Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Rodzaj inwestycji: Mieszkania
Adres inwestycji: Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1
Metraż: od 31.10 - do 90.49 m2
Termin oddania: 4 kw. 2019
Telefon:    22 423... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Mapa

Google View

Opis inwestycji Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

4 ETAP W SPRZEDAŻY – SPRAWDŹ PROMOCJE !

Budynek Dstanowi ostatni, 4 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D, znajdujące się w odległości ok. 300 m - 5 minut do stacji METRO MŁOCINY. We wrześniu 2017 r. rozpoczęła się przedsprzedaż tego etapu naszej inwestycji. Rozpoczęcie budowy planowane jest na 1 kwartał 2018 r. W budynku D zaprojektowano 227 mieszkań (od 1 do 4 pokoi) o powierzchni od 31 do 90 m kw. Każdy znajdzie zatem mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy. Budynek D ma od 7 do 9 pięter. Na najwyższych piętrach (7-9) znajdują się duże mieszkania, które wraz z obszernymi tarasami stworzą wygodną przestrzeń do życia dla najbardziej wymagających klientów. Podobnie jak w poprzednich etapach, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe.

W rejonie osiedla jest bogata infrastruktura miejska: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, kryta pływalnia, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko stacji METRO MŁOCINY powstaje GALERIA MŁOCINY, czyli centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem oraz lodowiskiem na dachu.

ROZPOCZĘCIE BUDOWY NASTĄPI W I KWARTALE 2018 ROKU, a zakończenie jest zaplanowane na 4 kwartał 2019 roku.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Bielany – zielone płuca Warszawy

Aż 28% powierzchni Bielan zajmują tereny zielone, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Bielany znajdują się w północno-wschodniej części stolicy – zajmują obszar 32,33 km2. Rozpościerają się przez wysoczyznę polodowcową i lewobrzeżne tarasy Wisły.

Bielany to przede wszystkim piękne lasy. Spacerować można po Lesie Bielańskim, chociaż podczas jednego spaceru trudno będzie poznać jego wszystkie tajemnice – kompleks leśny zajmuje aż 130,07 ha. Znajduje się tutaj rezerwat przyrody. W Lesie Młocińskim można przytulić się do 40-letnich drzew. Miłośnicy odpoczynku na łonie natury mogą udać się również do Lasu Bemowo, Lasu Lindego.

Niezwykłe walory przyrodnicze przypisuje się Skarpie Warszawskiej, Parkowi Kępa Potocka, Parkowi Stawy Kellera i stawom Brustmana (odpoczywają tutaj setki warszawiaków, jest to miejsce organizacji pikników i koncertów). W związku z tak dużym obszarem zajmowanym przez lasy i tereny zielone, Bielany zyskały miano zielonych płuc Warszawy.

Bielany odznaczają się bardzo dobrze rozwiniętą siecią obiektów oświatowo-kulturalnych. Wymienić można chociażby ponad 30 przedszkoli i wiele szkół, aż dwa domy kultury. Na uwagę zasługuje Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej (min. edukacja kulturalna dzieci i młodzieży, 17 rodzajów zajęć stałych i okresowych) oraz Mediateka Start-Meta – nowoczesne centrum multimedialne, największe w całej Warszawie. Znaleźć można tutaj również liczne uczelnie.

Bielany mają potencjał gospodarczy, naukowy, rekreacyjny. Dobra sieć komunikacyjna zachęca do zamieszkania na tym terenie. Bielany to również partner krajowych oraz zagranicznych inwestorów – to dzielnica z przyszłością.

Bielany to nie tylko zielona dzielnica stolicy, ale też jedna z „najmłodszych” dzielnic. Warto powiedzieć, że 20% mieszkańców znajduje się w wieku przedprodukcyjnych, a przeszło 60% w wieku produkcyjnym. Nic dziwnego, że młodzi ciągną tutaj – chociaż Bielany znajdują się nieco na obrzeżach miasta, na co dzień tętnią życiem. Ulice pełne są kawiarni, klubów, miejsc rekreacji i urokliwych zakątków. Zachwyca ul. Płatnicza z latarniami gazowymi i charakterystyczną zabudową dworkową. W parku linowym można spędzić czas ciekawie i aktywnie. W kawiarni Roślina pyszne ciastko może zjeść nawet pies. Potem można pozwolić swojemu czworonogowi pobiegać na Polanie Hutnik – wybiegu dostosowanym do potrzeb właścicieli psów i ich pupili. Na Starych Bielanach warto odwiedzić Cafe de la Poste i wypić kieliszek dobrego wina. O tężyznę fizyczną można zadbać w KnockOut Gym – trenuje tam także Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Jak widać, istnieje wiele sposobów na ciekawe spędzenie czasu na Bielanach – a opisaliśmy tylko przykładowe. Warto dodać, że Bielany są w czołówce dzielnic stolicy jeśli chodzi o wykonanie budżetu inwestycyjnego. W ramach inwestycji przede wszystkim są budowane i remontowane drogi, placówki oświatowe przechodzą kapitalne remonty, powstają boiska szkolne i obiekty sportowe.

To właśnie na Bielanach we wrześniu 2017 r. stanęły pierwsze ławeczki dla karmiących matek – wyposażone w przewijak i daszek. To z pewnością duże udogodnienie dla młodych mam. Ławeczki są zlokalizowane przy placach zabaw w Parku Trampolin oraz na Kępie Potockiej, w parku Olszyna i przy Stawach Kellera.

Mieszkańcy Bielan będą już niedługo mogli zrobić kompleksowe zakupy w ogromnej Galerii Młociny. Znaleźć się tutaj ma aż 220 sklepów, komfortowe biura, restauracje i winiarnie, kino, park trampolin, klub fitness, centrum medyczne, zielony taras na dachu, przyjazne patio. Galeria Młociny to największa galeria wielofunkcyjna w tej dzielnicy Warszawy – przy stacji metra. Obiekt ma zostać udostępniony w drugiej połowie 2018 r. Jak na razie jednak zakupy można robić w licznych hipermarketach i centrach handlowych.

Komunikacja

Bielany są bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Na terenie dzielnicy znajdują się 4 stacje metra i to na kolejce podziemnej opiera się komunikacja. Mieszkańcy mogą też korzystać z linii autobusowych oraz tramwajowych.

Nowe inwestycje

Bielany, mimo że oddalone od centrum, prężnie się rozwijają jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy. Ciekawą propozycją są Apartamenty Słowiańska (od Green House Development). Nowe mieszkania znajdują się 16 minut od centrum, 9 minut od centrum handlowego Arkadia i 22 minuty od Służewca. Na sprzedaż są mieszkania klasy premium. Atutem inwestycji są znajdujące się w pobliżu tereny zielone. Osiedle zlokalizowano w pobliżu strategicznych węzłów komunikacyjnych.

Sokratesa Park&Art jest nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym połączonym z częścią usługową – połączenie funkcjonalności i elegancji. Osiedle znajduje się niedaleko stacji metra Młociny. Na sprzedaż wystawiono mieszkania ze zróżnicowanym układem pokoi. Atutem mieszkań jest widna kuchnia i znakomicie doświetlona powierzchnia mieszkalna. Etap II B inwestycji sprzedano już w 90%. Budynki mają od 6 do 8 kondygnacji i parking podziemny. Do dyspozycji mieszkańców znajduje się też 16 boxów garażowych.

Miłośników Starych Bielan może zainteresować inwestycja Linde Residence – prestiżowe osiedle odznaczające się kameralną architekturą oraz oryginalną formą budynku (szklane balustrady), jedynie 15 minut od Warszawy. Inne zalety osiedla do reprezentacyjne lobby, zielony dziedziniec, łatwy dojazd do centrum (Linde Residence znajduje się przy stacji metra Wawrzyszew), wykorzystanie w standardzie inteligentnych systemów mieszkaniowych. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie, szkoły, przedszkole, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany. Na sprzedaż wystawiono tylko 45 mieszkań, metraż od 31 do 116 m2. Budowa zakończy się w pod koniec 2018 r.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

TK Development

ul. Nocznickiego 23

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00,
oraz w soboty w godz. 10:00 - 15:00

Polski oddział TK Development w Warszawie funkcjonuje od 1994 roku. Biuro polskiego oddziału TK Development mieści się przy ul. Mszczonowskiej 2, tuż obok Centrum Handlowego Reduta.

Naszą działalność skupiamy głównie na obiektach komercyjnych (centra handlowe, handlowo - rozrywkowe, parki handlowe). Do tej pory na terenie całej Polski zrealizowaliśmy 14 obiektów handlowych, 2 obiekty biurowe oraz 1 obiekt biurowo - handlowy. Ostatnio w sektorze ‘retail’ zrealizowaliśmy: GALERIĘ TARNOVIA w Tarnowie oraz GALERIĘ SANDECJA w Nowym Sączu, obie otwarte w 2009 roku oraz centrum handlowe NOWY RYNEK w Jeleniej Górze, otwarte w 2015 roku.

Działalność w Polsce rozszerzyliśmy również o inwestycje mieszkaniowe. W roku 2007 rozpoczęliśmy budowę naszego pierwszego projektu mieszkaniowego - TIVOLI na warszawskim Targówku, którego pierwszy etap zakończył się we wrześniu 2008. Drugi etap składający się z Centrum Medycznego Swissmed oraz lokali usługowych został zakończony we wrześniu 2011. 

W czerwcu 2011 roku ruszyła kolejna inwestycja mieszkaniowa, tym razem na warszawskich Bielanach - METROBIELANY. W ramach ukończonych dwóch etapów zbudowaliśmy Budynek A oraz Budynek B i oddaliśmy do użytku łącznie 433 mieszkania. W kwietniu 2016 r ruszyła realizacja 263 mieszkań w Budynku C w ramach trzeciego etapu. Termin ukończenia budowy to wiosna 2018. Docelowo projekt METROBIELANY będzie się składać z 4 budynków, wybudowanych w 4 fazach.

OCHOTA APARTMENTS w Warszawie to nasza najnowsza inwestycja mieszkaniowa, która zakłada budowę 39 mieszkań w formacie butikowym o powierzchni od 26 do 70 m kw. z częścią usługową w parterze oraz parkingiem podziemnym. Przekazanie placu budowy Generalnemu Wykonawcy miało miejsce  w styczniu 2017 roku z założeniem oddania Obiektu do użytku w ciągu 18 miesięcy. Jest to pierwsza inwestycja polskiego oddziału TK Development, realizowana w sektorze mieszkań na długoterminowy wynajem.

 

Budynek Decathlon
ul. Mszczonowska 2
02 - 337 Warszawa

Polecamy również inwestycje:

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Warszawa, Bielany, ul. Nocznickiego 25 A

Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2