Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania Punkt Ceramiczna

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna
Metraż: od 38.26 - do 107.34 m2
Termin oddania: 4 kw. 2018
Rynek pierwotny
Telefon:    222 99... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Mapa

Google View

Opis inwestycji Punkt Ceramiczna

DOSKONAŁY PUNKT DO ŻYCIA

Punkt Ceramiczna to elegancki pięciopiętrowy budynek usytuowany na warszawskim Tarchominie. Odsunięty od zgiełku głównych ulic miasta, zaledwie 11 min. tramwajem od głównej linii metra (5 przystanków), zapewnia mieszkańcom idealne warunki do aktywnego życia. Wokół powstającego budynku istnieje w pełni ukształtowana siatka miejska, z mnogością sklepów, szkół, przedszkoli, placów zabaw i miejsc rozrywki w sąsiedztwie.

Punkt Ceramiczna to  nowoczesna architektura  z ciekawą, kreatywnie wykorzystującą światłocień elewacją. To słoneczne, ustawne mieszkania z balkonami, dużymi ogródkami lub tarasami. To miejsce, gdzie możesz poczuć się w domu…

Teren wokół budynku będzie ogrodzony oraz monitorowany. W projekcie przewidziano również miejsce na pomieszczenie dla ochrony. W budynku zaprojektowano 3 kameralne klatki schodowe, dostępne od ul. Ceramicznej. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdować się będą w jednokondygnacyjnym garażu podziemnym.

Inwestycja składa się z 50 mieszkań o powierzchni od 35 do 107 m2.  Wszystkie posiadają słoneczne balkony lub ogródki (mieszkania na parterze). Dla największych (dwupoziomowych), znajdujących się na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano duże tarasy.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Białołęka – druga największa dzielnica Warszawy

Rozwinięte mieszkalnictwo, przemysł i zieleń – to wszystko można spotkać na Białołęce, jednej z największych dzielnic stolicy (zajmuje ok. 74 km2). Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Chociaż Białołęka jest bardzo dobrze rozwinięta jeśli chodzi o przemysł, biznes i mieszkalnictwo, jest to też jedna z najspokojniejszych dzielnic. Lasy (łącznie ok 900 ha), ścieżki rowerowe, rzeki i kanały, łąki, liczne ptaki – to wszystko zachęca do odwiedzenia tego terenu, a nawet zapuszczenia tutaj korzeni na dłużej. Na Białołęce znajduje się najwięcej bocianich gniazd w Warszawie. Miłośnicy fauny mogą spotkać tutaj liczną populację nietoperzy czy jerzyki (ustawiono dla nich specjalne budki lęgowe). Coraz mniej natomiast na tym terenie jest użytków rolnych – większość z nich przeznaczono na zabudowę mieszkaniową, inne stały się odłogami. Co ciekawe, kilkanaście lat temu statystyczne gospodarstwo rolne w Białołęce zajmowało 2 ha.

Na terenie Białołęki znajdują się 4 parki publiczne: Park Henrykowski (najstarszy), Park Picassa (rozbudowana infrastruktura rekreacyjno-sportowa), Park Strumykowa (piękne krajobrazy), Park Ceramiczna (najnowszy, dostosowany dla rodzin z dziećmi za sprawą ciekawego placu zabaw i małej trasy rowerowej do nauki jazdy na rowerze). Ciekawym miejscem niewątpliwie jest Bociani zakątek z tematycznymi placami zabaw, leśną ścieżką zdrowia, skateparkiem i boiskiem wielofunkcyjnym oraz polaną rekreacyjną (spotykają się na niej fani jogi i tai chi).

Białołęka jest północną dzielnicą Warszawy, bardzo dobrze rozwiniętą – to tutaj powstaje najwięcej nowych inwestycji mieszkaniowych. Białołęka to przede wszystkim osiedla domów jednorodzinnych oraz osiedla z wielkiej płyty. Do najbardziej zaludnionych obszarów Białołęki należą Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. Poza dobrze rozwiniętych rynkiem mieszkaniowym, Białołęka charakteryzuje się też rozwiniętymi terenami przemysłowymi. Znajdziemy tutaj duże przedsiębiorstwa, firmy budowlane i obiekty handlowo-usługowe. Rozwinięta jest również sfera oświaty – znajduje się tutaj wiele szkół, przedszkoli, żłobków, instytutów i ośrodków badawczych. Władze dzielnicy zadbały również o rozwój kultury – mieszkańcy mogą spotykać się w Białołęckim Ośrodku Kultury czy w Kinie na BOKu – pierwszym kinie w tej dzielnicy. Ciekawą ofertę kulturalną ma także miejsce spotkań aktywności lokalnej – 3 pokoje z kuchnią. Na Białołęce można zadbać nie tylko o ducha, ale także o ciało – znajdują się tutaj nowoczesne obiekty sportowe.

Na Białołęce znajduje się wiele sklepów – większych i mniejszych. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest nowoczesna Galeria Północna, z 200 sklepami, ogrodem na dachu, plenerową siłownią i skateparkiem, placami z fontannami. Galeria Północna to centrum handlowe, które łączy rozbudowaną ofertę handlową i relaks w przestrzeni miasta. Miejsce to z pewnością zdobędzie serca osób aktywnych, lubiących zakupy oraz dobrą rozrywkę.

Komunikacja

Białołęka z centrum Warszawy jest połączona licznymi liniami autobusowymi (m.in. 152, 186, 211, 214, N03, N13, N63). Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe: ul. Modlińska, Trasa Toruńska, ul. Płochocińska. Znajdują się tutaj aż 4 stacje PKP i liczne przystanki tramwajowe (np. linie 2, 17). Warto dodać, że na terenie Białołęki zrealizowano wiele inwestycji drogowych, takich jak budowa ulic i miejsc parkingowych, modernizacja ulic – niektóre są jeszcze w realizacji.

Nowe inwestycje

Na Białołęce powstaje bardzo dużo nowych osiedli. Znajdziemy tutaj zarówno domy na sprzedaż, jak i komfortowe mieszkania w nowoczesnych blokach. Novisa Development oferuje domy jednorodzinne w bardzo dogodnej lokalizacji – 8 minut od Galerii Północnej. Ogrody Przyjaciół 2 (Bliska Białołęka) to domy od 339 m2, z miejscami postojowymi, garażami, ogrodami i tarasami.

Osoby szukające mieszkania mogą zainteresować się ofertą od Ronson Development. Deweloper oferuje mieszkania 2- i 3-pokojowe oraz kawalerki w ramach nowej inwestycji Miasto Moje Drugi Etap. Na terenie osiedla zaplanowano przedszkole, 2 place zabaw, siłownię, plac gier.

Młodym i aktywnym osobom z pewnością spodoba się osiedle Wrzosowa Aleja – słoneczne mieszkania od 26 do 46 m2 na bezpiecznym i spokojnym osiedlu. Osiedle składa się z trzech budynków z mieszkaniami 1- i 2-pokojowymi. Mieszkania znajdują się w dogodnej lokalizacji, a cała zabudowa znakomicie wpisuje się w klimat otoczenia. Zabudowa jest kameralna, dookoła znajduje się wiele zielonych terenów. Ofertę przygotował JW Construction.

Skarbka Skwer to osiedle z funkcjonalnymi mieszkaniami od 26 do 67 m2. Mieszkania na sprzedaż zaprojektowano z myślą o osobach młodych i aktywnych, ceniących sobie dobry dojazd do centrum (5 min od Trasy Toruńskiej, komunikacja publiczna) i możliwość odpoczynku na łonie natury (Park Magiczny, skwer ze stawem). Oczywiście w pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe.


 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Profil Property Partner Investments

ul. Ceramiczna 35

Poniedziałek - Piątek 10.00-18.00, Sobota 10.00-15.00.

Przed wizytą prosimy o telefoniczne umówienie się z naszym handlowcem.

Property Partner Investments (PPI) jest grupą spółek oferującą wysokiej jakości nowatorskie projekty, obsługę oraz rozwiązania inwestycyjne skierowane do Klientów o wysokim statusie majątkowym, którzy cenią prestiż, profesjonalizm i wygodę.

Property Partner Investments powstała w 2013 roku i obecnie składa się ze spółek: 
Property Partner Investments sp. z o.o. Sp. K. 
oraz Property Partner Kijowska sp. z o.o. Sp. K. 

Grupę tworzą inwestorzy indywidualni z Polski, których łączy pasja do inwestowania na rynku nieruchomości. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych/komercyjnych oraz na rynku kapitałowym. Przez ostatni okres pracowaliśmy dla jednej z największych instytucji bankowych w Polsce. Celem spółki jest zapewnienie Klientom możliwości inwestycji w produkty zapewniające pośrednią (private equity) lub bezpośrednią (nieruchomości komercyjne) ekspozycję na rynek nieruchomości. 

PPI, w zależności od rodzaju oferowanych produktów, pełni rolę: 

  • zarządzajacego procesem (koordynatora) - w inwestycjach typu private equity,
  • niezależnego eksperta (poprzez selekcję projektów i koordynację czynności związanych z przeniesieniem własności) – w inwestycjach w nieruchomości komercyjne.
Polecamy również inwestycje:

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin

City Sfera

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Budki Szczęśliwickie 33

City Sfera

Wolne Miasto - etap IV bud.C

Gdańsk, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV bud.C

Wola 01 etap 2

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Wola 01 etap 2

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

CRISTAL PARK RESIDENCE

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Pory

CRISTAL PARK RESIDENCE

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Osiedle DEKO

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Osiedle DEKO

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Osiedle Życzliwa Praga

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga

Rubikon Residence III

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. ul. Bluszczańska

Rubikon Residence III

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Aroma Park

Warszawa, Białołęka , Henryków, ul. Klasyków 10

Aroma Park

APARTAMENTY NOWE BEMOWO 2

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO 2