Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Na Sokratesa

Rodzaj inwestycji: Mieszkania
Adres inwestycji: Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa
Metraż: od 67.71 - do 67.71 m2
Termin oddania: oddane do użytku
Telefon:    (22) 5... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Na Sokratesa

RELAKS
Z racji na dużą ilość terenów zielonych, Bielany uchodzą za stołeczną stolicę sportu i zielone płuca Warszawy. Nie brakuje tu atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Znajduje się tutaj wiele ośrodków rekreacyjno-sportowych, w których skorzystać można z różnego rodzaju zajęć sportowych: koszykówki, fitnessu, siłowni czy wspinaczki na ściance wspinaczkowej. Miłośnicy rowerów bez wątpienia znajdą w tej dzielnicy coś dla siebie – na Bielanach znajduje się aż 30 km ścieżek rowerowych! Organizowany jest tutaj Sobotni Bielański Bieg poranny, w którym mogą wziąć udział wszyscy amatorzy biegania.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA
„Na Sokratesa” powstaje na Bielanach – w zielonej dzielnicy Warszawy, z której szybko i łatwo dostaniemy się do centrum Warszawy. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ulicy Sokratesa, zaledwie kilkaset metrów od stacji metra Młociny. W pobliżu osiedla znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe, z których szybko dostaniemy się do centrum miasta lub do innych dzielnic Warszawy oraz węzły komunikacyjne i trasy wyjazdowe z miasta. Mieszkańcy „Na Sokratesa” będą mieli do dyspozycji rozbudowaną sieć punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych w okolicy oraz żłobków, szkół i przedszkoli. W pobliżu jest także wiele ośrodków dydaktycznych i naukowych (np. AWF czy  IMiGW).

POŚRÓD ZIELENI
Bielany to niezwykle zielona dzielnica Warszawy – zieleńce, skwery i parki stanowią blisko 30% jej powierzchni. Mieszkanie w tej okolicy spełni oczekiwania tych, którzy pragną mieszkać blisko wielkomiejskiej aglomeracji, jak również korzystać z uroków nienaruszonych obszarów przyrody. „Na Sokratesa” znajdować się będzie
w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajdują się tereny leśne i rekreacyjne, w których można odpocząć
i aktywnie spędzić wolny czas. W pobliżu położona jest Puszcza Kampinowska – „zielone płuca Warszawy”, Lasek Bielański czy Lasek Lindego.

PRZESTRONNOŚĆ
W I etapie nowa inwestycja Home Invest będzie się składała z siedmio i dziewięciopiętrowego budynku. W „Na Sokratesa” przewidziane zostały lokale o różnorodnym metrażu: od 29.68 m2 do 104 m2, składające się z funkcjonalnych i przestronnych pomieszczeń. Ogromną zaletą mieszkań jest zapewniony - w większości z nich - podział stref funkcjonalnych na część nocną i dzienną. Tak starannie i przemyślanie zaprojektowane wnętrza sprawiają, że ich urządzanie będzie prawdziwą przyjemnością. W każdym z mieszkań znajdować się będzie dodatkowa powierzchnia w formie balkonu, tarasu lub – jak w przypadku lokali położonych na parterze – ogródka lokatorskiego.

W II etapie inwestycji Na Sokratesa powstanie nowoczesny, dziewięciopiętrowy budynek. W tej części "Na Sokratesa" powstanie aż 186 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Znajdą się tutaj zarówno małe i funkcjonalne mieszkania, jak i duże i przestronne apartamenty. 

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Bielany – zielone płuca Warszawy

Aż 28% powierzchni Bielan zajmują tereny zielone, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Bielany znajdują się w północno-wschodniej części stolicy – zajmują obszar 32,33 km2. Rozpościerają się przez wysoczyznę polodowcową i lewobrzeżne tarasy Wisły.

Bielany to przede wszystkim piękne lasy. Spacerować można po Lesie Bielańskim, chociaż podczas jednego spaceru trudno będzie poznać jego wszystkie tajemnice – kompleks leśny zajmuje aż 130,07 ha. Znajduje się tutaj rezerwat przyrody. W Lesie Młocińskim można przytulić się do 40-letnich drzew. Miłośnicy odpoczynku na łonie natury mogą udać się również do Lasu Bemowo, Lasu Lindego.

Niezwykłe walory przyrodnicze przypisuje się Skarpie Warszawskiej, Parkowi Kępa Potocka, Parkowi Stawy Kellera i stawom Brustmana (odpoczywają tutaj setki warszawiaków, jest to miejsce organizacji pikników i koncertów). W związku z tak dużym obszarem zajmowanym przez lasy i tereny zielone, Bielany zyskały miano zielonych płuc Warszawy.

Bielany odznaczają się bardzo dobrze rozwiniętą siecią obiektów oświatowo-kulturalnych. Wymienić można chociażby ponad 30 przedszkoli i wiele szkół, aż dwa domy kultury. Na uwagę zasługuje Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej (min. edukacja kulturalna dzieci i młodzieży, 17 rodzajów zajęć stałych i okresowych) oraz Mediateka Start-Meta – nowoczesne centrum multimedialne, największe w całej Warszawie. Znaleźć można tutaj również liczne uczelnie.

Bielany mają potencjał gospodarczy, naukowy, rekreacyjny. Dobra sieć komunikacyjna zachęca do zamieszkania na tym terenie. Bielany to również partner krajowych oraz zagranicznych inwestorów – to dzielnica z przyszłością.

Bielany to nie tylko zielona dzielnica stolicy, ale też jedna z „najmłodszych” dzielnic. Warto powiedzieć, że 20% mieszkańców znajduje się w wieku przedprodukcyjnych, a przeszło 60% w wieku produkcyjnym. Nic dziwnego, że młodzi ciągną tutaj – chociaż Bielany znajdują się nieco na obrzeżach miasta, na co dzień tętnią życiem. Ulice pełne są kawiarni, klubów, miejsc rekreacji i urokliwych zakątków. Zachwyca ul. Płatnicza z latarniami gazowymi i charakterystyczną zabudową dworkową. W parku linowym można spędzić czas ciekawie i aktywnie. W kawiarni Roślina pyszne ciastko może zjeść nawet pies. Potem można pozwolić swojemu czworonogowi pobiegać na Polanie Hutnik – wybiegu dostosowanym do potrzeb właścicieli psów i ich pupili. Na Starych Bielanach warto odwiedzić Cafe de la Poste i wypić kieliszek dobrego wina. O tężyznę fizyczną można zadbać w KnockOut Gym – trenuje tam także Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Jak widać, istnieje wiele sposobów na ciekawe spędzenie czasu na Bielanach – a opisaliśmy tylko przykładowe. Warto dodać, że Bielany są w czołówce dzielnic stolicy jeśli chodzi o wykonanie budżetu inwestycyjnego. W ramach inwestycji przede wszystkim są budowane i remontowane drogi, placówki oświatowe przechodzą kapitalne remonty, powstają boiska szkolne i obiekty sportowe.

To właśnie na Bielanach we wrześniu 2017 r. stanęły pierwsze ławeczki dla karmiących matek – wyposażone w przewijak i daszek. To z pewnością duże udogodnienie dla młodych mam. Ławeczki są zlokalizowane przy placach zabaw w Parku Trampolin oraz na Kępie Potockiej, w parku Olszyna i przy Stawach Kellera.

Mieszkańcy Bielan będą już niedługo mogli zrobić kompleksowe zakupy w ogromnej Galerii Młociny. Znaleźć się tutaj ma aż 220 sklepów, komfortowe biura, restauracje i winiarnie, kino, park trampolin, klub fitness, centrum medyczne, zielony taras na dachu, przyjazne patio. Galeria Młociny to największa galeria wielofunkcyjna w tej dzielnicy Warszawy – przy stacji metra. Obiekt ma zostać udostępniony w drugiej połowie 2018 r. Jak na razie jednak zakupy można robić w licznych hipermarketach i centrach handlowych.

Komunikacja

Bielany są bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Na terenie dzielnicy znajdują się 4 stacje metra i to na kolejce podziemnej opiera się komunikacja. Mieszkańcy mogą też korzystać z linii autobusowych oraz tramwajowych.

Nowe inwestycje

Bielany, mimo że oddalone od centrum, prężnie się rozwijają jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy. Ciekawą propozycją są Apartamenty Słowiańska (od Green House Development). Nowe mieszkania znajdują się 16 minut od centrum, 9 minut od centrum handlowego Arkadia i 22 minuty od Służewca. Na sprzedaż są mieszkania klasy premium. Atutem inwestycji są znajdujące się w pobliżu tereny zielone. Osiedle zlokalizowano w pobliżu strategicznych węzłów komunikacyjnych.

Sokratesa Park&Art jest nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym połączonym z częścią usługową – połączenie funkcjonalności i elegancji. Osiedle znajduje się niedaleko stacji metra Młociny. Na sprzedaż wystawiono mieszkania ze zróżnicowanym układem pokoi. Atutem mieszkań jest widna kuchnia i znakomicie doświetlona powierzchnia mieszkalna. Etap II B inwestycji sprzedano już w 90%. Budynki mają od 6 do 8 kondygnacji i parking podziemny. Do dyspozycji mieszkańców znajduje się też 16 boxów garażowych.

Miłośników Starych Bielan może zainteresować inwestycja Linde Residence – prestiżowe osiedle odznaczające się kameralną architekturą oraz oryginalną formą budynku (szklane balustrady), jedynie 15 minut od Warszawy. Inne zalety osiedla do reprezentacyjne lobby, zielony dziedziniec, łatwy dojazd do centrum (Linde Residence znajduje się przy stacji metra Wawrzyszew), wykorzystanie w standardzie inteligentnych systemów mieszkaniowych. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie, szkoły, przedszkole, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany. Na sprzedaż wystawiono tylko 45 mieszkań, metraż od 31 do 116 m2. Budowa zakończy się w pod koniec 2018 r.


 


 


 


 


 


 


 


 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Spółka Home Invest

ul. Sokratesa 11b

  • Wtorek:  10:00-19:00
  • Czwartek:  10:00-19:00
  • Sobota:  10:00-15:00

Spółka Home Invest została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju; na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. 
Home Invest to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie pieniądze klientów trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

 

Naszą jakość wykonania chwalą niezależni eksperci

Jesteśmy dumni, że fachowcy, którzy pomagali naszym klientom dokonać odbioru mieszkań, bardzo wysoko ocenili jakość ich wykonania. A dobra jakość oznacza, że nie poniesiesz nieprzewidzianych wydatków przy wykańczaniu swojego „M”.

Polecamy również inwestycje:

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Riviera Park

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. ul. Krzyżówki

Riviera Park

Cascade Residence

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Modzelewskiego

Cascade Residence

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. JANKI BRYLA

Sokółka Zielenisz

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Lake Park

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka

Lake Park

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka/Cienka

METROBIELANY Budynek D, etap 4

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25A

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Osiedle Stella

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. ul. Człuchowska/Siemiatycka

Osiedle Stella

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2