Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania Wolne Miasto - etap IV

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39
Metraż: od 39.57 - do 75.03 m2
Termin oddania: 1 kw. 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    602 44... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Wolne Miasto - etap IV

 

Firma ECO-Classic: deweloper Gdańsk ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją inwestycję. Osiedle Wolne Miasto to małe miasteczko oferujące mieszkania dla młodych rodzin, rodzin z dziećmi, singli i osób dojrzałych. Mieszkania znajdujące się na osiedlu cechuje wysoki standard wykonania. Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek. 

Nowe mieszkania w Gdańsku o takim standardzie oferują tylko najlepsi deweloperzy. Osiedle Wolne Miasto zostało wybrane najlepszą inwestycją w Trójmieście w rankingu portalu Rynek Pierwotny. Gdańsk i jego okolice cieszą się niesłabnącym powodzeniem na rynku mieszkaniowym. 

W inwestycji każdy znajdzie idealny lokal dla siebie lub na cele inwestycyjne. W ofercie są kameralne kawalerki od ok. 30 mkw., mieszkania 2 pokojowe, po wygodne, funkcjonalne mieszkania trzy i cztero-pokojowe, liczące do 99 mkw., zaprojektowane z myślą o oczekujących przestrzeni rodzinach. Wszystkie mieszkania mają ponadstandardową wysokość 2,70.


Od strony alei głównej, powstaje ciąg lokali komercyjnych, które świetnie sprawdzą się w roli kameralnych punktów usługowych, wyspecjalizowanych sklepików czy przytulnych kafejek. 

Zakończona i oddana do użytkowania została już budowa etapu: I, II, III. Etap IV zostanie oddany do użytkowania w IV kw. 2018 r. Ruszył już kolejny – V etap sprzedaży mieszkań (124 mieszkania)na osiedlu Wolne Miasto, którego oddanie planowane jest na IV kw. 2019 r. 

Na całym osiedlu będzie wybudowanych około tysiąca mieszkań i kilkadziesiąt lokali usługowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: "Mieszkania na sprzedaż Gdańsk".

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Przy ulicy Cedrowej w Gdańsku, na liczącej blisko 11 ha działce o zróżnicowanej formie terenu i bogatej w naturalną, dojrzałą roślinność, powstaje osiedle Wolne Miasto. Zainspirowane klimatem nadmorskich wzgórz i naturalnym stylem angielskich ogrodów, stanowi doskonałą propozycję miejsca dobrego do życia dla mieszkańców w każdym wieku. Niespełna 5 km dzieli mieszkańców Wolnego Miasta od Centrum Gdańska. Dojazd z osiedla do dworca Gdańsk Główny zajmuje ok. 10 minut, a do obwodnicy Trójmiasta ok. 11 minut.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

ECO-Classic

ul. Cedrowa 27(wjazd od ul. Kartuskiej lub od ul. Warszawskiej)

pn - pt: 9.00 - 18.00, sob: 10.00 - 15.00

 

 

Firma ECO-Classic: deweloper Gdańsk ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją inwestycję. Osiedle Wolne Miasto to małe miasteczko oferujące mieszkania dla młodych rodzin, rodzin z dziećmi, singli i osób dojrzałych. Mieszkania znajdujące się na osiedlu cechuje wysoki standard wykonania. Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek. Nowe mieszkania w Gdańsku o takim standardzie oferują tylko najlepsi deweloperzy. Osiedle Wolne Miasto zostało wybrane najlepszą inwestycją w Trójmieście w rankingu portalu Rynek Pierwotny. Gdańsk i jego okolice cieszą się niesłabnącym powodzeniem na rynku mieszkaniowym. 

W inwestycji każdy znajdzie idealny lokal dla siebie lub na cele inwestycyjne. W ofercie są kameralne kawalerki od ok. 30 mkw., mieszkania 2 pokojowe, po wygodne, funkcjonalne mieszkania trzy i cztero-pokojowe, liczące do 99 mkw., zaprojektowane z myślą o oczekujących przestrzeni rodzinach. 


Wszystkie mieszkania mają ponadstandardową wysokość 2,70 i wyposażone są w balkony, loggie lub ogródki. Od strony alei głównej, powstaje ciąg lokali komercyjnych, które świetnie sprawdzą się w roli kameralnych punktów usługowych, wyspecjalizowanych sklepików czy przytulnych kafejek. 

Zakończona i oddana do użytkowania została już budowa etapu: I, II, III. Etap IV zostanie oddany do użytkowania w IV kw. 2018 r. Ruszył już kolejny – V etap sprzedaży mieszkań na osiedlu Wolne Miasto, którego oddanie planowane jest na IV kw. 2019 r. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: "Mieszkania na sprzedaż Gdańsk". Na całym osiedlu będzie wybudowanych około tysiąca mieszkań i kilkadziesiąt lokali usługowych. 

Polecamy również inwestycje:

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Warszawski Świt

Warszawa, Bródno, ul. Poborzańska

Warszawski Świt

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla

Sokółka Zielenisz

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Osiedle Coopera

Warszawa, Jelonki , ul. Gen. Meriana C. Coopera

Osiedle Coopera

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Apartamenty przy Woronicza

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza

Apartamenty przy Woronicza

APARTAMENTY OKOPOWA 59A

Warszawa, Wola, Powązki, ul. OKOPOWA 59A

APARTAMENTY OKOPOWA 59A

Chwarzno Polanki

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarzno Polanki, ul. Chwarznieńska

Chwarzno Polanki

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Ursa Home

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Traktorzystów

Ursa Home

RIVERFRONT APARTMENTS

Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

RIVERFRONT APARTMENTS

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

WILLA OCHOTA

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Mszczonowska 9

WILLA OCHOTA

Mój Ursus

Warszawa, Ursus, URSUS, ul. Posag 7 Panien

Mój Ursus

Lira Park

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa

Lira Park