Zapytanie z portalu WyszukiwarkaMieszkan.pl
Napisz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy dostępne oferty. Pamiętaj o podaniu nam preferowanej lokalizacji. (np.dzielnice)
Przesłanie zapytania wiążę się z akceptacją regulaminu.

Mieszkania Inwestycja METROBIELANY Budynek C

Rodzaj inwestycji: Mieszkania na sprzedaż
Adres inwestycji: Warszawa, Bielany, ul. Lekka 3
Metraż: od 84.88 - do 88.92 m2
Termin oddania: wybudowana
Rynek pierwotny
Telefon:    22 423... Wyświetl numer

Lista mieszkań

Wybierz liczbę pokoi:

Mapa

Google View

Opis inwestycji Inwestycja METROBIELANY Budynek C

METROBIELANY - 5 minut do stacji METRO MŁOCINY

 

 

Budynek C stanowi 3 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D.
W budynku C są lokale od 31 do 98 mkw.: kawalerki i mieszkania składające się z 2, 3 lub 4 pokoi. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach balkony i/lub tarasy. Na najwyższym, 7 piętrze znajdują się
duże mieszkania o wysokości ponad 310 cm, które wraz z obszernymi tarasami tworzą wygodną przestrzeń do zamieszkania. Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły.
Blisko stacji metra powstaje GALERIA MŁOCINY centrum handlowo – usługowo – rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem, oraz lodowiskiem na dachu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz enklawy przyrody: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska

Podobnie jak w poprzednich etapach, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi, a dodatkowo, dla wygody mieszkańców, część parteru została przeznaczona na lokale handlowo-usługowe.

3 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu będzie znajdował się ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą i cieszącą oko zielenią, dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla.
Największym atutem inwestycji METROBIELANY jest lokalizacja tuż przy stacji METRO MŁOCINY – 5 minut do stacji METRO MŁOCINY.

Rozpoczęcie budowy nastąpiło w czerwcu 2016 r., a zakończenie planowane jest na 2 kwartał 2018 r.

METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.
Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.

W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r.

2 etap Inwestycji - BUDYNEK B to 6, 7 i 9 piętrowy budynek z 297 mieszkaniami. Oprócz mieszkań, na parterze znajdują się również lokale usługowe. Budowę zakończono w maju 2016 roku.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, zlokalizowanym na parterze, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Zobacz pełny opis

Opis dzielnicy

Bielany – zielone płuca Warszawy

Aż 28% powierzchni Bielan zajmują tereny zielone, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Bielany znajdują się w północno-wschodniej części stolicy – zajmują obszar 32,33 km2. Rozpościerają się przez wysoczyznę polodowcową i lewobrzeżne tarasy Wisły.

Bielany to przede wszystkim piękne lasy. Spacerować można po Lesie Bielańskim, chociaż podczas jednego spaceru trudno będzie poznać jego wszystkie tajemnice – kompleks leśny zajmuje aż 130,07 ha. Znajduje się tutaj rezerwat przyrody. W Lesie Młocińskim można przytulić się do 40-letnich drzew. Miłośnicy odpoczynku na łonie natury mogą udać się również do Lasu Bemowo, Lasu Lindego.

Niezwykłe walory przyrodnicze przypisuje się Skarpie Warszawskiej, Parkowi Kępa Potocka, Parkowi Stawy Kellera i stawom Brustmana (odpoczywają tutaj setki warszawiaków, jest to miejsce organizacji pikników i koncertów). W związku z tak dużym obszarem zajmowanym przez lasy i tereny zielone, Bielany zyskały miano zielonych płuc Warszawy.

Bielany odznaczają się bardzo dobrze rozwiniętą siecią obiektów oświatowo-kulturalnych. Wymienić można chociażby ponad 30 przedszkoli i wiele szkół, aż dwa domy kultury. Na uwagę zasługuje Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej (min. edukacja kulturalna dzieci i młodzieży, 17 rodzajów zajęć stałych i okresowych) oraz Mediateka Start-Meta – nowoczesne centrum multimedialne, największe w całej Warszawie. Znaleźć można tutaj również liczne uczelnie.

Bielany mają potencjał gospodarczy, naukowy, rekreacyjny. Dobra sieć komunikacyjna zachęca do zamieszkania na tym terenie. Bielany to również partner krajowych oraz zagranicznych inwestorów – to dzielnica z przyszłością.

Bielany to nie tylko zielona dzielnica stolicy, ale też jedna z „najmłodszych” dzielnic. Warto powiedzieć, że 20% mieszkańców znajduje się w wieku przedprodukcyjnych, a przeszło 60% w wieku produkcyjnym. Nic dziwnego, że młodzi ciągną tutaj – chociaż Bielany znajdują się nieco na obrzeżach miasta, na co dzień tętnią życiem. Ulice pełne są kawiarni, klubów, miejsc rekreacji i urokliwych zakątków. Zachwyca ul. Płatnicza z latarniami gazowymi i charakterystyczną zabudową dworkową. W parku linowym można spędzić czas ciekawie i aktywnie. W kawiarni Roślina pyszne ciastko może zjeść nawet pies. Potem można pozwolić swojemu czworonogowi pobiegać na Polanie Hutnik – wybiegu dostosowanym do potrzeb właścicieli psów i ich pupili. Na Starych Bielanach warto odwiedzić Cafe de la Poste i wypić kieliszek dobrego wina. O tężyznę fizyczną można zadbać w KnockOut Gym – trenuje tam także Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Jak widać, istnieje wiele sposobów na ciekawe spędzenie czasu na Bielanach – a opisaliśmy tylko przykładowe. Warto dodać, że Bielany są w czołówce dzielnic stolicy jeśli chodzi o wykonanie budżetu inwestycyjnego. W ramach inwestycji przede wszystkim są budowane i remontowane drogi, placówki oświatowe przechodzą kapitalne remonty, powstają boiska szkolne i obiekty sportowe.

To właśnie na Bielanach we wrześniu 2017 r. stanęły pierwsze ławeczki dla karmiących matek – wyposażone w przewijak i daszek. To z pewnością duże udogodnienie dla młodych mam. Ławeczki są zlokalizowane przy placach zabaw w Parku Trampolin oraz na Kępie Potockiej, w parku Olszyna i przy Stawach Kellera.

Mieszkańcy Bielan będą już niedługo mogli zrobić kompleksowe zakupy w ogromnej Galerii Młociny. Znaleźć się tutaj ma aż 220 sklepów, komfortowe biura, restauracje i winiarnie, kino, park trampolin, klub fitness, centrum medyczne, zielony taras na dachu, przyjazne patio. Galeria Młociny to największa galeria wielofunkcyjna w tej dzielnicy Warszawy – przy stacji metra. Obiekt ma zostać udostępniony w drugiej połowie 2018 r. Jak na razie jednak zakupy można robić w licznych hipermarketach i centrach handlowych.

Komunikacja

Bielany są bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Na terenie dzielnicy znajdują się 4 stacje metra i to na kolejce podziemnej opiera się komunikacja. Mieszkańcy mogą też korzystać z linii autobusowych oraz tramwajowych.

Nowe inwestycje

Bielany, mimo że oddalone od centrum, prężnie się rozwijają jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy. Ciekawą propozycją są Apartamenty Słowiańska (od Green House Development). Nowe mieszkania znajdują się 16 minut od centrum, 9 minut od centrum handlowego Arkadia i 22 minuty od Służewca. Na sprzedaż są mieszkania klasy premium. Atutem inwestycji są znajdujące się w pobliżu tereny zielone. Osiedle zlokalizowano w pobliżu strategicznych węzłów komunikacyjnych.

Sokratesa Park&Art jest nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym połączonym z częścią usługową – połączenie funkcjonalności i elegancji. Osiedle znajduje się niedaleko stacji metra Młociny. Na sprzedaż wystawiono mieszkania ze zróżnicowanym układem pokoi. Atutem mieszkań jest widna kuchnia i znakomicie doświetlona powierzchnia mieszkalna. Etap II B inwestycji sprzedano już w 90%. Budynki mają od 6 do 8 kondygnacji i parking podziemny. Do dyspozycji mieszkańców znajduje się też 16 boxów garażowych.

Miłośników Starych Bielan może zainteresować inwestycja Linde Residence – prestiżowe osiedle odznaczające się kameralną architekturą oraz oryginalną formą budynku (szklane balustrady), jedynie 15 minut od Warszawy. Inne zalety osiedla do reprezentacyjne lobby, zielony dziedziniec, łatwy dojazd do centrum (Linde Residence znajduje się przy stacji metra Wawrzyszew), wykorzystanie w standardzie inteligentnych systemów mieszkaniowych. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie, szkoły, przedszkole, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany. Na sprzedaż wystawiono tylko 45 mieszkań, metraż od 31 do 116 m2. Budowa zakończy się w pod koniec 2018 r.

Zobacz pełny opis

Biuro sprzedaży

TK Development

ul. Nocznickiego 23

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00,
oraz w soboty w godz. 10:00 - 15:00

Polski oddział TK Development w Warszawie funkcjonuje od 1994 roku. Biuro polskiego oddziału TK Development mieści się przy ul. Mszczonowskiej 2, tuż obok Centrum Handlowego Reduta.

Naszą działalność skupiamy głównie na obiektach komercyjnych (centra handlowe, handlowo - rozrywkowe, parki handlowe). Do tej pory na terenie całej Polski zrealizowaliśmy 14 obiektów handlowych, 2 obiekty biurowe oraz 1 obiekt biurowo - handlowy. Ostatnio w sektorze ‘retail’ zrealizowaliśmy: GALERIĘ TARNOVIA w Tarnowie oraz GALERIĘ SANDECJA w Nowym Sączu, obie otwarte w 2009 roku oraz centrum handlowe NOWY RYNEK w Jeleniej Górze, otwarte w 2015 roku.

Działalność w Polsce rozszerzyliśmy również o inwestycje mieszkaniowe. W roku 2007 rozpoczęliśmy budowę naszego pierwszego projektu mieszkaniowego - TIVOLI na warszawskim Targówku, którego pierwszy etap zakończył się we wrześniu 2008. Drugi etap składający się z Centrum Medycznego Swissmed oraz lokali usługowych został zakończony we wrześniu 2011. 

W czerwcu 2011 roku ruszyła kolejna inwestycja mieszkaniowa, tym razem na warszawskich Bielanach - METROBIELANY. W ramach ukończonych dwóch etapów zbudowaliśmy Budynek A oraz Budynek B i oddaliśmy do użytku łącznie 433 mieszkania. W kwietniu 2016 r ruszyła realizacja 263 mieszkań w Budynku C w ramach trzeciego etapu. Termin ukończenia budowy to wiosna 2018. Docelowo projekt METROBIELANY będzie się składać z 4 budynków, wybudowanych w 4 fazach.

OCHOTA APARTMENTS w Warszawie to nasza najnowsza inwestycja mieszkaniowa, która zakłada budowę 39 mieszkań w formacie butikowym o powierzchni od 26 do 70 m kw. z częścią usługową w parterze oraz parkingiem podziemnym. Przekazanie placu budowy Generalnemu Wykonawcy miało miejsce  w styczniu 2017 roku z założeniem oddania Obiektu do użytku w ciągu 18 miesięcy. Jest to pierwsza inwestycja polskiego oddziału TK Development, realizowana w sektorze mieszkań na długoterminowy wynajem.

 

Budynek Decathlon
ul. Mszczonowska 2
02 - 337 Warszawa

Polecamy również inwestycje:

Osiedle DEKO

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Osiedle DEKO

Człuchowska Bemowo

Warszawa, Jelonki Północne, ul. Człuchowska

Człuchowska Bemowo

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1

Inwestycja METROBIELANY Budynek D, Etap 4

Marywilska Osiedle Kameralne

Warszawa, Białołęka , Żerań, ul. Marywilska 58

Marywilska Osiedle Kameralne

Rubikon Residence III

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. ul. Bluszczańska

Rubikon Residence III

Wolne Miasto - etap IV bud.C

Gdańsk, ul. Cedrowa 27

Wolne Miasto - etap IV bud.C

CRISTAL PARK RESIDENCE

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Pory

CRISTAL PARK RESIDENCE

Punkt Ceramiczna

Warszawa, Białołęka , ul. Ceramiczna

Punkt Ceramiczna

Aroma Park

Warszawa, Białołęka , Henryków, ul. Klasyków 10

Aroma Park

APARTAMENTY NOWE BEMOWO 2

Warszawa, Bemowo, ul. ul. Pełczyńskiego

APARTAMENTY NOWE BEMOWO 2

Wola 01 etap 2

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Wola 01 etap 2

Apartamenty Nowy Marysin

Warszawa, Wawer, Marysin, ul. Szpacza

Apartamenty Nowy Marysin

19. Dzielnica / Etap IV

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49

19. Dzielnica / Etap IV

City Sfera

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Budki Szczęśliwickie 33

City Sfera

Omulewska 26

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Omulewska 26

Omulewska 26

Osiedle Życzliwa Praga

Warszawa, Tarchomin , Żerań, ul. Modlińska

Osiedle Życzliwa Praga