Filtry

Pokaż

Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania
Filtruj według kryteriów:
Liczba pokoi:
Planowany termin oddania:
Trwa ładowanie wyników ....
Przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej.
zamknij mapę

Nowa Grochowska Mikroapartamenty Inwestycyjne

Termin oddania:
2020

Metraż:
od 24.00 m2 do 48.00 m2

Liczba pokoi:
od 1 do: 2

Mapa

Google Street View

Opis inwestycji Nowa Grochowska Mikroapartamenty Inwestycyjne

Nowa Grochowska – część inwestycyjna W ramach pierwszego etapu osiedla Nowa Grochowska powstanie nie tylko zabudowa mieszkaniowa, ale również część inwestycyjna, która została zaplanowana jako odrębny, dziesięciokondygnacyjny budynek o nowoczesnej i minimalistycznej architekturze. Zaprojektowano w nim 158 mikroapartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 24 do 47 mkw. Wszystkie mikroapartamenty inwestycyjne będą wykończone „pod klucz” w wybranym pakiecie: Agat, Bursztyn, Kwarc, Opal lub Szafir. Na parterze budynku znajdzie się lobby z recepcją, a także powstanie 8 lokali usługowych. Wewnątrz i na zewnątrz budynku zaprojektowano liczne miejsca postojowe dla samochodów. Inwestycyjna część realizacji osiedla Nowa Grochowska to propozycja skierowana do inwestorów zainteresowanych ulokowaniem środków na rentownym i niezawodnym rynku nieruchomości. To również bardzo wygodne rozwiązanie dla firm, które delegują swoich pracowników do Warszawy, gdyż zakup mikroapartamentu inwestycyjnego będzie w dłuższej perspektywie czasowej zdecydowanie bardziej opłacalny niż korzystanie z kosztownej warszawskiej bazy hotelowej. Inwestorzy będą mogli otrzymać wyliczenie przewidywanej stopy zwrotu z inwestycji. Każdy z zakupionych mikroapartamentów można będzie przekazać operatorowi, który zadba o jego zarządzanie.

Położenie inwestycji zagwarantuje przyszłym mieszkańcom dogodny i szybki dojazd do centrum Warszawy. Pokonanie tej trasy samochodem zajmuje zaledwie kwadrans, a wybierając komunikację miejską można będzie dotrzeć do centrum w dwadzieścia minut. Osiedle Nowa Grochowska zostanie wkomponowane w tę część Pragi-Południe, gdzie funkcjonuje bardzo dobra sieć połączeń autobusowych, tramwajowych i drogowych, łączące tę część miasta ze ścisłym centrum. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Przy ulicy Grochowskiej znajduje się pętla tramwajowa, z której swój kurs zaczyna wiele linii tramwajowych, natomiast przy ulicy Ostrobramskiej swój kurs rozpoczynają ponad cztery linie autobusowe, w tym autobus nocny. Odległości pomiędzy terenem inwestycji a kluczowymi punktami przesiadkowymi i komunikacyjnymi są niewielkie. Zaledwie pięć kilometrów dzieli osiedle Nowa Grochowska od Dworca Warszawa Wschodnia oraz od stacji metra Stadion Narodowy, a w odległości 12 kilometrów od terenu inwestycji znajduje się Lotnisko Chopina. W pobliżu przebiega również droga krajowa numer 2, która ułatwia ominięcie centrum i wyjazd na autostradę A2 w kierunku Poznania. Tak dogodna lokalizacja będzie codziennym ułatwieniem dla mieszkańców osiedla i czynnikiem, który podniesie prestiż całej inwestycji.

W pobliżu osiedla Praga-Południe to wyjątkowa dzielnica Warszawy. Z jednej strony jest to część miasta zlokalizowana bardzo blisko centrum – z dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej oraz rozbudowaną infrastrukturą drogową – a z drugiej to przestrzeń, w której nie brakuje zieleni i miejsc rekreacyjnych, w których można odetchnąć od miejskiego zgiełku. W zasięgu piętnastominutowego spaceru od inwestycji, znajduje się jeden z ciekawszych warszawskich parków – Park im. Płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, a w nim: dwa place zabaw dla dzieci, wybieg dla psów, ośrodek sportowy TKKF oraz ogród jordanowski z komfortowymi boiskami sportowymi. Nieco dalej od osiedla zlokalizowana jest popularna pływalnia oraz galerie handlowe. W pobliżu osiedla nie brakuje sklepów, punktów usługowych, przychodni, przedszkoli, żłobków i szkół, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe King Cross, w którym funkcjonują liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W odległości zaledwie 500 metrów od osiedla znajduje się sala zabaw dla dzieci, a dwa kilometry dzielą inwestycję od centrum handlowego Promenada, w którym funkcjonuje kino, restauracje i siłownia. Położenie inwestycji Nowa Grochowska to odpowiedź na potrzeby mieszkańców tej części Warszawy, którzy chcieliby zamieszkać w pobliżu centrum, w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi dzielnicami, a jednocześnie przyjaznym rodzinom z dziećmi czy też osobom starszym.

 

Wiadomość do biura sprzedaży

Państwa dane są zabezpieczone, nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.
Kontaktujemy się tylko jeśli mamy oferty dla Państwa.

  • Akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na kontakt dewelopera