt realizowany jest z niezwykłą starannością, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Layetana dąży do tworzenia budynków, które ułatwiają życie i pracę oraz sprawiają, że architektura miasta staje się bardziej spójna. Od niemal pięćdziesięciu lat Layetana stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Powołaniem i największą z wartości Leyetana jest poprawa standardu i jakości życia mieszkańców wielkich aglomeracji, poprzez wprowadzanie oferty najwyższej jakości usług, opracowanych przez ludzi - dla ludzi.

 

Polecamy również inwestycje:

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 3

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Rubikon Residence III

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. ul. Bluszczańska

Rubikon Residence III

Aroma Park

Warszawa, Białołęka , Henryków, ul. Klasyków 10

Aroma Park

Osiedle Życzliwa Praga

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga

Wola 01 etap 2

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Wola 01 etap 2

CRISTAL PARK RESIDENCE

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Pory

CRISTAL PARK RESIDENCE

Osiedle DEKO

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Osiedle DEKO

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

APARTAMENTY NOWE BEMOWO 2

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO 2

Wolne Miasto - etap V b.F

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap V b.F

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne