Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Monte Verdi

Rodzaj inwestycji: Mieszkania
Adres inwestycji: Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Popularna 1
Metraż: od 81.82 - do 81.82 m2
Termin oddania: oddane do użytku
Telefon:    (22) 5... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Monte Verdi

ZIELONE WZGÓRZE
Dzielnica Włochy należy do niezwykle urokliwej części Warszawy. Już sama jej nazwa nawiązuje do zielonej i słonecznej Italii. W takim też miejscu położona jest nasza nowa inwestycja – Monte Verdi, w ramach której powstanie kameralny, czterokondygnacyjny budynek wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym. Bliskie sąsiedztwo przyrody oraz doskonała lokalizacja bez wątpienia przypadną do gustu każdemu, kto chce zamieszkać w malowniczej scenerii, a jednocześnie nieopodal wielkomiejskiej aglomeracji

KOMFORT I WYGODA
Monte Verdi oferuje szeroki wybór starannie przemyślanych mieszkań, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących w życiu jakość, komfort i wygodę. Dlatego zarówno single, młode pary, jak i rodziny z dziećmi, znajdą dla siebie odpowiednią przestrzeń. W ofercie dostępne są mieszkania 1, 2, 3 i 4 – pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach (od 29 m2 do 82 m2). W budynku znajdą się także windy, którymi łatwo i szybko będzie można dostać się do dwupoziomowego garażu podziemnego. Dla najmłodszych mieszkańców został przewidziany plac zabaw. Z kolei w parterze budynku znajdą się lokale handlowo-usługowe.

POPULARNA LOKALIZACJA
Inwestycja Monte Verdi zlokalizowana jest w Warszawie, w samym centrum Starych Włoch, przy ulicy Popularnej 1. Dzięki bliskości stacji PKP Warszawa Włochy, dojazd pociągami kolei miejskich i podmiejskich do ścisłego centrum stolicy wynosi zaledwie 10 minut. Doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy zapewniają także linie autobusowe oraz stacja rowerowa Veturilo.

WYJĄTKOWA OKOLICA
W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone i zbiorniki wodne m.in. Park Kombatantów, Stawy Koziorożca oraz Park Cietrzewia. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale i nieco starsi miłośnicy aktywnego spędzania czasu, znajdą coś wyjątkowego dla siebie. W najbliższej okolicy dostępne są także różnego rodzaju sklepy, usługi, centra handlowe, żłobki, przedszkola oraz szkoły. Władze dzielnicy Włochy dbają o rozwój życia kulturalnego, promując zarówno instytucje kultury, jak i wydarzenia tematyczne.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Włochy – w cieniu lotniska

Dzielnica ta zajmuje powierzchnię 28,63 km2 i jest przede wszystkim znana z największego portu lotniczego w Warszawie – Lotniska Chopina.

Włochy charakteryzują się niską zabudową. Powstają tutaj nowoczesne osiedla z kilkukondygnacyjnymi budynkami. Raczej nie znajdziemy w tej dzielnicy wielkich blokowisk. Zieleń jest rozproszona, ale dość liczna. Wytchnienia można szukać przede wszystkim w dwóch parkach: Stawach Cietrzewia (piękny starodrzew) oraz Parku Kombatanta (znajdziemy tutaj malownicze Stawy Koziorożca). Włochy to również liczne zieleńce. Mieszkańcy mogą korzystać ponadto z 5 studni wody oligoceńskiej. Przy ul. Iłżeckiej oraz Rybnickiej znajdują się zabytkowe aleje drzew.

Włochy w najnowszym rankingu najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy zajęły wysoką czwartą lokatę. To najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi.

W ramach inwestycji udało się dokonać rewitalizacji Fortu V Włochy – m.in. zlikwidowano zieleń niszczącą oryginalne mury i wybudowano aleję spacerową. Fort VI Okęcie również został uporządkowany i przygotowany dla spacerowiczów.

Dla fanów sportu przygotowano Ośrodek Sportu i Rekreacji Włochy – obiekt składa się z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, hali sportowej (dostosowanej do zawodów na poziomie wojewódzkim). We Włochach mamy ponadto wiele siłowni na świeżym powietrzu i niezwykle ciekawy plac sportowo-rekreacyjny nad Stawami Cietrzewia.

Niewątpliwie ciekawym ośrodkiem kultury jest ADA – Artystyczny Dom Animacji. Powstał on w przedwojennym kinie ADA. Poza licznymi warsztatami i imprezami kulturalnymi, odbywają się tutaj również projekcje filmów polskiego i światowego kina. Sala kinowo-koncertowa pomieści 60 osób. Dom Kultury Włochy to przede wszystkim imprezy cykliczne, np. Slajdowisko (cykl spotkań podróżniczych), Muzyczne Co Nieco, Teatralna Scena Talentów, Baju Baj (przedstawienia teatralne dla dzieci).

We Włochach znajduje się kilka centrów handlowych i hipermarkety. Największym obiektem jest Centrum Łopuszańska 22. Są tutaj sklepy, restauracje i kawiarnie, lokale usługowe, perfumeria, drogerie. W strefie ekonomicznej działa Biedronka, Media Expert i Azja Market. W Centrum Łopuszańska znajduje się aż 50 sklepów odzieżowych – również polskich projektantów. Kupujący mogą zrobić zakupy w strefie mody popularnej, strefie marek oraz strefie desingu z showroomem. Mniejsze zakupy można zrobić np. na Bazarku Nowe Włochy albo w Centrum Kleszowa.

Komunikacja

Przez Okęcie biegną trasy wylotowe ze stolicy – AL. Jerozolimskie oraz al. Krakowska. Wskazać trzeba także na Południową Obwodnicę Warszawy i obwodnicę Nowolazurową. Komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta. Mieszkańcy mogą korzystać z kilkunastu linii autobusowych, linii tramwajowych, SKM, WKD. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 minut.

Nowe inwestycje

Włochy są coraz chętniej wybierane jako lokalizacja inwestycji deweloperskich. Powstaje tu dużo osiedli, przede wszystkim z niską zabudową – w związku z bliskością lotniska. Camélia (inwestycja Bouygues Immobilier) to rodzinne osiedle z szerokim wyborem metraży i dogodnym dojazdem do centrum.

Monte Verdi to 4-kondygancyjny budynek w otoczeniu zieleni, z dwupoziomowym garażem. Metraż od 29 do 82 m2. Niedaleko znajdują się Stawy Koziorożca, Park Cietrzewia oraz Park Kombatantów.

Królów Polskich to nowoczesne osiedle w Starych Włochach, mieszkania o powierzchni od 23 do 59 m2, funkcjonalne i nowoczesne. Dostępne także mieszkania 6-pokojowe.

Rezydencja Chrobrego to nowe apartamenty w Starych Włochach. Budynek ma 3 kondygnacje i nadano mu kształt litery C – w środku znajduje się reprezentacyjny dziedziniec. Metraż od 30 do 110 m2, liczba pokoi od 1 do 4.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Spółka Home Invest

ul. Sokratesa 11b

ul. Krasińskiego 58

ul. Sokratesa 11b

  • Wtorek:  10:00-19:00
  • Czwartek:  10:00-19:00
  • Sobota:  10:00-15:00

ul. Krasińskiego 58

  • Poniedziałek - Piątek 11:00-19:00
  • Sobota 10:00-15:00

Spółka Home Invest została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju; na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. 
Home Invest to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie pieniądze klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

 

Naszą jakość wykonania chwalą niezależni eksperci

Jesteśmy dumni, że fachowcy, którzy pomagali naszym klientom dokonać odbioru mieszkań, bardzo wysoko ocenili jakość ich wykonania. A dobra jakość oznacza, że nie poniesiesz nieprzewidzianych wydatków przy wykańczaniu swojego „M”.

Polecamy również inwestycje:

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Osiedle Stella

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. ul. Człuchowska/Siemiatycka

Osiedle Stella

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka/Cienka

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25A

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Lake Park

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka

Lake Park

Riviera Park

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. ul. Krzyżówki

Riviera Park

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Cascade Residence

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Modzelewskiego

Cascade Residence

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. JANKI BRYLA

Sokółka Zielenisz

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV