Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania Ogrody Wilanów Etap 3

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa
Metraż: od 33.71 - do 134.83 m2
Termin oddania: 2 kw. 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    +48 22... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Ogrody Wilanów Etap 3

Ogrody Wilanów
Ogrody Wilanów to kameralny projekt usytuowany w tak pożądanym przez warszawiaków Miasteczku Wilanów. Miłośnicy relaksu wśród zieleni i nowoczesnego minimalizmu docenią niewysokie budynki, maksymalnie czteropiętrowe, wyposażone w system Smart House. W inwestycji powstanie około 300 lokali o metrażach 32-94 mkw. Ogrody Wilanów to klimat starego Wilanowa z urokliwymi zakątkami blisko natury, a także wszystkie zalety nowoczesnej inwestycji wyposażonej w najnowsze technologie.

Detale tworzą piękno
Ogrody Wilanów to harmonijny mariaż czystości formy z funkcjonalnością. Elewacja i przestrzenie wspólne wykończone naturalnymi surowcami nadają miejscu niewymuszonej elegancji. Inwestycja jest wyposażona m.in. w oświetlenie LED z czujnikami ruchu, wideodomofony, instalację światłowodową, czy panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne. Zaplanowaliśmy też elementy małej architektury i atrakcyjny plac zabaw dla najmłodszych. Naszą ambicją jest, żeby każdy aspekt życia w Ogrodach Wilanów był dopracowany i przyjazny mieszkańcom.

Mieszkaj mądrze!
Ogrody Wilanów to nie tylko piękna lokalizacja, doskonała architektura i pełna infrastruktura. To także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Kupujący otrzymają od ROBYG system Smart House – technologię jutra, która umożliwia zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń – za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie! Dodatkowo, Smart House przekłada się na realne oszczędności – system pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd – nawet do 30%.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Wilanów – modna dzielnica ludzi sukcesu

Ta magiczna, inspirująca i bardzo różnorodna dzielnica zajmuje 36,73 km2 powierzchni. Wilanów znajduje się w południowej części Warszawy. To najatrakcyjniejsze miejsce na mapie stolicy.

Głównym punktem na mapie Wilanowa jest oczywiście Pałac w Wilanowie – należący do zespołu pałacowo-ogrodowego. Od 1968 r. działa tutaj Muzeum Plakatu, gdzie organizowane są Międzynarodowe Biennale Plakatu, Letnie Koncerty Królewskie w Ogrodzie Różanym, Letnia Akademia Muzyki Dawnej.

Do atrakcji dzielnicy zaliczyć można: Mauzoleum Potockich, liczne rezerwaty przyrody i jeziorka, plażę, Labirynt Światła… Swoją siedzibę ma w Wilanowie stacja TVN. Wilanów to także zagłębie restauracyjne Warszawy.

Zawady to przede wszystkim piękna plaża, w sam raz na pikniki, opalanie, spacer z psem. Znajdują się tutaj boiska do buli i kometki. Co ciekawe, wydzielono część dla naturystów.

Miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zainteresuje rozbudowana oferta Centrum Sportowego Wilanów. Centrum składa się z dwóch basenów, trzech hali sportowych, trzech boisk, lodowiska, sauny.

Wilanów jest bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym. Znajdziemy tu Świątynię Bożej Opatrzności, meczet oraz centrum muzułmańskie, Stowarzyszenie buddyjskie.

Ważnym miejscem dla Wilanowa jest Plac Vogla. Jest to nowoczesna przestrzeń miejska, idealna do spotkań, organizacji wydarzeń o charakterze lokalnym, zakupów. Oferta handlowo-usługowa jest rozbudowana. Znajduje się tutaj min. drogeria, biuro podróży, delikatesy, sklepy, fryzjer. Niedaleko Wilanowa znajduje się Galeria Mokotów i Sadyba BEST Mall.

Do 2018 r. powstaną między Konstancinem i Wilanowem dwie małe, kameralne galerie handlowe. Początkowo planowano zbudowanie jednego, dużego obiektu – jednak stanowczy sprzeciw mieszkańców sprawił, że plany inwestycyjne zmieniono. Po wakacjach rozpoczęła się budowa galerii handlowej Vis a Vis. Drugi zaplanowany obiekt to galeria Quick Park na pograniczu Wilanowa.

Komunikacja

Wizytówką Wilanowa jest bardzo dobry układ komunikacyjny. Przez tę dzielnicę biegnie główna arteria Warszawy – czyli Wisłostrada. Inne ważne ulice o znaczeniu ogólnomiejskim to ul. Jana III Sobieskiego, Al. Wilanowska. Na terenie Wilanowa zlokalizowano pętle autobusową dla linii 116, 117, 130, 180, E-2 (kierunek: centrum).

Autobusami linii 139, 724 oraz 725 można dojechać do stacji metra Wilanowska. Połączenie z Konstancinem i Piasecznem zapewniają linie 710 oraz 724, do Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie dojedziemy liniami 139 i 164. Na Kępę Zawadowską dostaniemy się autobusami 163 i 164.

Nowe inwestycje

Zabudowa mieszkaniowa w Wilanowie to przede wszystkim ekskluzywne osiedla mieszkaniowe. Powstają tutaj liczne ambitne inwestycje deweloperskie. Obecnie w Wilanowie mieszka ok. 23 tys. osób, docelowo ma tutaj mieszkać aż 100 tys. osób.

Deweloper CityVilla odpowiada za realizację inwestycji osiedle Villa Piano – nowe apartamenty na Wilanowie. Osiedle składać się będzie z 3 kameralnych 2-kondygnacyjnych apartamentowców. Metraż od 41 do 101 m2.

Robyg proponuje Apartamenty Villa Nobile – metraż 100-110 m2. To prestiżowe osiedle, przyjazne dla rodzin z dziećmi, charakteryzujące się niską zabudową i elegancją.

Miasteczko Wilanów to inwestycja, której realizacją zajmuje się Acciona Nieruchomości. Całe osiedle składać się ma docelowo z trzech części. Są to: Moja Atmosfera (na sprzedaż ostatnie mieszkania), Nova Atmosfera (w centrum Miasteczka Wilanów, realizacja w II kwartale 2018 r.), Atmosfera Atelier (ostatni etap inwestycji).

 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

ROBYG

al. Rzeczypospolitej 27

Pon. - Pt. 9:00 - 19:00 Sob. - Nd. 10:00 - 15:00

Misją Grupy ROBYG jest przede wszystkim budowanie mieszkań, które składają się na całe osiedla oraz społeczności lokalne. Firma aktywnie angażuje się również w życie dzielnic, w których realizowane są jej projekty.  Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów ROBYG wspiera ich na każdym etapie transakcji. Jednym z kluczowych aspektów działalności prowadzonej przez ROBYG jest odpowiadanie na potrzeby rynku oraz dostarczanie mieszkań zarówno z sektora popularnego, jak i o podwyższonym standardzie. To dlatego – z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o detal – od 16 lat spółka zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Najważniejszym celem Grupy jest zapewnienie klientom wysokiego poziomu komfortu. W związku z tym, każdą z inwestycji wyróżnia doskonała lokalizacja oraz łatwy dostęp do otaczającej ją infrastruktury. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, inteligentnemu wyposażeniu lokali, a także wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, oferowane przez Grupę ROBYG mieszkania łączą w sobie funkcjonalność i estetykę odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Polecamy również inwestycje:

Willa Wiślana

Warszawa, Tarchomin , Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Willa Wiślana

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV