Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Lokale użytkowe Inwestycja mieszkaniowa

Rodzaj inwestycji: Lokale użytkowe na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. ul. Księżycowa 54
Metraż: od 87.88 - do 87.88 m2
Termin oddania: oddana do użytkowania
Rynek pierwotny
Telefon:    605 60... Wyświetl numer

Lista lokali użytkowych

Mapa

Google View

Opis inwestycji Inwestycja mieszkaniowa

Osiedle Kwadry Księżycowej to nie tylko swoboda, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia. To również bogactwo zieleni, niepowtarzalne zachody słońca widoczne jak na dłoni dzięki szerokiej aż po horyzont przestrzeni oraz przenikające światło księżyca rozświetlające tę wyjątkową, otwartą scenerię. Bliskość Kampinoskiego Szlaku Rowerowego wzmaga poczucie bliskości z naturą, zaś zachwycający widok szybowców przecinających niebo, startujących z pobliskiego lotniska, może rozbudzić marzenia i przypomnieć o wolności.

Nasze osiedle powstało z myślą o wszystkich – zielone patio oraz ogródki przynależne do mieszkań sytuowanych na parterze umilą czas potrzebny na regenerację po intensywnym dniu, zaś plac zabaw i rekreacji zapewni najmłodszym godziny zabaw w bezpiecznej, pogodnej atmosferze. W obrębie osiedla znajdują się również lokale usługowe – wszystko dla Twojej wygody i zadowolenia.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Osiedle Kwadry Księżycowej znajduje się na Chomiczówce, ul. Księżycowa (8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD. Inwestycja Osiedle Kwadry Księżycowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Budynki posiadają do 9 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwadry Księżycowej pozostał na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 88 m².

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Bielany – zielone płuca Warszawy

Aż 28% powierzchni Bielan zajmują tereny zielone, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Bielany znajdują się w północno-wschodniej części stolicy – zajmują obszar 32,33 km2. Rozpościerają się przez wysoczyznę polodowcową i lewobrzeżne tarasy Wisły.

Bielany to przede wszystkim piękne lasy. Spacerować można po Lesie Bielańskim, chociaż podczas jednego spaceru trudno będzie poznać jego wszystkie tajemnice – kompleks leśny zajmuje aż 130,07 ha. Znajduje się tutaj rezerwat przyrody. W Lesie Młocińskim można przytulić się do 40-letnich drzew. Miłośnicy odpoczynku na łonie natury mogą udać się również do Lasu Bemowo, Lasu Lindego.

Niezwykłe walory przyrodnicze przypisuje się Skarpie Warszawskiej, Parkowi Kępa Potocka, Parkowi Stawy Kellera i stawom Brustmana (odpoczywają tutaj setki warszawiaków, jest to miejsce organizacji pikników i koncertów). W związku z tak dużym obszarem zajmowanym przez lasy i tereny zielone, Bielany zyskały miano zielonych płuc Warszawy.

Bielany odznaczają się bardzo dobrze rozwiniętą siecią obiektów oświatowo-kulturalnych. Wymienić można chociażby ponad 30 przedszkoli i wiele szkół, aż dwa domy kultury. Na uwagę zasługuje Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej (min. edukacja kulturalna dzieci i młodzieży, 17 rodzajów zajęć stałych i okresowych) oraz Mediateka Start-Meta – nowoczesne centrum multimedialne, największe w całej Warszawie. Znaleźć można tutaj również liczne uczelnie.

Bielany mają potencjał gospodarczy, naukowy, rekreacyjny. Dobra sieć komunikacyjna zachęca do zamieszkania na tym terenie. Bielany to również partner krajowych oraz zagranicznych inwestorów – to dzielnica z przyszłością.

Bielany to nie tylko zielona dzielnica stolicy, ale też jedna z „najmłodszych” dzielnic. Warto powiedzieć, że 20% mieszkańców znajduje się w wieku przedprodukcyjnych, a przeszło 60% w wieku produkcyjnym. Nic dziwnego, że młodzi ciągną tutaj – chociaż Bielany znajdują się nieco na obrzeżach miasta, na co dzień tętnią życiem. Ulice pełne są kawiarni, klubów, miejsc rekreacji i urokliwych zakątków. Zachwyca ul. Płatnicza z latarniami gazowymi i charakterystyczną zabudową dworkową. W parku linowym można spędzić czas ciekawie i aktywnie. W kawiarni Roślina pyszne ciastko może zjeść nawet pies. Potem można pozwolić swojemu czworonogowi pobiegać na Polanie Hutnik – wybiegu dostosowanym do potrzeb właścicieli psów i ich pupili. Na Starych Bielanach warto odwiedzić Cafe de la Poste i wypić kieliszek dobrego wina. O tężyznę fizyczną można zadbać w KnockOut Gym – trenuje tam także Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Jak widać, istnieje wiele sposobów na ciekawe spędzenie czasu na Bielanach – a opisaliśmy tylko przykładowe. Warto dodać, że Bielany są w czołówce dzielnic stolicy jeśli chodzi o wykonanie budżetu inwestycyjnego. W ramach inwestycji przede wszystkim są budowane i remontowane drogi, placówki oświatowe przechodzą kapitalne remonty, powstają boiska szkolne i obiekty sportowe.

To właśnie na Bielanach we wrześniu 2017 r. stanęły pierwsze ławeczki dla karmiących matek – wyposażone w przewijak i daszek. To z pewnością duże udogodnienie dla młodych mam. Ławeczki są zlokalizowane przy placach zabaw w Parku Trampolin oraz na Kępie Potockiej, w parku Olszyna i przy Stawach Kellera.

Mieszkańcy Bielan będą już niedługo mogli zrobić kompleksowe zakupy w ogromnej Galerii Młociny. Znaleźć się tutaj ma aż 220 sklepów, komfortowe biura, restauracje i winiarnie, kino, park trampolin, klub fitness, centrum medyczne, zielony taras na dachu, przyjazne patio. Galeria Młociny to największa galeria wielofunkcyjna w tej dzielnicy Warszawy – przy stacji metra. Obiekt ma zostać udostępniony w drugiej połowie 2018 r. Jak na razie jednak zakupy można robić w licznych hipermarketach i centrach handlowych.

Komunikacja

Bielany są bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Na terenie dzielnicy znajdują się 4 stacje metra i to na kolejce podziemnej opiera się komunikacja. Mieszkańcy mogą też korzystać z linii autobusowych oraz tramwajowych.

Nowe inwestycje

Bielany, mimo że oddalone od centrum, prężnie się rozwijają jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy. Ciekawą propozycją są Apartamenty Słowiańska (od Green House Development). Nowe mieszkania znajdują się 16 minut od centrum, 9 minut od centrum handlowego Arkadia i 22 minuty od Służewca. Na sprzedaż są mieszkania klasy premium. Atutem inwestycji są znajdujące się w pobliżu tereny zielone. Osiedle zlokalizowano w pobliżu strategicznych węzłów komunikacyjnych.

Sokratesa Park&Art jest nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym połączonym z częścią usługową – połączenie funkcjonalności i elegancji. Osiedle znajduje się niedaleko stacji metra Młociny. Na sprzedaż wystawiono mieszkania ze zróżnicowanym układem pokoi. Atutem mieszkań jest widna kuchnia i znakomicie doświetlona powierzchnia mieszkalna. Etap II B inwestycji sprzedano już w 90%. Budynki mają od 6 do 8 kondygnacji i parking podziemny. Do dyspozycji mieszkańców znajduje się też 16 boxów garażowych.

Miłośników Starych Bielan może zainteresować inwestycja Linde Residence – prestiżowe osiedle odznaczające się kameralną architekturą oraz oryginalną formą budynku (szklane balustrady), jedynie 15 minut od Warszawy. Inne zalety osiedla do reprezentacyjne lobby, zielony dziedziniec, łatwy dojazd do centrum (Linde Residence znajduje się przy stacji metra Wawrzyszew), wykorzystanie w standardzie inteligentnych systemów mieszkaniowych. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie, szkoły, przedszkole, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany. Na sprzedaż wystawiono tylko 45 mieszkań, metraż od 31 do 116 m2. Budowa zakończy się w pod koniec 2018 r.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

PROFBUD

ul. Dywizjonu 303 nr 139

pon. - pt. godz. 10.00-19.00, sobota godz. 10.00-15.00

Profbud to firma deweloperska z polskim kapitałem, która stawia na najwyższą jakość i oferuje swoim Klientom mieszkania szyte na miarę. Wysoka jakość realizacji zaowocowała przyznaniem firmie wyróżnień "Jakość Roku 2013” dla projektu Apartamenty Płomyka, "Inwestycja Roku 2013” i "Jakość Roku 2014” dla Osiedla Eskadra oraz Znaku Jakości i Niezawodności „Home Zone” dla Osiedla Praha.

W roku 2016 firma Profbud została nagrodzona również certyfikatem „Przyjazny deweloper”. Obecnie realizowane są trzy inwestycje: osiedle Awangarda, Dekada i Stella zlokalizowane na Bemowie.

Polecamy również inwestycje:

Ogrody Wilanów Etap 3

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa

Ogrody Wilanów Etap 3

Osiedle Życzliwa Praga

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga

Osiedle Coopera

Warszawa, Jelonki , ul. Gen. Meriana C. Coopera

Osiedle Coopera

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Poloneza A2 - A5

Warszawa, Ursynów, Imielin, ul. Poloneza

Poloneza A2 - A5

Wolne Miasto - etap IV

Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Cedrowa 39

Wolne Miasto - etap IV

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Wola 01 etap 2

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Wola 01 etap 2

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Praga Arte

Warszawa, Kamionek, ul. Podskarbińska

Praga Arte

RIVERFRONT APARTMENTS

Gdańsk, Stare Miasto, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

RIVERFRONT APARTMENTS

City Sfera

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Budki Szczęśliwickie 33

City Sfera

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Bliska Wola

Warszawa, Wola, ul. Kasprzaka 31

Bliska Wola

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

Villa Bociania

Warszawa, Ursynów, Ursynów, ul. Bociania

Villa Bociania

Osiedle DEKO

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Osiedle DEKO