Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania WILLA OCHOTA

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Mszczonowska 9
Metraż: od 27.63 - do 56.61 m2
Termin oddania: 3 kw. 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    535 98... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji WILLA OCHOTA

Willa Ochota to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Home Invest w  jednej z najstarszych i najchętniej wybieranych dzielnic do życia w Warszawie na Ochocie. To właśnie tutaj  w otoczeniu terenów zielonych powstaje kameralny budynek mieszkaniowy Willa Ochota. Projekt oferuje 41 mieszkań o przemyślanych układach funkcjonalnych. Mieszkania  jednopokojowe zaczynają się od 20,17 m2, dwupokojowe od 33,10 m2, a trzypokojowe od 48,37 m2.  Willa Ochota to idealne miejsce do zamieszkania dla singli, młodych par i niedużych rodzin z dziećmi. Jest to również ciekawa propozycja dla inwestorów szukających mieszkania do zakupu pod wynajem.

Doskonała lokalizacja inwestycji Willa Ochota przy ulicy Mszczonowskiej 9 zapewni przyszłym mieszkańcom wyjątkowo szybki dojazd do centrum Warszawy. W odległości zaledwie 110 metrów (1 minuta spacerem) od budynku znajduje się stacja kolejki WKD Warszawa Reduta Ordona, z której podróż do stacji Warszawa Śródmieście WKD trwa tylko 7 minut.  W pobliżu inwestycji znajdują się także dwie duże galerie handlowe, gdzie zlokalizowane są niezbędne do codziennego funkcjonowania sklepy, restauracje, kawiarnie, apteki i inne usługi tj. C.H. Atrium Reduta w odległości 180 m (2 minuty spacerem) i Blue City w odległości 700 m (8 minut spacerem). Park Szczęśliwicki znajduje się 900 m (10 minut spacerem) od inwestycji. 

Willa Ochota wyróżniać się będzie ciekawą i nowoczesną koncepcją architektoniczną. W parterze budynku znajdą się mieszkania z antresolami, które nadadzą im charakteru lokali dwupoziomowych. Na kondygnacji -1 usytuowany będzie garaż podziemny z wyznaczonymi miejscami postojowymi dla samochodów  i rowerów oraz komórki lokatorskie. Inwestycja powstanie na gruncie z prawem własności, co jest najkorzystniejszą opcja finansową dla przyszłych właścicieli mieszkań.

 

Podsumowując inwestycja Willa Ochota to:

 • lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Warszawa Ochota
 • otoczenie terenów zielonych i rekreacyjnych
 • kameralny charakter budynku - tylko 41 mieszkań
 • przemyślane układy mieszkań 1-, 2-, i 3- pokojowych od 20,17 m2 do 56,61 m2
 • idealne miejsce dla singli, młodych par i niedużych rodzin z dziećmi
 • doskonała lokata kapitału dla inwestorów - zakup mieszkania pod wynajem
 • ciekawa i nowoczesna architektura budynku
 • własność gruntu - niższe opłaty z tytułu podatków
 • 2 minuty spacerem do najbliższej galerii handlowej - C.H. Atrium Reduta 
 • 7 minut kolejką WKD do stacji Warszawa Śródmieście WKD
 • 10 minut spacerem do Parku Szczęśliwickiego
Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Ochota – mała dzielnica pełna ciekawych miejsc

Dzielnica ta leży po lewej stronie Wisły i łącznie zajmuje 9,72 km2.  Ochota dzieli się na cztery obszary. Są to: Stara Ochota, Filtry, Rakowiec, Szczęśliwice. Gęstość zaludnienia jest dość duża – mieszka tutaj ok. 80 tys. osób. Po zakończeniu II wojny światowej na terenie Ochoty zbudowano wiele osiedli mieszkaniowych z wielkiej płyty – zgodnie z duchem socjalizmu. Obecnie rynek nieruchomości jest na Ochocie dość zróżnicowany – wskazać można na bloki, apartamentowce, kameralne osiedla, starą dworkową zabudowę. 

Sama nazwa dzielnicy związana jest z karczmą, którą otworzono przy Szosie Krakowskiej w 1835 r. Z czasem nazwę karczmy przyjęła kolonia, potem zaś cała dzielnica. 

Na Ochocie nie ma lasów miejskich, ale znajdują się tutaj liczne parki. Łącznie tereny zielone zajmują 340 ha tej małej dzielnicy. Mieszkańcy mogą odpocząć spacerując po 6 parkach i 3 skwerach.  Parki i skwery to miejsca codziennej rekreacji, dające możliwość obcowania z kilkudziesięcioletnimi drzewami. Niewątpliwie wśród typowej dla Ochoty intensywnej zabudowy miejskiej takie enklawy zieleni są potrzebne.

Ochota zaprasza mieszkańców i przyjezdnych na spacer ścieżką neonową. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które chciałaby poczuć ducha ulic tej dzielnicy. Pola Mokotowskie to z kolei najbardziej atrakcyjne tereny rekreacyjne stolicy. Zyskały one nawet miano warszawskiego Central Parku. Poza malowniczymi alejkami, placami zabaw, fontannami, znajduje się tutaj również specjalne miejsce dla psów – z pomnikiem szczęśliwego psa. 

Park Szczęśliwicki to miejsce dla każdego. Można tutaj zagrać w szachy, urządzić piknik, aktywnie spędzić czas przy grze w siatkówce albo tenisa. W parku odbywa się festyn Dni Ochoty oraz Rodzinny Piknik Integracyjny. 

Ciekawym punktem na mapie Ochoty są filtry – zabytek architektury przemysłowej, prezentujący system wodociągów, z charakterystyczną ceglaną wieżą ciśnieniową. Trudno przejść obok tej ekspozycji obojętnie. 

W skład Ochoty wchodzi także prawdziwe miasto-ogród. Mowa o Kolonii Staszica, czyli pozostałości po dawnym osiedlu z lat 1922-1926. Znajdziemy tutaj piękne wille przypominające małe dworki, otoczone malowniczymi ogrodami i niezwykle bujną zielenią. Ślady historii można tez odkryć spacerując po Kolonii Lubeckiego – osiedlu z lat 20. poprzedniego stulecia, z pięknym Zieleńcem Wielkopolskim. 

Ochota oczywiście kojarzy się również z Alejami Jerozolimskimi. Obecnie jest to jedna z głównych ulic stolicy, tętniąca życiem zarówno w dzień, jak i po zmierzchu.  Z kolei przy Al. Niepodległości znajduje się budynek Biblioteki Narodowej – czyli największa biblioteka w Warszawie, druga w skali kraju. 

Ochota, chociaż zajmuje mały obszar, tętni życiem. Znajduje się tutaj wiele kawiarni, restauracji i pizzerii. Zakupy można zrobić w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City. Znajduje się tutaj ok. 200 sklepów, biura, a także lokale rozrywkowe, fitness klub, atrakcje dla dzieci. Co roku odbywa się w  Blue City kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych. Mniejsze centa handlowe to Hala Banacha czy Hala Kopińska. 

Ochota pełna jest tajemnic. Wystarczy wyjść poza Aleje Jerozolimskie i odkryć klimat tej dzielnicy. Co możemy tutaj znaleźć? Hiszpańska księgarnia, kamienica artystów, spotkania varsavianistyczne w kawiarni Obroty Rzeczy, targi rękodzieła w Sztuce Umiaru, Teatr Ochoty, Cukiernia Antolak z tradycyjnymi wyrobami, biblioteka multimedialna Przystanek Książka, Góra Szczęśliwicka, Och-Teatr Krystyny Jandy – to tylko kilka przykładów ciekawych zakątków Ochoty.

Ochota to zatem zielone zakątki i zadbane parki miejskie, zabytkowe dworki i rozbudowane osiedla mieszkaniowe, tajemnicze zakątki. Z drugiej strony jest to bardzo głośna dzielnica, borykająca się z problemem wysokiego zanieczyszczenia powietrza. 

Komunikacja

Na Ochocie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, mieszkańcy mogą też korzystać z SKM i PKP. Niedaleko znajdują się stacje metra.  W pobliżu zlokalizowano port lotniczy na Okęciu oraz Węzeł Konotopa. Trzeba zwrócić uwagę na znaczne korki na ulicach Ochoty – zakorkowane drogi stanowią dużą bolączkę dla mieszkańców. Trwają jednak prace nad rozwiązaniem tego problemu.  

W ramach jednej z największych inwestycji Tramwajów Warszawskich ma powstać aż 20 km nowych torowisk. Nowa trasa tramwajowa ma połączyć Wole, Dworzec Zachodni, Ochotę z Mokotowem i Wilanowem. Trasa powinna zostać oddana do użytku do 2021 r.

Nowe inwestycje

Nowe mieszkania na Ochocie proponuje HOME INVEST 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Home Invest Sp. z o.o.

ul. Jana Kazimierza 64
Warszawa - Wola

 

 

BIURO CZYNNE:
PON-PT 9:00-18:00

O FIRMIE

Spółka Home Invest została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju; na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. 
Home Invest to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług.

 

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie pieniądze klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

 

Naszą jakość wykonania chwalą niezależni eksperci.

Jesteśmy dumni, że fachowcy, którzy pomagali naszym klientom dokonać odbioru mieszkań, bardzo wysoko ocenili jakość ich wykonania. A dobra jakość oznacza, że nie poniesiesz nieprzewidzianych wydatków przy wykańczaniu swojego „M”.

Polecamy również inwestycje:

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Willa Wiślana

Warszawa, Tarchomin , Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Willa Wiślana

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Apartamenty Królewskie

Warszawa, Wilanów, ul. Oś Królewska

Apartamenty Królewskie

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena