Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania RIVERFRONT APARTMENTS

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30
Metraż: od 37.60 - do 115.19 m2
Termin oddania: 2020
Rynek pierwotny
Telefon:    +48 51... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Mapa

Google View

Opis inwestycji RIVERFRONT APARTMENTS

RIVERFRONT APARTMENTS to mieszkania o podwyższonym standardzie, z widokiem na panoramę miasta oraz rzekę Nową Motławę.

Wysoka jakość materiałów i  precyzja wykonania

 Ideą przewodnią inwestycji jest zaoferowanie przyszłym mieszkańcom funkcjonalnej przestrzeni oraz jak najwyższej jakości. Zastosowane materiały zapewniają dobrą izolację dźwiękową oraz optymalny mikroklimat poprzez redukcję wahań temperatury i wilgotności powietrza. Staranne ocieplenie ścian oraz okna o wysokiej izolacyjności pozwalają na redukcję zużycia ciepła. Bezpieczeństwo zapewni wielopoziomowy system: częściowe ogrodzenie osiedla, domofon, drzwi antywłamaniowe do lokali oraz oświetlenie terenu.

Nowoczesny design i wyrafinowana estetyka

Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym i eleganckim stylu. To przemyślany w każdym szczególe mariaż dobrej architektury z wysoką jakością wykonania. Wszystkie materiały użyte do wykonania budynku cechuje najwyższa jakość. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół architektoniczny, jest przygotowany z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Dominujące kolory – biel i szarość w połączeniu z naturalnym drewnem oraz zielenią – oraz nietuzinkowo zaprojektowane i wykończone części wspólne budynku stanowią o jego wyjątkowości.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Inwestycja RIVERFRONT APARTMENTS powstaje w Śródmieściu Gdańska, tuż nad brzegiem rzeki Nowa Motława. Budynek znajduje się w samym centrum Dolnego Miasta, które w ostatnich latach zmieniło się nie do poznania: odnowione ciągi komunikacyjne, ścieżki rowerowe, nowe nasadzenia oraz mała architektura sprzyjają spacerom oraz spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Położenie w bliskiej odległości od Starego Miasta sprawia, że przyszli mieszkańcy mają na wyciągnięcie ręki tętniące życiem centrum z licznymi sklepami, restauracjami, usługami, galeriami sztuki, obiektami kultury oraz niepowtarzalną, zabytkową częścią miasta. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 106 oraz 111, a w dalszej odległości stacja SKM Gdańsk Śródmieście.

Rewitalizacja Dolnego Miasta

Rewitalizacja Dolnego Miasta jest doceniana nie tylko lokalnie, ale także na forum europejskim. Nasza inwestycja wpisuje się w samorządowy projekt „Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku”. Został on zgłoszony do unijnego konkursu „REGIOSTARS 2016″ i zwyciężył w kategorii „CITYSTAR – Zrównoważony Rozwój Miast”. W konkursie są wyróżniane najbardziej inspirujące i innowacyjne projekty regionalne współfinansowane ze środków unijnych.

Gdańskie Dolne Miasto nazywane było Amsterdamem Północy, ze względu na liczne kanały. Dziś przy ulicy Kamienna Grobli funkcjonuje wypożyczalnia kajaków, oferująca wiele ciekawych tras dla małych i dużych. Wszyscy fani aktywnego spędzania czasu znajdą tu coś dla siebie, jeżeli nie w bezpośrednim sąsiedztwie, to w pobliskich dzielnicach. Warto odwiedzić Bastiony – Park nad Opływem Motławy. Park leży na terenach umocnień obronnych z XVI wieku i ma 11 ha powierzchni. Znajdują się w nim bastiony – doskonałe punkty widokowe. Widać też pozostałości fortyfikacji obronnych – liniowe  nasadzenia krzewów głogów. Na uwagę zasługuje również stadion żużlowy przy ul. Zawodników 1 i Kręgielnia Centrum U7.

W ramach rewitalizacji dzielnicy powstało i w dalszym ciągu powstaje wiele obiektów turystycznych, kulturalnych oraz rekreacyjno-sportowych. W pobliżu jest Filharmonia Bałtycka, Kolonia Artystów, i Akademia Muzyczna, a także Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskie Centrum Solidarności.

 

Nowe apartamenty na sprzedaż w Gdańsku

Chcesz być częścią tętniącego życiem miasta? Żyć w przestrzeni z bogatą historią, która jest widoczna na każdym kroku? RIVERFRONT APARTMENTS to inwestycja realizowana na Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż powstają w wyjątkowej okolicy – pełnej zabytkowych kamienic, tuż nad brzegiem Nowej Motławy w pobliżu Wyspy Spichrzów.

Mieszkaj wygodnie w nowoczesnym apartamencie

Budynek RIVERFRONT APARTMENTS to zaledwie 5 pięter, na których powstaną 84 apartamenty. Z myślą o wygodzie mieszkańców inwestycja zostanie wyposażona w windy, przestronny hall wejściowy oraz funkcjonalne klatki schodowe. Bezpieczeństwo przyszłych właścicieli zagwarantuje montaż systemu kontroli dostępu (domofon). Na terenie inwestycji powstanie także zielone patio. Cały budynek będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Wybierz swój nowy apartament w Gdańsku

W ramach inwestycji powstają nowe apartamenty o metrażu od 36,81 do 106,90 m2. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Na IV piętrze powstanie także 5-pokojowy apartament. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności – korzystny układ pomieszczeń uzyskano dzięki wydzieleniu stref: dziennej, nocnej i przeznaczonej do pracy.

Z myślą o biznesie 

RIVERFRONT APARTMENTS to więcej niż kameralne, eleganckie, nowe apartamenty w Gdańsku – to również przestrzeń zaprojektowana z myślą o biznesie. Na parterze architekci zaprojektowali 5 lokali usługowych, które wyróżniają się ekspozycją witryn na Nową Motławę. Ponieważ planowana jest rewitalizacja nabrzeża Nowej Motławy, to zakup lokalu można traktować jako inwestycję, która szybko się zwróci. Zakończenie budowy obiektu jest zaplanowane na II kwartał 

 

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

RIVERFRONT APARTMENTS

 

Zapraszamy 
do biura sprzedazy:

ul. Kamienna Grobla 2 
od pon. do pt w godz. 10:00 - 18:00,
oraz w soboty w godz. 10:00 - 14:00.

 


od pon. do pt w godz. 10:00 - 18:00,
oraz w soboty w godz. 10:00 - 14:00.

Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. jest spółką celową, specjalnie powołaną do realizacji inwestycji RIVERFRONT APARTMENTS. Firma została założona przez doświadczonych przedsiębiorców, działających w biznesie poprzez spółkę Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.k., która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji żywności na terenie całej Europy. Biura pod marką Best Foods znajdują się w Gdyni, Londynie, Portsmouth oraz w Ameryce Południowej

Do realizacji i komercjalizacji inwestycji RIVERFRONT APARTMENTS spółka Opus Investment zaprosiła doświadczone firmy, mające wybitne osiągnięcia w branży projektowej, budowlanej i mieszkaniowej.

 

Polecamy również inwestycje:

Poloneza A2 - A5

Warszawa, Ursynów, Imielin, ul. Poloneza

Poloneza A2 - A5

Chwarzno Polanki

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarzno Polanki, ul. Chwarznieńska

Chwarzno Polanki

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Tarchomin , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

City Sfera

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Budki Szczęśliwickie 33

City Sfera

Ogrody Wilanów Etap 3

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa

Ogrody Wilanów Etap 3

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Osiedle Coopera

Warszawa, Jelonki , ul. Gen. Meriana C. Coopera

Osiedle Coopera

Praga Arte

Warszawa, Kamionek, ul. Podskarbińska

Praga Arte

Lira Park

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa

Lira Park

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Wola 01 etap 2

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Wola 01 etap 2

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Osiedle DEKO

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Osiedle DEKO

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

Sokółka Zielenisz

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla

Sokółka Zielenisz

Bliska Wola

Warszawa, Wola, ul. Kasprzaka 31

Bliska Wola

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Osiedle Życzliwa Praga

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga

RIVERFRONT APARTMENTS

Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

RIVERFRONT APARTMENTS

Apartamenty przy Woronicza

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza

Apartamenty przy Woronicza