Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania Warszawski Świt

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Bródno, ul. Poborzańska
Metraż: od 38.58 - do 99.50 m2
Termin oddania: 3 kw. 2020
Rynek pierwotny
Telefon:    (22) 5... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Warszawski Świt

Warszawski Świt to nowa propozycja od firmy Home Invest na Targówku. 

Inwestycja spełnia wszystkie walory estetyczne i praktyczne dla młodych i aktywnych rodzin i singli. 

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Targówek – dzielnica z potencjałem

Po prawej stronie Wisły leży Targówek – zajmuje powierzchnię 24,22 km2, z czego około 30% to tereny zielone. Niegdyś nazywany sypialnią Warszawy, dzisiaj jest miejscem, gdzie ludzie chętnie mieszkają, a firmy otwierają swoje siedziby.  Dzielnicę podzielić można na dwie zasadnicze części: przemysłową (Targówek Fabryczny, znajdują się tutaj przede wszystkim zakłady produkcyjne) oraz  mieszkaniową (Zacisze, Bródno, Targówek Mieszkaniowy). 

Na Targówku coraz chętniej młodzi ludzie kupują mieszkania. Dzielnica znajduje się niedaleko centrum, blisko tras wylotowych. Rozbudowana jest sfera oświatowa, sportowa i kulturalna. 

Władze Targówka starają się dbać o tereny zielone. Na szczególną uwagę zasługuje Park Bródnowski, który znajduje się w środku Bródna. Zajmuje aż 25,4 ha. W parku każdy znajdzie coś dla siebie – najmłodsi szaleją na placach zabaw, zakochani spacerują po malowniczych uliczkach, młodzież jeździ na rowerach i łyżworolkach. W planach jest stworzenie rampy do jazdy na deskorolce. Miłośnicy odpoczynku nad wodą chętnie odwiedzają stawy zlokalizowane w parku, a zwolennicy aktywności fizycznej grają w siatkówkę i koszykówkę na specjalnie wydzielonych boiskach.  Znakomitym miejscem do spacerowania jest też Park Wiecha. W Lesie Bródnowskim przygotowano ścieżkę przyrodniczą „ Nauka poszła w las”. Na terenie Targówka znajdują się też ogólnodostępne ujęcia wody oligoceńskiej (przy ul. Boliwara, w Parku Wiecha, przy ul. Poborzańskiej, w Ogródku jordanowskim). Miłośnicy dwóch kółek z pewnością zaplanują na weekend ciekawą wycieczkę rowerową, korzystając z wielu szlaków rowerowych biegnących przez Targówek. Na uwagę zasługują ponadto liczne cmentarze, opowiadające kawałek historii Warszawy.

Targówek to także kultura. Działają tutaj stowarzyszenia i organizacje kulturalne, kina (Świt, Złotego Wieku), domu kultury (Zacisze, Świt) i Teatr Rampa. 

W związku z rewitalizacją dzielnicy, swoje inwestycje na tym terenie realizuje coraz więcej przedsiębiorstw i deweloperów. Na mapie obiektów usługowo-handlowych warto wskazać centrum handlowe Atrium Targówek. Można tutaj zrobić kompleksowe zakupy w licznych sklepach, odpocząć w restauracjach, załatwić swoje sprawy w bankach i punktach usługowych oraz zrelaksować się w nowoczesnym kinie Silver Screen. Na Targówku znajduje się wiele kompleksów handlowych. Znajdziemy tutaj m.in. następujące sklepy: IKEA, Castorama, Carrefour, Decathlon, OBI.

Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą korzystać z licznych kompleksów rekreacyjno-sportowych. Sztandarowy przykład stanowi pływalnia Polonez i pływalnia rehabilitacyjno-oświatowa Muszelka. Prestiżowymi inwestycjami są nowoczesne hale sportowe przy ul. Tumornickiej i Ossowskiego. 

Targówek posiada rozwiniętą sieć placówek medycznych oraz obiektów oświatowych – są tutaj zarówno przedszkola, jak i szkoły wyższe. Mimo tylu atutów dzielnicy, mieszkania na Targówku są jednymi z najtańszych w całej Warszawie. 

Targówek Fabryczny rozwija się tak samo prężnie, jak rynek mieszkaniowy. Jest to związane z dogodną lokalizacją oraz niskimi cenami gruntów. Znajduje się tutaj chociażby największy w środkowo-wschodniej części Europy zakład produkcyjny Procter&Gamble.

Komunikacja

Dzięki licznym modernizacjom Targówek obecnie odznacza się nowoczesną siecią drogową, umożliwiającą sprawne poruszanie się po obszarze dzielnicy oraz szybki dojazd do centrum miasta. Zaplanowane trasy sprawiają, że nie trzeba już stać w wielogodzinnych korkach, żeby dostać się do śródmieścia. Atutem dzielnicy jest nieduża odległość od centrum i bliskość tras wylotowych.

Autobusem miejskim można dostać się z Targówka do centrum już w 30 minut, samochodem zajmie to ok. 20 minut – można też wsiąść na rower i dojechać do śródmieścia siłą własnych nóg. Zgodnie z planami, budowana II linia metra ma mieć aż 3 przystanki właśnie na Targówku – co sprawi, że lokalizacja ta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.  

Nowe inwestycje

Targówek w ostatnich latach rozwija się bardzo prężnie – zarówno część mieszkalna, jak i przemysłowa. Mieszkania na Targówku należą do najtańszych i nie ma co się dziwić, że jest to lokalizacja chętnie wybierana przez warszawiaków na „resztę życia”.

Osiedle Kondratowicza to nowoczesna inwestycja w sercu Targówka. Niedaleko znajdują się centra handlowe, rekreacyjne i sportowe. Po intensywnym tygodniu można odpocząć w zlokalizowanym nieopodal Lesie Bródnowskim. Gęsta siatka ulic zapewnia szybki dojazd do innych dzielnic stolicy. Mieszkania dostępne od 33 do 109 m2.  Wszystkie mieszkania mają balkony, tarasy albo ogródki. Mieszkania są wysokie i przestrzenne – 1,2,3, 4-pokojowe.

Osiedle Wilno nawiązuje w swojej estetyce do litewskiego miasta Wilno. Place, budynki, wewnętrzne uliczki mają nazwy związane z Wilnem. Osiedle złożone jest z 9 czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w popularnym metrażu od 30 do 97 m2. Wystawiono na sprzedaż mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe. Na osiedlu znajdują się malownicze alejki i skwery, 3 place miejskie, niebanalna fontanna, place zabaw. Osiedle Wilno to charakterystyczna zabudowa i kameralna atmosfera.

 Ekskluzywne mieszkania oferuje CityVilla – Villa Neptun II to kameralne osiedle raptem 7 minut od planowanej stacji II linii metra. Mieszkania są w najpopularniejszych metrażach, dla singli, młodych par i rodzin z dziećmi – mieszkania od 46 do 86 m2, 2, 3, 4-pokojowe. Atutami inwestycji są znakomita lokalizacja, funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo.  

Szukasz niebanalnego osiedla, doskonale połączonego z centrum, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Zainteresować cię może La Melodie (Bouygues Immobilier Polska) – nowoczesne osiedle na Targówku inspirowane muzycznym klimatem. Mieszkania na sprzedaż mają funkcjonalne rozkłady, od 28 do 110 km2. Mieszkania mają balkon, taras albo ogródek. W standardzie przewidziano inteligentne systemy mieszkaniowe. Cała zabudowa dobrze wpisuje się w zielony charakter Targówka, a „dźwięczna oprawa” (dekoracje wewnątrz osiedla nawiązują do muzyki) nadaje La Melodie niepowtarzalnego charakteru. 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Home Invest Sp. z o.o.

ul. Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

PON-PT 9:00-18:00

O FIRMIE

Spółka Home Invest została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju; na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. 
Home Invest to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług.

 

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie pieniądze klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

 

Naszą jakość wykonania chwalą niezależni eksperci.

Jesteśmy dumni, że fachowcy, którzy pomagali naszym klientom dokonać odbioru mieszkań, bardzo wysoko ocenili jakość ich wykonania. A dobra jakość oznacza, że nie poniesiesz nieprzewidzianych wydatków przy wykańczaniu swojego „M”.

Polecamy również inwestycje:

Willa Wiślana

Warszawa, Tarchomin , Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Willa Wiślana

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

Apartamenty Królewskie

Warszawa, Wilanów, ul. Oś Królewska

Apartamenty Królewskie

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV