Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

BEMOWO RESIDENCE

Rodzaj inwestycji: Mieszkania
Adres inwestycji: Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
Metraż: od 44.07 - do 49.49 m2
Termin oddania: 2 kw. 2018
Telefon:    +48 2... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji BEMOWO RESIDENCE

BEMOWO RESIDENCE

U zbiegu ulic Szeligowskiej i Połczyńskiej powstaje kameralny projekt Bemowo Residence – jedynie 104 lokale. Oferta najchętniej wybieranych 2 i 3 pokojowych lokali zaprojektowana została odpowiednio na metrażach: 42-49 m² i 55-67 m²

Niska zabudowa, wysoki standard czy nowoczesne części wspólne to tylko kilka z atutów inwestycji. Docenią je osoby szukające ciszy i spokoju na osiedlu o ograniczonej liczbie lokali.

Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie nowoczesna strefa wypoczynkowa oraz ogród japoński, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wychodzące na tę część osiedla ogrody o powierzchni nawet do 125 metrów sprawiają, że mieszkania skąpane będą w słońcu i otaczającej zieleni.

KAMERALNIE, WYGODNIE, Z KLASĄ – TAK JAK CHCESZ MIESZKAĆ

Nowocześnie zaprojektowane przestrzenie wspólne sprawiają, że budynek Bemowo Residence jest funkcjonalny i wygodny do życia.

Wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckim wykończeniem klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Front budynku, oprócz eleganckiej elewacji posiada przeszklone balkony.
Aby zapewnić bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane.

DOŚWIADCZENIE, WIARYGODNOŚĆ, SPOKÓJ – TO KUPUJESZ W PAKIECIE

Marvipol to solidny deweloper wyznaczający standardy współczesnego budownictwa wielorodzinnego.

Dwudziestoletnie doświadczenie, 300 000 m² wybudowanej powierzchni użytkowej, 3000 lokali mieszkaniowych przekazanych Klientom, niezawodność i przywiązanie do jakości sprawiają, że każda oddana inwestycja to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na każdym etapie jej zakupu.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Bemowo – nieco zapomniana dzielnica

Bemowo istnieje na mapie Polski od XV w. W XIX w., za sprawą handlu produktami z bemowskich sadów i ogrodów, dzielnica zyskała na znaczeniu i ostatecznie stała się głównym zielonym obszarem Warszawy. W międzywojniu doszło do intensywnej urbanizacji tego terenu – dążono do stworzenia miasta-ogrodu na obrzeżach stolicy. Dzisiaj Bemowo rozwija się i stara się doścignąć inne dzielnice stolicy, z różnym skutkiem. Z pewnością Bemowo ma swoją magię, jednak mieszkańcy narzekają na małą ilość kawiarni czy klubów i na to, że są tutaj takie miejsca, które po prostu nie tętnią życiem.

Bemowo zajmuje powierzchnię ok. 25 km2 i znajduje się w lewobrzeżnej części miasta. Miłośnicy spacerów mogą odpocząć w Lesie Bemowskim, w którym znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Kalinowa Łąka i Łosiowe Błota. W tym drugim często można stanąć oko w oko z łosiem. Łosiowe Błota to fragment dzikiej przyrody w mieście. Na terenie rezerwatu zlokalizowano szlak rowerowy i ścieżkę przyrodniczo-dydaktyczną.

Na Bemowie powstaje coraz więcej kawiarni, gdzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi. Poza popularnymi sieciówkami (np. Costa) znajdziemy tutaj również klimatyczne mniejsze kawiarnie (np. CieKawa, klubokawiarnia Sąsiedzi, Zakręcona Cafe).

Do końca 2018 r. na Bemowie ma powstać Ogród Zmysłów (przy ul. Irzykowskiego). W tym magicznym ogrodzie, za pomocą specjalnych urządzeń interaktywnych, starsi i młodsi będą mogli sprawdzić swój słuch, wzrok, dotyk, smak czy węch. Mieszkańcy i odwiedzający będą mogli korzystać chociażby ze zbiornika wodnego z kaskadą, tablic do rysowania kredą, luster zniekształcających, megafonu.

Inną ciekawostką na Bemowie jest pole do gry w disc golfa. Zgodnie z planami, pole ma być bezpłatne oraz ogólnodostępne. Disc golf polega na tym, że gracze starają się trafić piłką nie do dołka, ale do specjalnego kosza. Fani sportu mogą również skorzystać z obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Obrońców Tobruku, lodowiska i odwiedzić Aleję Sportów Miejskich, przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego. W Alei znajdują się siłownie, boisko wielofunkcyjne, skatepark. Można tutaj zagrać w siatkówkę, bule, koszykówkę czy bike polo. To z pewnością jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc dzielnicy.

Rodziny z dziećmi z pewnością nie będą się nudziły na Bemowie – z okazji 15-lecia dzielnicy powstało 15 nowych placów zabaw. Dzieci mogą korzystać z karuzeli tarczowych, huśtawek, wielofunkcyjnych zestawów zabawowych. Dużą atrakcją dla najmłodszych jest również plac zabaw oraz linarium w Parku Górczewska.

Kompleksowe zakupy można zrobić w Galerii Handlowej Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126. Znajdziemy tutaj min. Carrefour, Cinema City, RTV Euro AGD, Camaieu, Orsay, Sephora, CCC, Deichmannn, Yes, Vision Express, Pizza Hut – łącznie skorzystać można z usług ok. 70 sklepów oraz odpocząć w 6 restauracjach i kawiarniach.

Komunikacja

Dojazd do Bemowa jest możliwy dzięki komunikacji autobusowej (np. linie 112, 122, 167, 171, 184) i tramwajowej (np. linie 28, 35, 71). Główne arterie dzielnicy to ul. Powstańców Śląskich oraz ul. Górczewska. Na tym skrzyżowaniu znajdują się przystanki trzech linii tramwajowych oraz dziewięciu linii autobusowych.

Warto dodać, że w ramach budowy II linii warszawskiego metra trwają prace nad budową podziemnej kolejki w kierunku Bemowa i Targówka. Na Bemowie mają docelowo powstać trzy stacje (skrzyżowanie ul. Powstańców Śląskich i ul. Górczewskiej (przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo), skrzyżowanie ul. Górczewskiej i ul. Lazurowej, na Chrzanowie).

Nowe inwestycje

Bemowo – podobnie jak inne dzielnice – rozrasta się. Powstają nowe bloki na terenach zarządzanych przez spółdzielnie, na terenach powojskowych oraz na gruntach prywatnych, zarządzanych przez deweloperów.

Apartamenty Nowe Bemowo to mieszkania na sprzedaż, od 34 do 106 m2, opcjonalnie z tarasem i ogrodem. Inwestycja spodoba się osobom ceniącym nowoczesne miejskie budownictwo, funkcjonalne rozkłady mieszkań i dogodną komunikację z resztą miasta (bliskość II linii metra). Deweloper zaplanował rozmieszczenie na parterze lokali usługowych, chcąc wesprzeć rozwój infrastruktury handlowo-usługowej. Warto dodać, że niedaleko znajdują się centra handlowe i Park Górczewska.

Miłośników odpoczynku na łonie natury zainteresować może Zielone Bemowo – za inwestycję odpowiada Cordia. Urokliwe osiedle z wewnętrznym parkiem dla mieszkańców, licznymi alejkami, placami zabaw ma zostać oddane do użytku w 2019 r. Atutem osiedla jest brak ruchu samochodowego na dziedzińcu oraz nieszablonowa estetyka. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciszą i spokojem po męczącym dniu w pracy. Dogodny jest metraż mieszkań – od 32 do 118 m2.

Single, pary i rodziny z dziećmi mogą znaleźć swoje wymarzone mieszkanie na Bliskim Bemowie – inwestycja Grupo Lar. Bliskie Bemowo to osiedle z funkcjonalnymi kawalerkami i przestronnymi mieszkaniami liczącymi do 4 pokoi. W odległości 550 m od osiedla znajduje się stacja metra. Bliskie Bemowo to połączenie spokoju i odpoczynku na łonie natury z bliskością centrum. Zielona okolica z pewnością zachęca do aktywności fizycznej. Interesujące jest zaplanowane patio czy elegancka recepcja w budynkach.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Marvipol S.A.

Ul. Prosta 32

Pn-Wt: 9:00-18:00, Śr: 11:00-18:00, Czw-Pt: 9:00-18:00, Sob: 10:00-16:00

Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Na początku działalność Spółki koncentrowała się tylko na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego. W 2008 roku akcje Marvipol S.A. po raz pierwszy pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom i zarządzania całym obiektem.

Dążenie do doskonałości to nasza pasja. Staramy się, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo wszystko to, co dla Was najważniejsze. Funkcjonalność, design, prestiż i spokój.

Grupa Kapitałowa Marvipol prowadzi działalność w dwóch obszarach biznesowych. Działalność deweloperską, podstawową dla jednostki dominującej - Marvipol S.A., oraz działalność motoryzacyjną w zakresie importu, sprzedaży, usług serwisowych i obrotu częściami zamiennymi do samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

Polecamy również inwestycje:

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Cascade Residence

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Modzelewskiego

Cascade Residence

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 2

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka/Cienka

METROBIELANY Budynek D, etap 4

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga - etap 1

Klonowy Zakątek

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Ochocka

Klonowy Zakątek

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25A

METROBIELANY Budynek C, etap 3

Lake Park

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. ul. Kłobucka

Lake Park

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. JANKI BRYLA

Sokółka Zielenisz

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Osiedle Stella

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. ul. Człuchowska/Siemiatycka

Osiedle Stella

Riviera Park

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. ul. Krzyżówki

Riviera Park

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV