Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania Villa Bociania

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania
Metraż: od 104.98 - do 212.30 m2
Termin oddania: 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    530 25... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Villa Bociania

Villa Imielin

IMIELIN

Villa Imielin to kameralna, a zarazem ekskluzywna inwestycja składająca się z 3 budynków 5 i 6 apartamentowych. Powierzchnie tych nietuzinkowych apartamentów kształtują się od 104 m2 do 212 m2. W trosce o podnoszenie komfortu życia mieszkańców w każdym apartamencie istnieje możliwość instalacji klimatyzacji oraz własnego kominka. Największe apartamenty usytuowane są na drugim piętrze, dlatego dla wygody lokatorów, wjeżdża się do nich bezpośrednio windą. Łatwy dostęp do centrum Warszawy oraz do innych części miasta umożliwia bliskość komunikacji miejskiej. Villa Imielin to miejsce dla osób ceniących sobie spokój, harmonię oraz wygodę.

 

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Ursynów 

Niedaleko dzisiejszego Ursynowa swoje dobra posiadał Jan Ursyn Niemcewicz – czego odzwierciedleniem jest nazwa dzielnicy. Dzisiejszy Ursynów to największy zespół osiedlowy Warszawy. Ursynów znany jest wszystkim Polakom ze szklanego ekranu. Kręcono tu „Alternatywy 4” i „Killer-ów 2-óch”.

Ursynów jest najdalej położoną na południe dzielnicą Warszawy, zajmującą obszar 43,79 km2. Jeszcze niedawno był traktowany jak sypialnia Warszawy, dzisiaj powstaje tutaj coraz więcej centrów handlowych i rozrywkowych. Swoje siedziby Na Ursynowie mają też ważne instytucje publiczne. 

Ursynów Wysoki  pełen jest gigantycznych osiedli, Zielony Ursynów staje się dzielnicą willową. Las Kabacki zajmuje znaczną powierzchnię Ursynowa i wprowadza nieco zieleni do wielkomiejskiej szarości. W zabudowie mieszkalnej przeważają bloki, domy jednorodzinne można znaleźć przede wszystkim w częściach Mroczydło i Stary Imielin. 

Do najważniejszych zabytków Ursynowa należą Kościół św. Katarzyny, Fort Służew, Tory wyścigów konnych na Służewcu. Mieszkańcy szukają wytchnienia na Skarpie Ursynowskiej i w Parku Kozłowskiego. Wizytówką Ursynowa jest też Mieszko I – najstarszy dąb województwa mazowieckiego. Na Ursynowie znajduje się najwięcej zbiorników wodnych w całej Warszawie. Będąc tutaj trudno nie zauważyć dużego Pałacu Krasińskich – obecnie rektorat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.  

Park Kultury w Powsinie (mimo swojej nazwy przynależy do Ursynowa) to wspaniałe miejsce na rodzinne weekendy. Można tutaj popływać, zagrać w tenisa albo kręgle, urządzić piknik, zagrać w bilard, zadbać o tężyznę fizyczną na siłowni, upiec kiełbaski, napełnić butelkę oligoceńską wodą. Niedaleko znajduje się Ogród Botaniczny. To miejsce niezwykłe, gdzie spotyka się nowoczesność i klimat retro.

Ursynów nie jest tylko bezdusznym blokowiskiem. Fani piłki nożnej spotykają się w Cafe Melanż. Orientalnej kuchni można spróbować w Gaumarjos Listę uzupełnia piwiarnia Beczka i lokal Nasz Naleśnik. Wśród bloków warto poszukać ciekawych rzeźb, m.in. Jeźdźca na koniu, Pawia, Gołębia. Do największych centrów handlowych dzielnicy należą Galeria Ursynów, Centrum Handlowe Ursynów i KEN Center. 

Na Ursynowie działa kilkanaście szkół i uczelnia wyższa – Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego.  Znajduje się tutaj też wiele domów i ośrodków kultury oraz kilka galerii. 

Komunikacja

Ursynów jest raczej dobrze skomunikowany z resztą Warszawy. Tylko do Centrum Handlowego Ursynów można dojechać aż 13 różnymi liniami autobusowymi. Na Ursynowie znajduje się kilkanaście krańców linii autobusowych. Wygodnym środkiem komunikacji jest metro. 

Nowe inwestycje

Gdzie zamieszkać na Ursynowie? Paradoksalnie Ursynów można nazwać zielonym blokowiskiem – jest tutaj bardzo dużo osiedli z wielkiej płyty, ale przeplatanych połaciami zieleni. Powstaje tutaj również wiele  inwestycji deweloperskich.

Osoby, które szukają cichego osiedla, może zainteresować oferta od AMP Development – Osiedle Ludwinów. Osiedle składa się z dwupiętrowych domów jednorodzinnych utrzymanych w eleganckiej i nowoczesnej formie architektonicznej. 

W centrum Ursynowa powstaje osiedle Roentgena – zabudowa wielorodzinna. Za inwestycję odpowiada Budlex. Metraż od 44 do 127 m2– to z pewnością jedne z większych mieszkań na Ursynowie. 

Lake Apartments to mieszkania na Służewcu. Na osiedlu zaplanowano liczne atrakcje: wewnętrzne jezioro, strefę yogi, strefę grillowania, prywatną plażę, lodowisko, rozbudowaną strefę relaksu (m.in. klub fitness, ścieżki do joggingu, boisko, plac zabaw). Na sprzedaż apartamenty w popularnym metrażu od 28 do 141 m2.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Arche Sp. z o.o.


ul. Puławska 361
budynek Hotelu Puławska Residence
02-801 Warszawa

NIP: 821-16-39-335

tel.: 22 319 80 80
fax.: 22 319 80 81

Pn. - Pt. w godz. 8 - 19
Sobota - dyżur w godz. 10 - 14


Pn. - Pt. w godz. 8 - 19
Sobota - dyżur w godz. 10 - 14

Budujemy 
od 1991 roku !

 

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie.

Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji.

Wśród najlepszych realizacji znajduje się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie i Osiedle Woronicza w Warszawie.

Łącznie wybudowano ponad 6000 domów i mieszkań.

Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz apartamenty w Warszawie w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Mokotów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park i inwestycji Matejki w Łodzi.

 

Do Grupy Arche należy również 8 hoteli: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty hotelowe w Konstancinie - Jeziornie.

Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

Polecamy również inwestycje:

Willa Wiślana

Warszawa, Tarchomin , Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Willa Wiślana

Modern Space

Warszawa, Wola, Wiktoryn, ul. Budki Szczęśliwickie

Modern Space

Apartamenty Królewskie

Warszawa, Wilanów, ul. Oś Królewska

Apartamenty Królewskie

Bliska Wola

Warszawa, Wola, ul. Kasprzaka

Bliska Wola

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne