Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Lokale użytkowe Inwestycja mieszkaniowa

Rodzaj inwestycji: Lokale użytkowe na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Włochy, Salomea, ul. Przerwana
Metraż: od 92.86 - do 125.37 m2
Termin oddania: 4 kw. 2019
Rynek pierwotny
Telefon:    607 55... Wyświetl numer

Lista lokali użytkowych

Mapa

Google View

Opis inwestycji Inwestycja mieszkaniowa

Nieopodal Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, w komfortowej lokalizacji, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Warszawa. Nowoczesne budynki o minimalistycznej architekturze wzniosą się nad okolicą, a cała infrastruktura osiedla odmieni wizerunek tej części miasta. Osiedle Warszawa to inwestycja skrojona na miarę potrzeb osób, które pragną zamieszkać w dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.
Osiedle Warszawa

W ramach drugiego etapu inwestycji zaprojektowano jeden budynek spójny architektonicznie z dwoma powstającymi w etapie pierwszym. Znajdzie się w nim 86 mieszkań. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe w szerokiej gamie metraży – od 37,42 do aż 106,51 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 103 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym. m.in. miejsca rodzinne oraz z boksem na rower. Dla komfortu przyszłych mieszkańców budynku zaprojektowano także 4 lokale usługowe. Z myślą o ich klientach zaplanowano również 9 naziemnych miejsc postojowych.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Włochy – w cieniu lotniska

Dzielnica ta zajmuje powierzchnię 28,63 km2 i jest przede wszystkim znana z największego portu lotniczego w Warszawie – Lotniska Chopina.

Włochy charakteryzują się niską zabudową. Powstają tutaj nowoczesne osiedla z kilkukondygnacyjnymi budynkami. Raczej nie znajdziemy w tej dzielnicy wielkich blokowisk. Zieleń jest rozproszona, ale dość liczna. Wytchnienia można szukać przede wszystkim w dwóch parkach: Stawach Cietrzewia (piękny starodrzew) oraz Parku Kombatanta (znajdziemy tutaj malownicze Stawy Koziorożca). Włochy to również liczne zieleńce. Mieszkańcy mogą korzystać ponadto z 5 studni wody oligoceńskiej. Przy ul. Iłżeckiej oraz Rybnickiej znajdują się zabytkowe aleje drzew.

Włochy w najnowszym rankingu najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy zajęły wysoką czwartą lokatę. To najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi.

W ramach inwestycji udało się dokonać rewitalizacji Fortu V Włochy – m.in. zlikwidowano zieleń niszczącą oryginalne mury i wybudowano aleję spacerową. Fort VI Okęcie również został uporządkowany i przygotowany dla spacerowiczów.

Dla fanów sportu przygotowano Ośrodek Sportu i Rekreacji Włochy – obiekt składa się z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, hali sportowej (dostosowanej do zawodów na poziomie wojewódzkim). We Włochach mamy ponadto wiele siłowni na świeżym powietrzu i niezwykle ciekawy plac sportowo-rekreacyjny nad Stawami Cietrzewia.

Niewątpliwie ciekawym ośrodkiem kultury jest ADA – Artystyczny Dom Animacji. Powstał on w przedwojennym kinie ADA. Poza licznymi warsztatami i imprezami kulturalnymi, odbywają się tutaj również projekcje filmów polskiego i światowego kina. Sala kinowo-koncertowa pomieści 60 osób. Dom Kultury Włochy to przede wszystkim imprezy cykliczne, np. Slajdowisko (cykl spotkań podróżniczych), Muzyczne Co Nieco, Teatralna Scena Talentów, Baju Baj (przedstawienia teatralne dla dzieci).

We Włochach znajduje się kilka centrów handlowych i hipermarkety. Największym obiektem jest Centrum Łopuszańska 22. Są tutaj sklepy, restauracje i kawiarnie, lokale usługowe, perfumeria, drogerie. W strefie ekonomicznej działa Biedronka, Media Expert i Azja Market. W Centrum Łopuszańska znajduje się aż 50 sklepów odzieżowych – również polskich projektantów. Kupujący mogą zrobić zakupy w strefie mody popularnej, strefie marek oraz strefie desingu z showroomem. Mniejsze zakupy można zrobić np. na Bazarku Nowe Włochy albo w Centrum Kleszowa.

Komunikacja

Przez Okęcie biegną trasy wylotowe ze stolicy – AL. Jerozolimskie oraz al. Krakowska. Wskazać trzeba także na Południową Obwodnicę Warszawy i obwodnicę Nowolazurową. Komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta. Mieszkańcy mogą korzystać z kilkunastu linii autobusowych, linii tramwajowych, SKM, WKD. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 minut.

Nowe inwestycje

Włochy są coraz chętniej wybierane jako lokalizacja inwestycji deweloperskich. Powstaje tu dużo osiedli, przede wszystkim z niską zabudową – w związku z bliskością lotniska. Camélia (inwestycja Bouygues Immobilier) to rodzinne osiedle z szerokim wyborem metraży i dogodnym dojazdem do centrum.

Monte Verdi to 4-kondygancyjny budynek w otoczeniu zieleni, z dwupoziomowym garażem. Metraż od 29 do 82 m2. Niedaleko znajdują się Stawy Koziorożca, Park Cietrzewia oraz Park Kombatantów.

Królów Polskich to nowoczesne osiedle w Starych Włochach, mieszkania o powierzchni od 23 do 59 m2, funkcjonalne i nowoczesne. Dostępne także mieszkania 6-pokojowe.

Rezydencja Chrobrego to nowe apartamenty w Starych Włochach. Budynek ma 3 kondygnacje i nadano mu kształt litery C – w środku znajduje się reprezentacyjny dziedziniec. Metraż od 30 do 110 m2, liczba pokoi od 1 do 4.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

ATAL S.A. (ATAL S.A. Budujemy powyżej oczekiwań)

al. Jerozolimskie 206

poniedziałek10.00-18.00

wtorek-piątek8.00-16.00

Polecamy również inwestycje:

Roentgena

Warszawa, Stary Imielin, ul. Roentgena

Roentgena

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Apartamenty Królewskie

Warszawa, Wilanów, ul. Oś Królewska

Apartamenty Królewskie

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Wolne Miasto - etap V budynek F

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa

Wolne Miasto - etap V budynek F

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Placu Unii

Gdynia, Śródmieście, CENTRUM, ul. WŁADYSŁAWA IV

Placu Unii

Sotta Sokoła

Warszawa, Ursynów, ul. Sotta Sokoła

Sotta Sokoła

Willa Wiślana

Warszawa, Tarchomin , Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Willa Wiślana