Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania sPlace Park Faza S5

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Przasnyska
Metraż: od 38.90 - do 123.02 m2
Termin oddania: 4 kw. 2018
Rynek pierwotny

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji sPlace Park Faza S5

Żoliborz to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Malowniczo usytuowana, bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, pełna zieleni i charakterystycznego klimatu, z którego czerpią zarówno artyści, jak i zwykli mieszkańcy. Pomimo upływu lat i dynamicznych zmian Żoliborz zachował swój kameralny, artystyczno-inteligencki charakter. Intensywnie rozbudowująca się nowa, zachodnia część Żoliborza doskonale wpisuje się w ten unikalny żoliborski styl łącząc pełną uroku tradycję z nowoczesnością.   

  •     Zaciszna, zielona część Żoliborza, w rejonie Sadów Żoliborskich przy ulicy Przasnyskiej 
  •     W sąsiedztwie sPlacePark głównie nowe inwestycje mieszkaniowe na Żoliborzu
  •     Znakomita komunikacja miejska
  •     Rozwinięta infrastruktura miejska w pobliżu osiedla
  •     Szukasz mieszkania na Żoliborzu? sPlacePark to najlepszy wybór
     
Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Żoliborz – tutaj ludziom się chce

Ponoć wiele lat temu Francuzi tak zachwycili się malowniczymi widokami rozpościerającymi ze skarpy wiślanej, że krzyknęli: Joli Bord! (piękny brzeg). Legenda głosi, że nazwa jednej z najmniejszych dzielnic stolicy powstała przez spolszczenie tego okrzyku – i tak dzisiaj mamy Żoliborz, zielony Żoliborz (co dodają w myślach niemal wszyscy mieszkańcy Warszawy).

Żoliborz zajmuje 8,3 km2 powierzchni, z czego 250 ha stanową zwarte tereny zielone. Mieszkają tutaj ludzie aktywni, radośni, ambitni, często mocno związani z tym miejscem. O Żoliborzu pisali poeci i piosenkarze. Czemu warto tu mieszkać? Bo na Żoliborzu ludziom się po prostu chce.

Żoliborz to miejsce magiczne, które wciąż nie poddało się czasom, w jakich żyjemy. Nie znajdziemy tutaj drapaczy chmur, wielkich biurowców, licznych galerii handlowych. Żoliborz nadal jest kameralną dzielnicą, z historią w tle. Konstanty Ildefons Gałczyński pisał, że żoliborskie ulice są przepiękne. Małe skąpane w zieleni i kwiatach uliczki, niebanalna i tradycyjna architektura – to wizytówki Żoliborza. Do tej krainy może uciec każdy, kto ma już dosyć wielkomiejskiego gwaru i pędu współczesności. Oczywiście są tutaj też parki – na czele z Parkiem Cytadela i Parkiem Żeromskiego. Kępa Potocka to idealne miejsce na piknik, spacer i pływanie kajakiem.

Budownictwo wielorodzinne na Żoliborzu odznacza się prostotą, funkcjonalnością. Mieszkania w tej części Warszawy są stosunkowo tanie. Otoczenie zachęca do integracji – mamy tutaj dużo placów zabaw, skwerów, zielonych zakątków i miejsc wypoczynku. Na Żoliborzu bardzo mocno można odczuć lokalny patriotyzm – wiele rodzin mieszka tutaj od pokoleń. Żoliborz może pochwalić się rozbudowaną sferą oświatową – mimo że jest to mała dzielnica, znajduje się tutaj 18 szkół, 3 uczelnie wyższe, 11 przedszkoli, 3 instytuty naukowe.

Za co można pokochać Żoliborz? Za klimatyczne kawiarenki (na czele z Secret Life Cafe), artystyczne puby, kluby, galerie… Można wymieniać i wymieniać. Ósma kolonia to znakomita kuchnia wegańska i wegetariańska. Wieczorem przy lampce prosecco i z przyjaciółmi można zasiąść w Domie (ul. Mierosławskiego). Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to enklawa inicjatyw kulturalnych. Ambitne kino i ciekawy, acz krótkometrażowy repertuar to wizytówki Kina Elektronik. Koniecznie odwiedzić trzeba też Teatr Komedia i Kino Wisła.

Gdzie na Żoliborzu robi się zakupy? Oczywiście w Galerii Żoliborz – znajdują się tutaj butiki, sklepy, siłownia dla kobiet, szkoła językowa, szkoła tańca Marcina Hakiela, punkty usługowe, żłobek i przedszkole. Wieczorami Galeria Żoliborz to nierzadko sala koncertowa i teatralna. Mieszkańcy mają też dogodny dojazd do większych centrów handlowych znajdujących się w sąsiednich dzielnicach.

Komunikacja

Metro, autobusy, tramwaje sprawiają, że Żoliborz jest bardzo dobrze skomunikowany z każdą częścią Warszawy. Żeby dojechać do centrum wystarczy tylko 7 minut. Mniej więcej tyle powinien też zająć dojazd do zlokalizowanych w sąsiednich dzielnicach galerii handlowych .

Nowe inwestycje

Żoliborz to miejsce przyjazne, zielone, spokojne, dobrze skomunikowane i rozwinięte. Nie dziwi zatem fakt, że powstaje tutaj wiele inwestycji deweloperskich – przede wszystkim w części postindustrialnej. Przy ul. Krasińskiego 58 powstaje spokojne osiedle – mieszkania od 28 do 80 m2. Dostępne są mieszkania 4-pokojowe i mniejsze. Niedaleko osiedla znajdziemy skwery, parki, zieleńce. Osiedle graniczy z Kępą Potocką i Parkiem Kaskada.

Madison Apartments to kameralne osiedle w pobliżu lasu. Do dyspozycji mieszkańców są duże balkony i ogrody (dla mieszkań na parterze) oraz zielone tarasy na dachach. Oferta w sam raz dla rodzin z dziećmi – zaplanowano wewnętrzny Kids Club, plac zabaw i przedszkole. Niedaleko mieści się także restauracja. Atutem osiedla jest dobra komunikacja – mieszkania są w pobliżu stacji metra i przystanków autobusowych.


 


 


 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Layetana Developments Polska Sp. z o.o

ul. Przasnyska 4 (róg Rydygiera)

Pon - Czw:   10:00-18:00
Piątek:         10:00-16:00
Sobota:        10:00-14:00
Niedziela:    zamknięte

Layetana to firma deweloperska, która powstała w Barcelonie w 1964 roku. Od momentu założenia Layetana koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Każdy projekt realizowany jest z niezwykłą starannością, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Layetana dąży do tworzenia budynków, które ułatwiają życie i pracę oraz sprawiają, że architektura miasta staje się bardziej spójna. Od niemal pięćdziesięciu lat Layetana stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Powołaniem i największą z wartości Leyetana jest poprawa standardu i jakości życia mieszkańców wielkich aglomeracji, poprzez wprowadzanie oferty najwyższej jakości usług, opracowanych przez ludzi - dla ludzi.

 

Polecamy również inwestycje:

Osiedle Coopera

Warszawa, Jelonki , ul. Gen. Meriana C. Coopera

Osiedle Coopera

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Ursa Home

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Traktorzystów

Ursa Home

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

RIVERFRONT APARTMENTS

Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

RIVERFRONT APARTMENTS

Mój Ursus

Warszawa, Ursus, URSUS, ul. Posag 7 Panien

Mój Ursus

Warszawski Świt

Warszawa, Bródno, ul. Poborzańska

Warszawski Świt

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla

Sokółka Zielenisz

Chwarzno Polanki

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarzno Polanki, ul. Chwarznieńska

Chwarzno Polanki

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Apartamenty przy Woronicza

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza

Apartamenty przy Woronicza

WILLA OCHOTA

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Mszczonowska 9

WILLA OCHOTA

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

Lira Park

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa

Lira Park

APARTAMENTY OKOPOWA 59A

Warszawa, Wola, Powązki, ul. OKOPOWA 59A

APARTAMENTY OKOPOWA 59A

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV